Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused petangis

3. juuni 2018 Vokas

Protokoll

Põhiklass

1.            Tartumaa 1                        Aimar Poom, Anti Alasi, Peeter Zirk, Valmar Pantšenko

2.            Läänemaa 2                       Aivar Sein, Margo Peebo, Uku Kollom

3.            Ida-Virumaa 1                   Kenneth Muusikus, Urmas Jõeäär, Ülo Piik

4.            Läänemaa 1                       Egert Kingissepp, Kevin Sten Liik, Silver Kingissepp

5.            Võrumaa 2                         Danel Pilv, Jaan Joonas, Jaan Lüitsepp

6.            Tartumaa 2                        Enn Kivisaar, Enn Tõppan, Igor Kostin, Vello Pluum

7.            Ida-Virumaa 4                   Aarne Välja, Andres Veski, Viktor Švarõgin

8.            Ida-Virumaa 6                   Henri Mitt, Meelis Luud, Oleg Rõndenkov

9.            Ida-Virumaa 3                   Jaan Sepp, Mait Metsla, Oskar Sepp

10.          Ida-Virumaa 7                   Einar Juhkam, Tõnu Kortel, Väino Aul

11.          Valgamaa 1                        Janek Kangur, Tiit Kattai, Tõnu Sõrmus

12.          Ida-Virumaa 2                   Enn Tokman, Jaan Saar, Tarmo Bombe

13.          Võrumaa 1                         Avo Tagen, Enn Laanemäe, Tõnu Haga

14.          Ida-Virumaa 5                   Tõnu Kapper, Tõnu Piik, Vladimir Ogneštšikov

15.          Valgamaa 2                        Mihkel Lillemets, Robert Schmidt, Uudo Blaasen

16.          Ida-Virumaa 8                   Argo Sepp, Karla Purgats, Lemmit Toomra

Naised

1.            Läänemaa                          Endla Antsve, Mare Kingissepp, Marge Mägi

2.            Tartumaa 1                        Jelena Brakina, Kertu Palm, Marta Ruus

3.            Ida-Virumaa 1                   Joana Taalberg, Oksana Sažina, Svetlana Veski

4.            Tartumaa 2                        Jelena Tjurina, Mai Luik, Marika Poom

5.            Võrumaa                            Ljudmilla Lüitsepp, Tiiu Haga, Ülle Rauk

6.            Valgamaa                           Anneli Kattai, Ille Sõrmus, Siiri Baranova

7.            Ida-Virumaa 2                   Eve Müüdla, Klavdia Piik, Ljudmila Varendi

Maakondlik arvestus

Koht      Maakond              Kokku    PK1        PK2        N

1.            Läänemaa           44           15           13           16

2.            Tartumaa            43           16           12           15

3.            Ida-Virumaa        38           14           10           14

4.            Võrumaa             28           12           4             12

5.            Valgamaa            19           6             2             11

Pildigalerii

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner