Eestimaa Spordiliit Jõud 2016. aasta meistrivõistlused jäähokis

Tulemused

Mängiti kahes tugevusgrupis.

I grupp

I koht     Tartu Kajakas     Tartumaa

II koht     Saku ON ICE     Harjumaa

III koht   Jõgevamaa

4. koht    Viljandi Hokiklubi   Viljandimaa

I grupp mängis 1 ringi turniirisüsteemis.

   Võistkond  1  2  3  4 Punkte Väravaid Koht
1  Tartu Kajakas  

#

 5:4   13:5   7:0   6  25 - 9  I
2  Saku ON ICE   4:5

#

 11:0   7:1   4  22 - 6  II
3  Jõgevamaa  5:13   0:11 

#

 3:2  2  8 - 26  III
4  Viljandi Hokiklubi     0:7   1:7  2:3

 #

 0  3 - 17  4.

 

Kuupäev Aeg   Koht Tulemus   
 19. veebruar  20:00  Tartu - Jõgevamaa  Tartu  13:5 (2:1,6:1,5:3) 
 24. veebruar    12:00  Viljandi - Tartu  Viljandi  0:7 (0:2,0:2,0:3)
 27.veebruar  15:30  Saku - Jõgevamaa Škoda jäähall      11:0 (3:0,5:0,3:0) 
 4.märts  21:15  Tartu - Saku  Tartu  5:4 (1:0,2:3,2:1)
 5.märts  12:00   Viljandi - Saku  Viljandi   1:7 (0:3,0:1,1:3)
 16.aprill  19:00  Jõgevamaa - Viljandi    Tartu  3:2 (0:1,2:0,1:1)

 

II grupp

I koht     Hokiklubi  Uudeküla Päts     Lääne-Virumaa
Jevgeni Malkovski, Ermo Lood, Anton Malkovski, Hando Kasekamp, Aimar Türbsal, Mait Liblikmann, Tiit Lääne, Margus Orren, Madis Uudeküll, Olev Oras, Jyrki Arisalo, Armold Järvala, Joonas Hain,  Alar Peek, Ivari Ojaperv, Magnus Hain. Treener Martin Uudeküll.

II koht     Pärnu Hokiklubi     Pärnumaa

III Koht     Viljandi Hokiklubi II     Viljandimaa

4. koht     Rõuge Snaiprid          Võrumaa

II grupp mängis 1 ringi turniirisüsteemis.

   Võistkond  1  2  3  4 Punkte Väravaid Koht
1  HK Uudeküla Päts  

#

 5:2   2:1   5:4  6  12 - 7  I
2  Pärnu Hokiklubi  2:5  

#

 5:3  7:2   4  14 - 10  II
3  Viljandi Hokiklubi II   1:2   3:5

#

 2:1  2  6 - 8  III
4  Rõuge Snaiprid     4:5  2:7   1:2 

 #

 0  7 - 14  4.

 

Kuupäev  Aeg  Viljandi jäähall   Tulemus  
 12.märts   10:00  Pärnu - Rõuge  7:2 (3:1,2:1,2:0)
 12.märts  11:30  Uudeküla - Viljandi II   2:1 (1:0,1:0,0:1)
 12.märts  13:00  Rõuge - Uudeküla  4:5 (1:4,3:1,0:0)
 12.märts     14:30  Viljandi II - Pärnu  3:5 (1:0,0:4,2:1)
 12.märts  16:00  Rõuge - Viljandi II  1:2 (0:1,1:1,0:0)
 12.märts  17:30  Pärnu - Uudeküla   2:5 (0:0,1:2,1:3) 

Võistluste peakohtunik oli Jaan Ahi, mob 556 00150, e-post jaan.ahi@mail.ee

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner