Eestimaa Spordiliit Jõud 2014. aasta meistrivõistlused jäähokis

I koht - Magic Wings
Vitali Semenjuk, Juri Morozov, Ain Jagor, Oleg Zemakov, Leonid Filimonov, Gleb Pivovarov, Anton Filajev, Valeri Kuznetsov, Jukka Partikainen, Eduard Rumjantsev, Oleg Smutov, Janek Puu, Viktor Maslenov,  Aleksei Karuzki, Leon Nadzibi, Dmitri Gurtchioglunjants, Sergei Popov, Viktor Maslenov. Treener  Leonid Filimomov.

II koht - Hokiklubi Purikad
Cristian Adami, MIka Sucksdorff, Aare Hommik, Rinald Tuberik,  Janne Pentti, Matti  Iisalo, Peter Salmi, Jani Kedonpää, Jüri Pärnik, Roland Lepp,  Janari Aigro, Torioon Ojaperv, Joel  Adul,  Pepe Hälvä, Jori Mykra, Kairiin  Jõemets, Cristin Korpatsjova, Katrin Talvik. Treener Veiko Süvaoja.

III koht - Jõgevamaa
Ruslan Blinnikov, Hannes Pagi, Rein Udras, Jüri Narits, Alon Pärlin, Raul Kivi,  Mario Mihkelson, Janno Pärn, Toomas  Peterson, Ervin  Narits, Vjatseslav  Bortnik, Ain Kastan, Tarmo Pütsep, Vaiko Vadi, Marnet Meister, Nikolai Roop. Treener Ain Kastan.

Parimad mängijad:
Väravavaht - Ruslan Blinnikov  (Jõgevamaa)
Kaitsja - Aare Hommik (HK Purikad)
Ründaja - Leonid Filimonov (Magic Wings)
Resultatiivsem mängija - Eduard Rumjantsev (Magic Wings) 14 punktiga (8+6)
 

Finaal

 

 Võistkond  1  2  3  4 Punkte Väravaid Koht
1  Saku Jäähoki Klubi  

#

 2:5  3:7  2:2   1  7 - 14  4.
2  Jõgevamaa  5:2

#

 2:8  4:6  2  11 - 16  III
3  Magic Wings  7:3  8:2

#

 9:2  6  24 - 7  I
4  HK Purikad  2:2  6:4  2:9

 #

 3  10 - 15  II

Kuupäev Aeg Koht Tulemus
24. veebruar 14:30 Magic Wings - Jõgevamaa Jeti jäähall  8:2 (3:0,1:1,4:1)
24. veebruar 19:30 Saku - Jõgevamaa Jeti jäähall  2:5 (2:1,0:1,0:3)
6. märts 20:30 Magic Wings - HK Purikad Jeti jäähall  9:2 (5:2,1:0,3:0)
10. märts 19:30 Saku - Magic Wings Jeti jäähall  3:7 (1:5,2:0,0:2)
13. märts 20:30 HK Purikad – Jõgevamaa Škoda jäähall  6:4 (1:1,3:2,2:1)
17. märts 19:30 Saku - HK Purikad Jeti jäähall  2:2 (0:0,2:1,0:1)


Alagrupid

A-alagrupp - Rõuge

 

   Võistkond  1  2   3   Punkte  Väravaid  Koht
 1  Saku Jäähoki Klubi  

 #

 2:2   12:0  3  14 - 2  1.
 2  Valgamaa  2:2

 #

 6:2  3  8 - 4  2.
 3  Rõuge Spordiklubi  0:12  2:6

 #

 0   2 - 18  3.

Kuupäev Aeg Rõuge jääväljak Tulemus
1. veebruar 10:00 Rõuge Spordiklubi - Valgamaa 2:6 (0:3,0:2,2:1)
1. veebruar 13:00 Valgamaa - Saku Jäähoki Klubi 2:2 (0:0,0:0,2:2)
1. veebruar 16:00 Rõuge Spordiklubi - Saku Jäähoki Klubi   0:12 (0:3,0:6,0:3)

 

B-alagrupp - Lähte

 

Võistkond 1 2 3 Punkte Väravaid Koht
1  Jõgevamaa 

#

 6:2  9:3  4  15 - 5 1.
2  HK Uudeküla  2:6

#

 3:4  0  5 - 10 3.
3  Aksi 39  3:9  4:3

#

 2  7 - 12 2.

Kuupäev Aeg Lähte jääväljak Tulemus
2. veebruar 11:00 HK Uudeküla - Jõgevamaa   2:6 (2:3,0:1,0:2)
2. veebruar 13:30 Äksi 39 - HK Uudeküla 4:3 (2:2,2:1,0:0)
2. veebruar 16:00 Jõgevamaa - Äksi 39 9:3 (4:1,3:1,2:1)

 

C-alagrupp - Tallinn

 

Võistkond  1  2  3 Punkte Väravaid Koht
1  Magic Wings 

#

 3:1   11 :1    4  14 - 2 1.
2  HK Purikad  1:3

#

 9:4  2  10 - 7 2.
3  Kurase Hülged    1:11   4:9

#

 0  5 - 20 3.

Kuupäev Aeg Koht Tulemus
29. jaanuar 21:30 Kurase Hülged - HK Purikad Jeti jäähall 4:9 (2:3,1:2,1:4)
6. veebruar 20:30 Magic Wings - Kurase Hülged Jeti jäähall 11:1 (4:0,4:1,3:0)   
11. veebruar 20:30 HK Purikad - Magic Wings Škoda jäähall   1:3 (0:0,1:3,0:0)

 

Märkused:

- Mängu aeg 3 x 15 minutit, vaheaeg 2 minutit;
- Keelatud on kasutada kehamängu;
- Löökvisked on lubatud.

Korralduskoha klubi või vastu võttev võistkond kindlustab korrasoleva väljaku ja lauakohtunikud.

Jõud MV finaalturniirile, mis toimub hiljem sobival ajal, pääsevad A-ja B-alagrupi võitjad ning C-alagrupis 1. ja 2.koha saavutanud meeskonnad.

Võistluste peakohtunik on Jaan Ahi, mob 556 00150, e-post jaan.ahi@mail.ee

Täiendav info EMSL Jõud meistrivõistluste kohta:
Tarmo Volt- telefon 6622652, mobiil 5040612, e-post tarmo@joud.ee

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner