25. Eesti valdade suvemängud

Vinni, 8.-9.juuli 2017

s1510     Lääne-Virumaa Spordiliit   Vinni Vallavalitsus   

25. Eesti valdade suvemängudel osales ligi 1100 sportlast 47st omavalitsusest.

Online tulemused

Kergejõustik M PA MVI MVII N TA NVI NVII
     - Valdade paremusjärjestus pärast 1.päeva
     - Tulemused valdade kaupa
Petank
- Meeste võrkpall
Naiste võrkpall
- OV juhtide võistlus
- Koondtabel

Pildid

Anna Romanenko pildid petangiturniirist: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=3355
Hlje Pakkaneni pildid
Petangiturniiri video: https://www.youtube.com/watch?v=bedK9nCbTXg

Eesti valdade suvemängud 2017 VIDEO: https://youtu.be/pQWe6kT_3zA 

TULEMUSED

Koondtabel

Üldine paremusjärjestus

1. Rae           240 p
2. Kiili            230 p
3. Tartu          229,5 p

Parimad suurte valdade arvestuses (üle 2000 elaniku)

1. Rae           240 p
2. Kiili            230 p
3. Tartu          229,5 p

Parimad väikeste valdade arvestuses (kuni 2000 elanikku)

1. Ambla            198,5 p
2. Mäetaguse    196 p
3. Viru-Nigula    188 p

Kergejõustik

Kergejõustiku tulemused
Kergejõustiku võistkondlik arvestus
Kergejõustiku tulemused valdade kauoa

1. Rae           
2. Tartu    
3. Kose

Meeste võrkpall

Paremusjärjestus ja tabelid

1. Kiili
2.Suure-Jaani
3. Rae

Naiste võrkpall

Paremusjärjestus ja tabelid

1. Võru
2. Lasva
3. Rae

Orienteerumine

Orienteerumise protokoll (veebis)
Orienteerumise võistkondlik arvestus

1. Rae            200 p
2. Tartu          182 p
3. Ambla        180 p

Jalgrattakross

Jalgrattakrossi protokoll
Jalgrattakrossi tulemused ringiaegadega
Jalgrattakrossi võistkondlik arvestus

1. Rae     182 p
2. Kiili      178 p
3. Saku    177 p

Jahilaskmine

Jahilaskmise  võistkondlik arvestus

1. Kiili 
2. Saku 
3. Väike-Maarja 

Mälumäng

Mälumängu protokoll, voorudega 

1. Saku
2. Kadrina
3. Paikuse

Mälumängu küsimused 1 - 25 ja 26 - 50 
Mälumängu vastused 1 - 25 ja 26 - 50 

Petank

Paremusjärjestus ja tabelid

1. Tartu
2. Ridala
3. Põdrala

Köievedu

Köieveo protokoll

1. Väike-Maarja 
2. Vinni
3. Tartu

Juhtide võistlus

Juhtide võistluse protokoll  

Mehed

1. Heiki Sarapuu Ülenurme 63 p
2. Raido Tetto Viru-Nigula 62 p
3. Jens Vendel Rae 62 p

Naised

1. Eve Okas Imavere 90 p
2. Merle Pussak Kose 81 p
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner