Eestimaa Spordiliit Jõud 2018. aasta meistrivõistlused jäähokis

Tulemused

Mängiti kahes tugevusgrupis.                                                                                                                                  

I grupp

I grupp mängis 2 ringi turniirisüsteemis.

   Võistkond  Mänge   Võite   Viike   Kaotusi   Punkte   Väravaid   Koht 
 1.    Saku Hokiklubi   6  5  1  0  11  37 - 12  I
 2.  Jõgevamaa  6 3  1   2   7  28 - 11  II
 3.  Tartu Condor  6  3  0  3  6  32 - 20  III
 4.  Viljandi Hokiklubi     6  0  0  6  0  13 - 55  4.

I koht - Saku Hokiklubi
Kaupo Kaljuste, Ainar Juht, Kristjan Lorenz,Tanel Müürsepp, Argo Servet, Mart Kalmus, Andrus Pihlak, Eno Saar, Peeter Leidmaa, Tarmo Rättel, Janno Pilviste, Marko Sarapuu, Siim Viisut, Deniss Põrh, Vitali Tarraste, Sergei Milov, Taavo Käi, Marek Leet.
Mängiv treener Kaupo Kaljuste.

II koht - Jõgevamaa
Raul Kivi, Alar Tooming, Roman Blinnikov, Hannes Pagi, Vjatseslav Bortnik, Jüri Narits, Janno Pärn, Rain Kivi, Taivo Ploom, Andrei Kovalenko, Marko Saksing, Ain Kastan, Siim Sommer, Alari Kütt, Tarmo Pütsep, Margus Guss, Mati Tali, Marnet Meister.
Treener Tiit Lääne.                              

III koht - Tartu  Condor
Vjatseslav Ksenofontov, Vadim Harlasov, Andrei Rikkinen, Aleksandr Särki, Maksim Bogdanov, Georgi Hitsenko, Gennadi Baskirov, Richard Truuse, Janek Tehnikov, Aleksei Mamontov, Oleg Litvjakov, Andrei Ivanov, Vitali Labzin, Igor Volevoi, Igor Leontjev, Emil Popaśov, Aleksei Bogdanov, Roman Romanenkov.
Treener German Ruts.

Parimad  mängijad

Väravavaht: Alar  Tooming (Jõgevamaa)
Kaitsemängija: Vitali  Labzin (Tartu Condor)
Ründemängija: Kaupo  Kaljuste (Saku Hokiklubi)

I ring

 Kuupäev  Aeg  Koht    Tulemus   
 11. veebruar      13:00     Tondiraba jäähall        Saku - Jõgevamaa           4:1 (0:1,2:0,2:0)  
 17. veebruar    15:00  Tartu jäähall  Jõgevamaa - Condor   2:7 (1:1,0:1,1:5) 
 18.veebruar  14:00  Tartu jäähall  Jõgevamaa - Viljandi    9:2 (1:0,4:1,4:1) 
 23.veebruar  21.00  Škoda jäähall  Saku - Viljandi  11:2 (4:0,5:2,2:0)   
 27.veebruar  20:00  Viljandi jäähall  Viljandi - Condor  2:10 (1:0,1:5,0:5)
 2.märts  20:00  Tartu jäähall  Condor - Saku  1:6 (0:3,1:2,0:1)

II ring          3.-4. märtsil Viljandi jäähallis

 Kuupäev     Aeg         Koht    Tulemus                    
 3.märts  11:00  Viljandi jäähall  Saku - Jõgevamaa     3:3 (0:0,1:2,2:1)
 3.märts    12:30  Viljandi jäähall  Condor - Viljandi  7:2 (2:0,3:0,2:2)
 3.märts  15.00  Viljandi jäähall  Jõgevamaa - Condor  5:4 (1:2,2:1,2:1)
 3.märts  16.30  Viljandi jäähall  Viljandi - Saku  4:10 (0:3,2:4,2:3)
 4.märts  12:00  Viljandi jäähall        Condor - Saku  1:3 (1:1,0:2,0:0)
 4.märts  13:45  Viljandi jäähall  Viljandi - Jõgevamaa  1:8 (0:1,1:4,0:3)


II grupp 

II grupp mängis 2 ringi turniirisüsteemis.

   Võistkond  Mänge   Võite   Viike   Kaotusi   Punkte   Väravaid   Koht 
 1.    Pärnu Hokiklubi   6 5 0 1  10  33 - 20  I
 2.  HK Uudeküla Päts     6 4  1   1   9  26 - 8  II
 3.  Tartu Lions  6  2  1 3  5  12 - 17  III
 4.  Rõuge Snaiprid    6  0  0 6  0  10 - 36  4.

I koht - Pärnu Hokiklubi
Ossi Rantanen, Gilbert Bergstein, Raivo Parts, Silver Sontak, Aavo Rannar, Ernst Siniorg, Mati Murru, Villu Jallai, Janne Tenhonen, Tero Tenhonen, Allar Bergstein, Andrus Sillaots, Janne Rantanen.
Treener Allar Bergstein.

II koht - HK Uudeküla Päts
Jevgeni Malkovski, Olev Oras, Joonas Hain, Jaan Murakas, Kaspar Peek, Pavo Raudsepp, Alar  Peek, Madis Uudeküll, Hando Kasekamp, Anon Malkovski, Jyrki Arisalo, Mati Liblikman, Martin Uudeküll, Tiit Lääne.
Mängiv treener Martin  Uudeküll.

III koht - Tartu Lions
Juri  Bahturin, Vladimir Poljakov, Vitali Kovbenija, Daniil Nikiforov, Sergei Kolesnik, Heikko Sepma, Vjatseslav Kass, Zakzhevsky Alexy, Stanislav Nestertsuk, Andrei Solovjov, Valeri Djakunovski, Gennadi Libimov, Juri Birjakov, Kaupo Mikk, Deniss Tabunov, Janek Kivilaid, Dmitri Glebov.
Treener Aleksandr Kravets.

Parimad  mängijad

Väravavaht: Juri Bahturin (Tartu Lions)
Kaitsemängija: Kaspar Peek (Uudeküla Päts)
Ründemängija: Tero Tehnonen (Pärnu Hokiklubi)

I ring

 Kuupäev             Aeg          Koht        Tulemus           
 18. veebruar    12:00  Rõuge  Rõuge - Lions               1:3 (0:1,0:1,1:1)  
 18.veebruar  13:30  Rõuge  Uudeküla - Lions  0:0 (0:0,0:0,0:0)
 18.veebruar  15.00  Rõuge  Rõuge – Uudeküla   0:6 (0:1,0:4,0:1)
 28.veebruar  20:00  Viljandi jäähall  Pärnu - Rõuge  10:2 (2:1,4:0,4:1) 
 8.märts  18:30  Uudeküla              Uudeküla - Pärnu       1:3 (1:2,0:1,0:0)
 4.märts  12.00  Pärnu  Pärnu - Lions  5:0

II ring       10.-11. märtsil Tartus Lõunakeskuse jäähallis

 Kuupäev         Aeg         Koht                     Tulemus   
 10.märts  14:00  Tartu jäähall   Uudeküla - Pärnu       10:4 (4:0,5:2,1:2)    
 10.märts    15:00  Tartu jäähall  Lions - Rõuge  5:3 (3:1,2:1,0:1)
 10.märts  16:00  Tartu jäähall  Lions - Uudeküla  1:4 (1:1,0:1,0:2)
 10.märts  17:00  Tartu jäähall  Pärnu - Rõuge  7:4 (2:2,3:1,2:1)
 11.märts  14:00  Tartu jäähall            Pärnu - Lions  4:3 (1:2,2:0,1:1)
 11.märts  15:00  Tartu jäähall          Rõuge – Uudeküla    0:5 (0:3,0:1,0:1)

 

Võistluste peakohtunik Jaan Ahi, mob 556 00150, e-post jaan.ahi@mail.ee

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner