Eestimaa Spordiliit Jõud noorte meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses
(male, kabe, koroona, lauatennis)

20. september 2009, Tihemetsa

Tüdrukud 1996.a. sündinud ja nooremad

1. Luup  Anni                12.07.96  Saaremaa   11,5    15 punkti
2. Kukk  Eliise               26.01.96  Pärnumaa    6,5    14     „
3. Aas  Gerda                 22.01.96  Pärnumaa    6,0   13     „ 

Tüdrukud 1993 – 1995.a. sündinud

1. Saarpere Pille-Riin        22.11.94  Pärnumaa  23   15 punkti
2. Lillemäe Mary-Heleen  13.12.94  Pärnumaa  22    14     „
3. Ivask  Merilyn               10.06.95  Järvamaa   13   13     „
4. Kallas Marleyn-Cristin  03.02.94  Pärnumaa  12    12     „
5. Ollino Mailiis                 28.12.94 Pärnumaa   10  11     „ 

Tüdrukud 1990 – 1992.a. sündinud

1. Lõhmus  Liis                  20.10.90  Saaremaa   6   15 punkti
2. Luiga  Geiu                    18.06.90  Saaremaa   2   14     „ 

Poisid  1996.a. sündinud ja nooremad

1. Vinter  Reivo               02.02.97  Saaremaa   12,5  15 punkti
2. Tamm  Hendrik           12.03.96  Pärnumaa    6,5   14     „
3. Maidle  Karl                29.07.97  Pärnumaa    5,o   13     „ 

Poisid  1993 – 1995.a. sündinud

1. Kartau  Aare                04.04.94  Pärnumaa   29     15 punkti
2. Rüütel  Matis               16.07.94  Saaremaa   26,5   14    „
3. Oks  Janar                    10.05.93  Pärnumaa  21,5   13    „
4. Tamm  Timo                24.12.93  Pärnumaa   21      12    „
5. Kaldmäe Gert               12.09.95  Saaremaa   13     11    „
6. Jalakas  Kaarel             04.08.95  Järvamaa     9      10    „ 

Poisid  1990 – 1992.a. sündinud

1. Liiva  Jarmo                30.12.92  Järvamaa    34,5     15 punkti
2. Suun  Dinis                 12.10.91  Järvamaa    29,5    14     „
3. Kolk  Raul                   26.04.92 Saaremaa    19,5   13     „
4. Lednei Toomas           08.12.91  Järvamaa    17       12     „
5. Talts  Jaak                   15.02.90  Pärnumaa   13,5   11     „
6. Aal  Taivo                   08.05.92  Pärnumaa     6       10     „

Võistkondlik  paremusjärjestus

1. Saaremaa Valdade Spordiliit            86 punkti
2. Pärnumaa Spordiliit                         85      „
3. Järvamaa  Spordiliit                         64      „   

Võistluste peakohtunik  Heino Merilaine – telefon 5206092
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner