Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused sumos

7.mail 2016, Vinni

Protokoll (pdf)

Mehed

-70kg

  1. LOPOUHHOV, Nikita          Ida-Virumaa
  2. SAAR, Ott                         Valgamaa
  3. NISUMAA, Jüri                  Raplamaa
  4. HAZOV, Ilja                      Ida-Virumaa
  5. PARIIS, Steven                 Valgamaa

-85kg

  1. REBANE, Kregor                Lääne-Virumaa
  2. IVANOV, Artjom                Ida-Virumaa
  3. BAIKOV, Artur                   Lääne-Virumaa

-115kg

  1. VILJAK, Joonas                Lääne-Virumaa
  2. RAUDSEPP, Mati              Valgamaa
  3. MOE, Jacomo                  Raplamaa
  4. VEIMANN, Urmis              Raplamaa

+115kg

  1. VALDRE, Oliver               Lääne-Virumaa
  2. HÖÖVELSON, Meelis       Lääne-Virumaa
  3. PÄÄRO, Erki                    Lääne-Virumaa
  4. SOLBAJA, Jan                 Valgamaa
  5. SOLBAJA, Xsander          Valgamaa

Absoluutkategooria

  1. HÖÖVELSON, Meelis        Lääne-Virumaa
  2. VALDRE, Oliver                Lääne-Virumaa
  3. PÄÄRO, Erki                     Lääne-Virumaa
    3.  RAUDSEPP, Mati         Valgamaa
    5.  VILJAK, Joonas           Lääne-Virumaa
    5.  SOLBAJA, Xsander      Valgamaa
    7.  PARIIS, Steven           Valgamaa
    7.  SOLBAJA, Jan             Valgamaa

 Meeskonnad 

  1. Lääne-Virumaa        HÖÖVELSIN, Meelis / PÄÄRO, Erki / VILJAK Joonas / REBANE, Kregor
  2. Ida-Virumaa            HAZOV, Ilja / LOPOUHHOV, Nikita / VALDRE, Oliver
  3. Raplamaa                NISUMAA, Jüri / VEINMANN, Urmis / MOE Jacomo
  4. Valgamaa                SOLBAJA, Xsander / SOLBAJA, Jan / Raudsepp, Mati / SAAR, Ott

 Naised

-55kg

  1. TIITUS, Heily           Raplamaa
  2. PIKHOF, Karol          Lääne-Virumaa
  3. IGO, Kaarina            Lääne-Virumaa

-65kg

  1. ÄRTIS, Helina          Lääne-Virumaa
  2. IGO, Sirelin             Lääne-Virumaa
  3. ARULA, Kadi            Lääne-Virumaa

-80kg

  1. ANNIMÄE, Aivi-Õnne       Lääne-Virumaa
  2. TOKMANTSEVA, Darja     Ida-Virumaa
  3. EVART, Evely                  Lääne-Virumaa

+80kg

  1. LAUSVEE, Luisa      Lääne-Virumaa
  2. LEICHTER, Enelin    Lääne-Virumaa 

Absoluutkategooria

  1. LAUSVEE, Luisa                     Lääne-Virumaa
  2. LEICHTER, Enelin                   Lääne-Virumaa
  3. ANNIMÄE, Aivi-Õnne              Lääne-Virumaa
    3.  TIITUS, Heily                    Raplamaa
    5.  ÄRTIS, Helina                   Lääne-Virumaa
    5.  EVART, Evely                    Lääne-Virumaa
    7.  TOKMANTSEVA, Darja      Ida-Virumaa
    7.  IGO, Sirelin                      Lääne-Virumaa
    9.  PIKHOF, Karol                  Lääne-Virumaa

 Naiskonnad 

  1. Lääne-Virumaa        LEICHTER, Enelin / ANNIMÄE, Aivi-Õnne / LAUSVEE, Luisa / EVART, Evely
  2. Ida-Virumaa            TOKMANTSEVA, Darja / ÄRTIS, Helina / IGO, Sirelin
  3. Raplamaa                TIITUS, Heily

MAAKONDADE PAREMUSJÄRJESTUS MEDALITE ARVESTUSES                                   

  1. Lääne-Virumaa     
  2. Ida-Virumaa           
  3. Raplamaa                 
  4. Valgamaa                 

 

Peakohtunik: Riho Rannikmaa

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner