Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused sumos

19.mai 2018 Rakvere

Protokoll

Meeste kehakaalude võitjad

Kuni 70kg            Martin Ottokar                 Lääne-Virumaa        SK Eesti Karud
Kuni 85kg            Roman Markilov               Ida-Virumaa            SK Buffen-do
Kuni 115kg          Joonas Viljak                   Lääne-Virumaa        SK Eesti Karud
Üle 115kg            Meelis Höövelson            Lääne-Virumaa        SK Eesti Karud

Absoluutkategooria medalvõitjad

  1. Meelis Höövelson               Lääne-Virumaa                SK Eesti Karud
  2. Xsander Solbaja                 Valgamaa                        Sumotari
  3. Roman Markilov                 Ida-Virumaa                     SK Buffen-do

Meeskondade turniiri esikolmik

  1. Lääne-Virumaa I             (Meelis Höövelson, Joonas Viljak, Romel Seeman)
  2. Valgamaa                       (Jan Solbaja, Xsander Solbaja,...)
  3. Lääne-Virumaa II            (Martin Lepp, Marten Demjanov, Martin Ottokar)

Naiste kehakaalude võitjad

Kuni 55kg            Kristel Sööt                        Lääne-Virumaa    SK Eesti Karud
Kuni 65kg            Darja Tokmantseva           Ida-Virumaa         SK Buffen-do
Kuni 80kg            Gea Reimund                    Lääne-Virumaa    SK Eesti Karud
Üle 80kg              Katrin Poom                      Lääne-Virumaa    SK Eesti Karud

Absoluutkategooria medalvõitjad

  1. Gea Reimund                     Lääne-Virumaa                 SK Eesti Karud
  2. Aivi-Õnne Annimäe             Lääne-Virumaa                SK Eesti Karud
  3. Darja Tokmantseva             Ida-Virumaa                     SK Buffen-do

Naiskondade turniiri esikolmik

  1. Lääne-Virumaa I              (Gea Reimund, Aivi-Õnne Annimäe, Enelin Leichter)
  2. Lääne-Virumaa II             (Ketelin Pitirimov, Kristel Sööt, Käroly Seeman)
  3. Ida-Virumaa                    (Darja Tokmantseva, Vlada Stepanova,..)

 

Võistkondlik paremusjärjestus medalite arvestuses:
                                                     K             H            P             KOKKU

  1. Lääne-Virumaa            10          6          7                 23
  2. Ida-Virumaa                   2          0          3                   5
  3. Valgamaa                      0          3          1                   4


Eestimaa Spordiliit JÕUD 2018 aasta sumomeistrid
Vasakult esireas: Kristel Sööt, Karin Poom, Gea Reimund, Darja Tokmantseva.
Tagareas: Martin Ottokat, Joonas Viljak, Romel Seeman, Meelis Höövelson, Roman Markilov.

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner