Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused noorte võrkpallis

26.oktoober 2013 Kiili Spordihall

 

Tüdrukute paremusjärjestus:

1. Harjumaa 1
Brit Marleen Õismaa, Melissa Õismaa, Kadri Ann Adra, Helena Vahtramäe, Annaliisa Mals, Maily Kristal , Janete Aas , Annabel Israel,  Marilyn Chelsy Nordström. 
Treener Raigo Tatrik
                                                                                                                                       
2. Tartumaa 2
Grete-Liis Eksi, Mona Marandi, Katariina Vengerfeldt, JnelySimenson-Plakso, Epp Haavasalu, Siiri Mari Sikk, Kirke Paris , Kertu Kollo, Sigrid Lehtme.
Treener  Kristjan Kais, Liina Kais  
                                                                                                                             
3. Ida-Virumaa
Viktoria Ossipovskaja, Regina Zagdai, Maria Vagulina, Aleksandra Kalasnikova, Darja Bulkina , Vlada Smirnova, Polina Parubtsisena Tatjana Zahharova
Treenerid Galina Alferova, Viktoria Golubkovits 
                                                                                 
4. Pärnumaa 1                                                               

5.-8. Lääne- Virumaa
        Harjumaa 2
        Raplamaa 1
        Võrumaa

9.-12. Jõgevamaa
          Valgamaa
          Ida-Virumaa 2
          Pärnumaa 2

13.-16. Tartumaa1
            Hiiumaa
            Raplamaa 2
            Raplamaa 3
   

Turniiritabel (pdf)
           

Poiste paremusjärjestus:

1.Harjumaa 1
Rasmus Meius, Karl Erik Villems, Märtin Laanemets, Markus Lopato, Robert Hanga, Martin Erik Prööm, Lauri Luup, Markus Väljataga
Treener Raigo Tatrik
       
2. Võrumaa 
Albert Hurt, Martti Klemets, Marti Meier, Tarvo Täht, Kaspar Süvaorg , Priit Tigane, Andreas Kaaver, Harry Lusbo, Tanel Peelo
Treener Aksel Saal 
             
3. Pärnumaa
Kristo Sepp, Siim Tammearu, Madis Parrol, Märt Tammearu, Richard Voogel, Henry Holm, Venda Pilme, Allar Kesküla, Andero Karuks
Treener Toomas Jasmin 

4. Ida-Virumaa
5. Põlvamaa
6. Jõgevamaa
7. Lääne-Virumaa
8. Tartumaa
9. Raplamaa
10. Harjumaa 2

Turniiritabel (pdf)

Peakohtunik: Raigo Tatrik
                                                                                                                              

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner