Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused sumos

7.mai 2017 Haapsalu

Protokoll

Meeste kehakaalude võitjad

Kuni 70kg            Robin Uspenski                Läänemaa            MK Dünamo
Kuni 85kg            Raido Liitmäe                   Raplamaa             MK Juhan
Kuni 115kg          Mihhail Goidov                 Ida-Virumaa        SK Buffen-do
Üle 115kg            Meelis Höövelson             Lääne-Virumaa    SK Eesti Karud

Absoluutkategooria medalvõitjad

  1. Meelis Höövelson              Lääne-Virumaa                SK Eesti Karud
  2. Roman Sviridov                Lääne-Virumaa                SK Tapa
  3. Oliver Valdre                    Lääne-Virumaa                SK Sakura
    Hannes Välis                    Raplamaa                         MK Juhan

Meeskondade turniiri esikolmik

  1. Lääne-Virumaa    (Oliver Valdre, Roman Sviridov, Meelis Höövelson)
  2. Ida-Virumaa        (Mihhail Goidov, Roman Markilov, /---/)
  3. Raplamaa             (Raido Liitmäe, Hannes Välis, Urmis Veinmann)

Naiste kehakaalude võitjad

Kuni 55kg            Karol Pikhof                      Lääne-Virumaa SK Eesti Karud
Kuni 65kg            Helina Ärtis                       Lääne-Virumaa SK Sakura
Kuni 80kg            Enelin Leichter                 Lääne-Virumaa SK Eesti Karud
Üle 80kg              Pathricia Matso                Lääne-Virumaa SK Sakura

Absoluutkategooria medalvõitjad

  1. Enelin Leichter                 Lääne-Virumaa                SK Eesti Karud
  2. Aivi-Õnne Annimäe             Lääne-Virumaa                SK Eesti Karud
  3. Karol Pikhof                         Lääne-Virumaa                SK Eesti Karud
    Käroly Seemann                  Lääne-Virumaa                Väike-Maarja RSK

Naiskondade turniiri esikolmik

  1. Lääne-Virumaa I              (Aivi Õnne Annimäe, Karol Pikhof, Enelin Leichter, Käroly Seemann)
  2. Lääne-Virumaa II             (Annika Hochstätter, Kadi Arula, Mariliis Vahter, Helina Ärtis)
  3. Läänemaa & ida-Virumaa (Kristin Pihelgas, /---/, Alina Mehiläinen)

 

Võistkondlik paremusjärjestus medalite arvestuses:
                                                     K             H            P             KOKKU

  1. Lääne-Virumaa                  9             7             4                 20
  2. Ida-Virumaa                      1             2             1                   4
  3. Raplamaa                           1             1             3                   5
  4. Läänemaa                          1             0             1                   2
  5. Valgamaa                           0             0             1                   1
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner