39. Eesti linnade suvemängud orienteerumine 28.06.2014
39. Eesti linnade suvemängud orienteerum
28.06.2014 Vanaõue (Kaarel Kallas)
M16  M21  M35  M45  M55 
N16  N21  N35  N45  N55 

M16
3740m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus       
   1. Kristo Sirk               Põlva linn      00:31.16    
   2. Jasper Ainjärv            Türi            00:34.32    
   3. Siim Helmoja              Põlva linn      00:34.36    
   4. Villu Serv                Põlva linn      00:37.25    
   5. Sander Pritsik            Rakvere         00:40.01    
   6. Sander Tomson             Põlva           00:41.21    
   7. Timmo Tohus               Otepää          00:43.26    
   8. Jürmo Rooma               Jõhvi linn      00:47.50    
   9. Siim Turban               Rakvere         00:50.06    
  10. Kustu Künnapas            Kärdla          00:50.38    
  11. Joonas Hein               Paide           00:59.51    
  12. Raiko Jool                Jõhvi linn      01:02.58    
  13. Alo Vahtre                Tõrva           01:07.18    
      Marten Kuusmann           Jõhvi linn      Ei start    

M21
6129m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus       
   1. Martin Simpson            Põlva linn      00:40.34    
   2. Mihkel Järveoja           Põlva linn      00:48.58    
   3. Kaarel Kure               Põlva linn      00:50.51    
   4. Tiit Poopuu               Türi            00:53.06    
   5. Mehis Muru                Türi            00:56.54    
   6. Jörgen Liister            Kärdla          00:59.44    
   7. Kaupo Voormansik          Suure-Jaani     01:04.50    
   8. Toomas Lillsaar           Suure-Jaani     01:14.55    
   9. Kristo Oja                Tõrva           01:46.28    
      Raimo Urgard              Suure-Jaani     Puuduv KP   
      Margo Kalamägi            Paide           Puuduv KP   
      Karel Pless               Suure-Jaani     Puuduv KP   
      Veiko Kütt                Elva            Ei start    

M35
5379m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus       
   1. Silver Eensaar            Põlva           00:36.37    
   2. Ain Fjodorov              Otepää          00:41.53    
   3. Margus Marrandi           Türi            00:42.09    
   4. Rene Kundla               Jõhvi linn      02:59.23    

M45
4620m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus       
   1. Toomas Mast               Kärdla          00:35.41    
   2. Meelis Zimmermann         Elva            00:36.57    
   3. Urmas Sulaoja             Jõhvi linn      00:39.39    
   4. Toomas Tarve              Põlva linn      00:40.09    
   5. Argo Loo                  Paide           00:40.40    
   6. Aleksander Pritsik        Rakvere         00:40.53    
   7. Ahti Bleive               Põlva linn      00:43.49    
   8. Gert Saamann              Türi            00:44.03    
   9. Ants Turban               Rakvere         00:44.53    
  10. Allar Padari              Kärdla          00:50.25    
  11. Allan Anniste             Türi            00:53.05    
  12. Avo Põldsalu              Tõrva           00:59.52    

M55
4179m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus       
   1. Rein Rooni                Rapla           00:38.13    
   2. Raul Laas                 Paide           00:38.20    
   3. Toivo Saue                Kärdla          00:40.13    
   4. Ülo Vainura               Saue            00:45.45    
   5. Aimur Raudsepp            Türi            00:46.46    
   6. Kalmer Keevend            Türi            00:46.49    
   7. Väino Aul                 Jõhvi linn      00:46.52    
   8. Jüri Merirand             Tõrva           00:47.05    
   9. Ahto Karu                 Türi            00:47.50    
  10. Kalle Ojasoo              Põlva linn      00:48.55    
  11. Tauno Kure                Jõgeva linn     00:49.25    
  12. Enn Aedna                 Suure-Jaani     00:54.53    
  13. Tõnu Sikkal               Põlva linn      00:55.23    
  14. Anti Parik                Otepää          00:57.21    
  15. Elmo Pärna                Viljandi        00:57.42    
  16. Aarne Mardiste            Karksi-Nuia     01:12.38    
  17. Jüri Püssim               Saue            01:12.47    
      Osvald Mõttus             Viljandi        Puuduv KP   

N16
3479m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus       
   1. Kelli Nurm                Põlva linn      00:35.22    
   2. Laura-Liis Kütt           Põlva linn      00:49.44    
   3. Carmel Poom               Jõhvi linn      00:54.09    
   4. Helena Maripuu            Kärdla          01:10.23    
   5. Triin Helimets            Kärdla          01:29.03    
      Carmen  Toomet            Paide           Puuduv KP   
      Laura  Pähk               Paide           Puuduv KP   

N21
4620m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus       
   1. Annika Rihma              Põlva linn      00:33.27    
   2. Evely Kaasiku             Türi            00:35.57    
   3. Sigrid Ruul               Türi            00:37.05    
   4. Liis Johanson             Põlva linn      00:38.31    
   5. Margret Zimmermann        Elva            00:38.51    
   6. Madli-Johanna Maidla      Põlva linn      00:43.41    
   7. Kati Rüütelmaa            Kärdla          00:50.36    
   8. Jonne Rooma               Jõhvi linn      00:55.27    
   9. Laura Lillsaar            Suure-Jaani     01:00.28    
  10. Mariethe-Piret Niglas     Jõhvi linn      01:02.42    
      Karmen Olesk              Suure-Jaani     Puuduv KP   

N35
4179m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus       
   1. Merike Vanjuk             Kärdla          00:37.42    
   2. Reet Rosenberg            Põlva linn      00:57.41    
   3. Anu Kilki                 Rakvere         01:08.16    

N45
3740m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus       
   1. Jana Kink                 Elva            00:36.37    
   2. Piret Niglas              Jõhvi linn      00:55.13    
   3. Ingrid Ranna              Elva            01:00.26    
   4. Ulvi Oja                  Tõrva           01:05.04    
   5. Tiina Neumann             Tõrva           01:05.27    
   6. Pille Illak               Otepää          01:12.14    
   7. Maive Leif                Türi            01:14.49    
   8. Anne Metssalu             Paide           01:19.56    

N55
3479m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus       
   1. Reet Johanson             Põlva linn      00:37.23    
   2. Hille Tasa                Saue            00:40.43    
   3. Siiri Poopuu              Türi            00:45.15    
   4. Krista Terno              Saue            00:47.30    
   5. Aime Mõik                 Jõhvi linn      00:47.54    
   6. Aino Koser                Elva            00:49.49    
   7. Kersti Mardiste           Karksi-Nuia     00:50.22    
   8. Anu Saue                  Kärdla          00:51.06    
   9. Liivi Parik               Otepää          00:53.43    
  10. Maire Kure                Jõgeva linn     00:55.35    
  11. Anne Jundas               Jõhvi linn      00:57.56    
  12. Anu Pallon                Paide           00:59.04    
  13. Lembe Lutterus            Saue            01:00.09    
      Saima Värton              Põlva linn      Ei start    
JOKA
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2012, www.tak-soft.com 28.06.2014 22:04:23