Eesti Maaspordi Liidu "Jõud" noorte meistrivõistlused lauatennises

19.veebruar 2005, Aseri Spordihall

Peakohtunik, rahvusvahelise kategooria lauatennisekohtunik Koit Korkmann

A - klass
Noormehed Neiud
1. Kaarel OVIIR Rapla 1. Glafira LONSKAJA Ida-Virumaa
2. Omar PÄRGMA Viljandi 2. Nelli PEDAK Ida-Virumaa
3. Kert PERKMANN Viljandi 3. Merit ROOSNA Viljandi
4. Taavi KORSAR Lääne-Virumaa 4. Maarja OJALILL Viljandi
5. Indrek NURMITS Lääne-Virumaa      
6. Evert USIN Saare      
7. Vahur POOPUU Saare      
8. Teet LESK Saare      
9. Tauno TAMM Põlva      
10. Ülari NURMITS Lääne-Virumaa      
B - klass
Noormehed Neiud
1. Hannes ROHTSALU Lääne-Virumaa 1. Triinu NAASTRE Rapla
2. Aksel LAKS Pärnu 2. Katarina MIHHAILOVA Ida-Virumaa
3. Tiit VÄLJAKIVI Saare 3. Laura PÜVI Viljandi
4. Vassili TSUBERA Pärnu 4. Viktoria TSERTOVIKOVA Ida-Virumaa
5. Kert STEINBERG Lääne-Virumaa 5. Maria SAKOVA Ida-Virumaa
6. Heiko KRAANER Viljandi      
7. Rando ÕUN Saare      
8. Mario KIVISELG Lääne      
9. Karla KIVI Saare      
10. Raido TSHORNI Lääne      
C - klass
Poisid Tüdrukud
1. Mikk NURGA Lääne-Virumaa 1. Riin OVIIR Rapla
2. Marko VESI Põlva 2. Julia KIRPU Viljandi
3. Albert SAKOV Ida-Virumaa 3. Liina ALLIK Pärnu
4. Margus KALLASTE Pärnu 4. Kätlin LOHU Viljandi
5. Jaak VOLL Viljandi 5. Signy AARNA Põlva
6. Toomas KORSAR Lääne-Virumaa 6. Liisa JERAHTINA Ida-Virumaa
7. Mart SÄRG Viljandi 7. Liis LASS Ida-Virumaa
8. Tarmo AAV Saare      
9. Reljo LAUR   Põlva      
D - klass
Poisid Tüdrukud
1. Timo TERAS Rapla 1. Lilian POOLAK Pärnu
2. Kert RÄIS Ida-Virumaa 2. Laura-Liis NURGA Lääne-Virumaa
3. Siim TÕNNE Lääne-Virumaa 3. Karmen KOZMA Ida-Virumaa
4. Kristo KRAANER Viljandi 4. Liisi KOIT Pärnu
5. Madis KOIT Pärnu 5. Dzenni MIRZAGAJEVA Ida-Virumaa
6. Martin LIIV Ida- Virumaa 6. Merilyn ENDERS Viljandi
7. Taavi JÕGEVA Põlva      
8. Patrik NÕLVAK Ida-Virumaa      
9. Taavi ELVEST Ida-Virumaa      
10. Vladik RATSHUGIN Ida-Virumaa      
11. Aleksandr DUDKIN Ida-Virumaa      
12. Leonid VAGULIN Ida-Virumaa      
Noormeeste paarismäng Tütarlaste paarismäng
1. Kaarel OVIIR Rapla 1. Triinu NAASTRE Rapla
Aksel LAKS Pärnu Riin OVIIR Rapla
2. Kert PERKMAN Viljandi 2. Julia KIRPU Viljandi
Omar PÄRGMA Viljandi Laura PÜVI Viljandi
3. Taavi KORSAR Lääne-Virumaa 3. Glafira LONSKAJA Ida-Virumaa
Kert STEINBERG Lääne-Virumaa Katarina MIHHAILOVA Ida-Virumaa
4. Hannes ROHTSALU Lääne-Virumaa 4. Liina ALLIK Pärnu
Mikk NURGA Lääne-Virumaa Lilian POOLAK Pärnu
5-8. Siim TÕNNE Lääne-Virumaa 5-8. Nelli PEDAK Ida-Virumaa
  Toomas KORSAR Lääne-Virumaa   Maria SAKOVA Ida-Virumaa
  Timo TERAS Rapla   Viktoria TSERTOVIKOVA Ida-Virumaa
  Kert RÄIS Ida-Virumaa   Laura-Liis NURGA Lääne-Virumaa
  Indrek NURMITS Lääne-Virumaa   Karmon KOZMA Ida-Virumaa
  Ülar NURMITS Lääne-Virumaa   Dzenni MIRZAGAJEVA Ida-Virumaa
  Heiko KRAANER Viljandi   Merit ROOSNA Viljandi
  Kristo KRAANER Viljandi               Kätlin LOHU Viljandi
9-15. Albert SAKOV Ida-Virumaa 9. Maarja OJALILL Viljandi
  Aleksandr DUDKIN Ida-Virumaa   Merilyn ENDERS Viljandi
  Vahur POOPUU Saare      
  Teet LESK Saare      
  Rando ÕUN Saare      
  Evert USIN Saare      
  Mart SÄRG Viljandi      
  Jaak VOLL Viljandi      
  Tiit VÄLJAKIVI Saare      
  Tarmo AAV Saare      
  Margus KALLASTE Pärnu      
  Madis KOIT Pärnu      
  Vladik RATSHUGIN Ida-Virumaa      
  Patrik NÕLVAK Ida-Virumaa      
Segapaarismäng
1. Taavi KORSAR Glafira LONSKAJA Lääne-Virumaa
Ida-Virumaa
2. Kaarel OVIIR Triinu NAASTRE Rapla
3. Omar PÄRGMA  Julia KIRPU Viljandi
4. Kert PERKMANN Laura PÜVI Viljandi       
5-8. Mikk NURGA Laura-Liis NURGA Lääne-Virumaa
  Timo TERAS Riin OVIIR Rapla
  Hannes ROHTSALU Liina ALLIK Lääne-Virumaa
Pärnu
  Kert RÄIS Katerina MIHHAILOVA Ida-Virumaa
9-16. Tauno TAMM Signy AARNA Põlva
  Aksel LAKS Liisi KOIT Pärnu
  Patrik NÕLVAK Karmen KOZMA Ida-Virumaa
  Vassili TSUBERA Lilian Poolak Pärnu
  Aleksandr DUDKIN Nelli PEDAK Ida-Virumaa
  Heiko KRAANER Kätlin LOHU Viljandi
  Albert SAKOV Viktoria TSERTOVIKOVA Ida-Virumaa
  Jaak VOLL Maarja  OJALILL Viljandi            
17-18. Mart SÄRG  Merilyn ENDERS Viljandi
  Vladik RATSHUGIN Maria SAKOVA Ida-Virumaa

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner