43. Eesti omavalitsuste suvemängud

Haapsalu, 7.-8. juuli 2018
  s4431    s4436    s4437

43. Eesti omavalitsuste suvemängudel osales ligi 1800 sportlast 50-st omavalitsusest.

PILDID - kergej. võrkpall, petank, discgolf, tennis, köievedu, juhtide võistlus, rattakross   
Fotod Priit Karjane   

Eesti omavalitsuste suvemängude galerii  
Fotod Kauro Kuik          

PILDID - staadion 1.päev         staadion 2.päev
Fotod Erkki Lass

PILDID - rattakross             PILDID - rattakross
Fotod Tarmo Tomson           Fotod Kadi Saviir       
                                           
PILDID - juhtkonna võistlus
Fotod Kädy Silde

ERR uudis
Video Juhan Hepner

Lääne Elu
Galerii: Eesti omavalitsuste suvemängude avamine Haapsalus  
Baruto on täna Haapsalus köit tõmbamas      
Galerii: Haapsalu staadionil selgusid vallaspordi paremad kergejõustiklased  

Pildigalerii suvemängude avamisest   Fotod Valeri Larionov

Online tulemused

Kergejõustik M PA MVI MVII N TA NVI NVII  4x100 m
     - Omavalitsuste paremusjärjestus 
     - Tulemused omavalitsuste kaupa pärast 1. võistluspäeva

- Võrkpall
- OV juhtide võistlus
- Tennis
- Discgolf
   - Discgolf, 1. grupp
   - Discgolf, 2.grupp
   - DG koondtabel

TULEMUSED

Koondtabel

Linnad          
1.  Haapsalu  278 punkti         
2.  Paide  254 punkti         
3.  Rakvere  231 punkti         
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku     Alla 8 000 elaniku
1.  Rae vald  342 punkti    1.  Kiili vald  278 punkti 
2.  Türi vald  310 punkti    2.  Alutaguse vald  263 punkti 
3.  Saue vald  283 punkti    3.  Lääne-Nigula vald  261 punkti 

Kergejõustik

Kergejõustiku tulemused 
   
M  PA  MVI  MVII  N  TA  NVI  NVII  4x100 m
Kergejõustiku võistkondlik arvestus
Kergejõustiku tulemused omavalitsuste kaupa

Koht OV punkte
1.  Rae vald 1048 
2.  Saue vald 1043 
3.  Tartu vald  1016 

Meeste võrkpall

Koht OV
1.  Rae vald II
2.  Rae vald I
3.  Kiili vald

Paremusjärjestus ja tabelid

Naiste võrkpall

Koht OV
1.  Pärnu linn II/Audru
2.  Rae vald
3.  Kambja vald

Paremusjärjestus ja tabelid

Orienteerumine

Koht OV punkte
1.  Türi vald  238
2.  Põlva vald  236
3.  Rae vald  234

Orienteerumise tulemused ja paremusjärjestus

Jalgrattakross

Koht OV punkte
1.  Rae vald  232
2.  Saku vald  230
3.  Türi vald  215

Jalgrattakrossi protokoll vanuseklasside kaupa 
Jalgrattakrossi tulemused startide kaupa
Jalgrattakrossi võistkondlik arvestus

Tennis

koht OV
1.  Rae vald
2.  Rakvere linn
3.  Viljandi linn

Paremusjärjestus ja tabelid

Discgolf

koht OV
1.  Rae vald
2.  Saue vald
3.  Hiiumaa vald

Paremusjärjestus 
Tabelid

Mälumäng

Koht OV
1.  Türi vald
2.  Viljandi linn
3.  Keila linn

Mälumängu protokoll, voorudega 

Mälumängu küsimused ja vastused  

Petank

Koht OV
1.  Jõhvi vald
2.  Alutaguse vald
3.  Saku vald

Paremusjärjestus

Köievedu

Koht OV
1.  Rapla vald
2.  Väike-Maarja vald
3.  Vinni vald

Köieveo protokoll

 

Juhtide võistlus

Juhtide võistluse protokoll  

Mehed

Linnad          
1.  Priit Värk  Paide linn         
2.  Helir-Valdor Seeder  Viljandi linn         
3.  Timo Suslov  Keila linn         
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku   Alla 8 000 elaniku
1.  Mart Võrklaev  Rae vald    1.  Indrek Keskküla  Väike-Maarja vald 
2.  Heiki Sarapuu  Kambja vald    2.  Raul Kudre  Setomaa vald 
3.  Valdis Toomast  Saue vald    3.  Tauno Võhmar  Alutaguse vald

Naised 

Linnad          
1. Liina Põld  Haapsalu        
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku   Alla 8 000 elaniku
1.  Pipi-Liis Siemann  Türi vald   1.  Ruth Pulk  Vinni vald 
2.  Janika Usin  Põlva vald   2.  Merje Volt  Kiili vald 
3.  Marili Niits  Saaremaa vald   3.  Laine Belovas  Lääne-Nigula vald
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner