Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused discgolfis

18.juuni 2016 Annikoru, Tartumaa

Tulemused   

Osales 17 mängijat neljast maakonnast: Pärnu-(2), Jõgeva-(4), Valga-(2) ja Tartu maakond (9).

Mehed: 
I koht – Rauno Tiimann (Tartu)
II koht – Paavo Reidla (Tartu)
III koht – Riho Klement (Tartu) pärast ümbermängimist
4. koht – Siim Roops (Tartu)
5. koht – Oliver Hanschmidt (Pärnu)

Naised:
I koht – Kristi Rästas (Tartu)
II koht – Anneli Palm (Jõgeva)

Seeniorid:
I koht – Anti Alasi (Jõgeva)
II koht – Jüri Lamp (Tartu)

Noored:
I koht – Karl Andreas Kreutzberg (Tartu)

Parim meeskond – Tartu maakond
Kristi Rästas
Rauno Tiimann
Paavo Reidla
Riho Klement

Tulemused: http://skoorin.com/?u=scorecard&ID=286846

Võistluste galerii: https://www.facebook.com/annikorudgklubi/photos/?tab=album&album_id=994247160696767

Tulemused   

    1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum  
    Par: 3 3 4 4 3 4 3 3 4 3 3 3 3 3 3 4 3 3   59    
 MJ2, FJ2: Noored ≤15 (1)                       
1 Karl Andreas Kreutzberg - Tartumaa 2016-06-18 10:00 4 3 5 5 3 5 5 4 5 3 4 3 3 3 3 4 3 2 +8 67    
    2016-06-18 12:40 3 4 4 6 4 5 4 4 5 5 3 3 3 4 6 4 3 3 +14 73 +22 140
 FPO: Naised (2)                       
1 Kristi Rästas - Tartumaa 2016-06-18 10:00 4 6 5 5 5 6 5 4 5 3 3 3 5 5 5 6 4 3 +23 82    
    2016-06-18 12:40 5 7 6 6 5 6 6 3 6 4 2 4 4 3 4 5 5 3 +25 84 +48 166
2 Anneli Palm - Jõgevamaa 2016-06-18 10:00 6 7 8 8 7 10 7 7 10 5 5 4 6 5 5 9 5 6 +61 120    
    2016-06-18 12:40 6 8 9 6 8 8 7 8 9 3 4 5 5 7 8 10 6 6 +64 123 +125 243
 MPM: Seeniorid 40+ (2)                       
1 Anti Alasi - Jõgevamaa 2016-06-18 10:00 3 4 3 5 4 4 3 2 6 3 3 3 4 3 4 4 3 2 +4 63    
    2016-06-18 12:40 3 3 5 5 5 4 4 3 7 3 4 3 5 5 4 4 2 3 +13 72 +17 135
2 Jüri Lamp - Tartumaa 2016-06-18 10:00 4 3 5 4 4 5 4 5 6 2 4 3 3 3 7 5 3 2 +13 72    
    2016-06-18 12:40 3 3 4 5 4 6 4 4 4 3 3 2 3 2 4 4 3 3 +5 64 +18 136
 MPO: Avatud (12)                       
1 Rauno Tiimann - Tartumaa 2016-06-18 10:00 3 3 4 4 5 4 2 4 4 3 3 3 3 2 4 4 4 2 +2 61    
    2016-06-18 12:40 2 4 3 3 4 5 3 3 4 3 4 3 3 2 4 3 3 5 +2 61 +4 122
2 Paavo Reidla - Tartumaa 2016-06-18 10:00 2 5 4 4 5 5 3 3 4 2 3 3 5 3 4 5 3 3 +7 66    
    2016-06-18 12:40 4 4 5 4 3 4 4 3 4 3 3 3 3 2 3 4 4 2 +3 62 +10 128
3 Riho Klement - Tartumaa 2016-06-18 10:00 3 3 5 4 4 5 4 4 5 2 4 4 3 2 4 4 3 3 +7 66    
    2016-06-18 12:40 3 5 4 4 4 6 3 4 5 2 3 3 3 2 3 3 4 2 +4 63 +11 129
3 Siim Roops - Tartumaa 2016-06-18 10:00 3 5 4 4 4 4 4 4 5 3 3 2 3 3 5 4 3 2 +6 65    
    2016-06-18 12:40 3 4 4 3 4 4 4 3 5 4 3 3 3 3 3 5 3 3 +5 64 +11 129
5 Oliver Hanschmidt - Pärnumaa 2016-06-18 10:00 4 3 4 4 4 6 4 4 5 3 3 2 2 2 3 3 3 2 +2 61    
    2016-06-18 12:40 3 3 5 5 4 4 4 4 4 5 4 3 4 3 4 3 3 4 +10 69 +12 130
6 Janel Palm - Jõgevamaa 2016-06-18 10:00 3 3 5 4 4 5 5 4 5 2 3 3 3 3 4 5 4 3 +9 68    
    2016-06-18 12:40 4 4 4 4 4 5 4 3 4 4 4 2 3 3 4 3 2 3 +5 64 +14 132
7 Eero Peterson - Pärnumaa 2016-06-18 10:00 3 3 3 4 3 5 5 3 5 3 3 3 3 3 4 4 5 3 +6 65    
    2016-06-18 12:40 3 3 5 5 4 5 3 5 5 3 3 2 3 3 4 4 5 3 +9 68 +15 133
8 Tiit Treial - Tartumaa 2016-06-18 10:00 3 4 4 5 4 4 5 5 4 3 3 2 3 3 4 4 3 3 +7 66    
    2016-06-18 12:40 3 4 6 5 5 6 5 4 5 2 3 3 3 2 4 3 3 3 +10 69 +17 135
9 Siim Anton - Valgamaa 2016-06-18 10:00 4 5 4 6 5 4 4 3 6 2 4 3 3 3 3 6 4 2 +12 71    
    2016-06-18 12:40 3 5 6 5 3 5 5 3 3 3 3 2 2 2 4 4 4 4 +7 66 +19 137
10 Kuldar Parv - Tartumaa 2016-06-18 10:00 3 3 4 5 6 4 3 7 6 3 3 4 2 4 6 4 7 3 +18 77    
    2016-06-18 12:40 5 6 4 4 3 6 4 5 6 3 3 3 2 2 4 3 3 2 +9 68 +27 145
11 Heiki Ernits - Valgamaa 2016-06-18 10:00 2 4 4 5 5 6 4 4 6 4 3 2 3 3 5 5 3 3 +12 71    
    2016-06-18 12:40 4 4 5 6 5 5 5 4 6 5 3 3 3 5 5 4 4 2 +19 78 +31 149
12 Ats Teppan - Jõgevamaa 2016-06-18 10:00 3 5 5 6 4 5 3 4 9 3 5 2 4 5 6 6 3 3 +22 81    
    2016-06-18 12:40                                     0 DNS +999 999

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner