Eesti valdade XIV talimängude tulemused

10.-12.veebruar 2006, Tamsalu

http://www.tamsaluebe.ee/talimangud/

  • Valdade üldine paremusjärjestus

Koht   Lauatennis Male Kabe Suusatamine Korvpall(N) Korvpall(M) Punktid
    K P K P K P K P K P K  P  
1 Tartu 2. 37 13.-16. 22,5 2. 37 2. 44,4 3 35 14.-24. 18 153,4
2 Paikuse 4. 33 3. 35 X X X X 5.-8. 30,5 7.-8. 29,5 128,0
3 Tähtvere 6. 31 7. 30 X X X X 1 40 9.-13. 26 127,0
4 Koeru 3. 35 17.-20. 18,5 1. 40 11. 31,2 X X X X 124,7
5 Väike-Maarja X X X X 11. 26 10. 32,4 5.-8. 30,5 7.-8.  29,5 118,4
6 Luunja 17.-20. 18,5 2. 37 5. 32 X X X X 9.-13. 26 113,5
7 Viimsi 16. 21 8. 29 X X 9. 33,6 X X 9.-13. 26 109,6
8 Kernu 7. 30 13.-16. 22,5 6. 31 X X X X 9.-13. 26 109,5
9 Toila X X X X 3. 35 5. 38,4 X X 3. 35 108,4
10 Tamsalu 24.-25. 12,5 17.-20. 18,5 21. 16 1. 48 X X 14.-24. 18 100,5
11 Suure-Jaani  11. 26 11. 26 8. 29 21. 19,2 X X 14.-24. 18 100,2
12 Tabivere 17.-20. 18,5 21.-23. 15 17.-20. 18,5 18. 22,8 X X 1. 40 99,8
13 Kiili X X 21.-23. 15 17.-20. 18,5 15. 26,4 13.-15. 23 5.-6. 31,5 99,4
14 Tarvastu 17.-20. 18,5 13.-16. 22,5 10. 27 12. 30 X X X X 98,0
15 Viru-Nigula 1 40 13.-16. 22,5 13.-16. 22,5 X X X X X X 95,0
16 Raasiku 15. 22 17.-20. 18,5 9. 28 26. 13,2 X X 9.-13. 26 94,5
17 Saarde 14. 23 6. 31 X X 19. 21,6 X X 14.-24. 18 93,6
18 Ülenurme X X X X X X 7. 36 5.-8. 30,5 14.-24. 18 84,5
19 Kose 21.-23. 15 17.-20. 18,5 13.-16. 22,5 X X 13.-15. 23 14.-24. 18 82,0
20 Märjamaa 5. 32 X X 13.-16. 22,5 X X X X 14.-24. 18 72,5
21 Kuusalu X X X X X X 14. 27,6 9.-12. 26,5 14.-24. 18 72,1
22 Sõmeru 9. 28 X X X X 3. 42 X X X X 70,0
23 Pärsti 13. 24 12. 25 X X 20. 20,4 X X X X 69,4
24 Ambla X X X X X X 6. 37,2 13.-15. 23 25.-35. 7 67,2
25 Rae X X X X 7. 30 X X X X 2. 37 67,0
26 Kehtna 21.-23. 15 21.-23. 15 17.-20. 18,5 25 14,4 X X X X 62,9
27 Haljala 8. 29 X X X X X X X X 5.-6.  31,5 60,5
28 Rapla 17.-20. 18,5 X X X X X X 4 33 25.-35. 7 58,5
29 Kohila X X 1. 46 X X 23. 16,8 X X X X 56,8
30 Audru X X 4. 33 17.-20. 18,5 X X X X 25.-35. 7 50,5
31 Sauga X X 9. 24 13.-16. 22,5 X X X X X X 50,5
32 Padise X X X X X X 24. 15,6 9.-12. 26,5 25.-35. 7 49,1
33 Palamuse X X X X 12. 25 X X X X X X 49,0
34 Sõmerpalu X X 10. 27 X X X X X X 14.-24. 18 45,0
35 Võru X X X X X X X X 2 37 25.-35. 7 44,0
36 Antsla X X X X X X 28. 10,8 X X 4. 33 43,8
37 Tahkuranna X X X X X X 4. 39,6 X X X X 39,6
38 Imavere 24.-25. 12,5 X X X X X X 9.-12. 26,5 X X 39,0
39 Kadrina X X X X X X 22. 18 X X 14.-24. 18 36,0
40 Saue X X X X X X 13. 28,8 X X 25.-35. 7 35,8
41 Paistu X X X X X X 8. 34,8 X X X X 34,8
42 Häädemeeste X X X X 4. 33 X X X X X X 33,0
43 Kõo X X 5. 32 X X X X X X X X 32,0
44 Kõrgessaare X X X X X X X X 5.-8. 30,5 X X 30,5
45 Halinga 10. 27 X X X X X X X X X X 27,0
46 Türi X X X X X X X X 9.-12. 26,5 X X 26,5
47 Saku X X X X X X 16. 25,2 X X X X 25,2
48 Juuru X X X X X X X X X X 14.-24. 18 18,0
49 Põltsamaa 21.-23. 15 X X X X X X X X X X 15,0
50 Vinni X X X X X X 27. 12 X X X X 12,0
51.-55. Karksi X X X X X X X X X X 25.-35. 7 7,0
51.-55. Kõue X X X X X X X X X X 25.-35. 7 7,0
51.-55. Mäetaguse X X X X X X X X X X 25.-35. 7 7,0
51.-55. Urvaste X X X X X X X X X X 25.-35. 7 7,0
51.-55. Vasalemma X X X X X X X X X X 25.-35. 7 7,0
                 
Peakohtunik: Krista Lepik           Peasekretär: Riive Tamm    

Lauatennis        
   
  I Viru Nigula        
    Pekka Laidinen, Kristjan Saluvee, Inga Maiboroda, Tarmo Treimann, Dagny Lepisto        
  II Tartu        
    Ingrid Jahu, Peeter Viigimets, Margus Kask, Samo Pari, Pille Toom        
  III Koeru        
    Voldemar Tusis, Tõnu Mäekivi, Helga Vasemägi, Kaspar Kruusalu, Birgit Pajuri        
  4 Paikuse      
  5 Märjamaa        
  6 Tähtvere      
  7 Kernu      
  8 Haljala      
  9 Sõmeru            
  10 Halinga            
  11 Suure-Jaani II            
  12 Suure-Jaani I            
  13 Pärsti            
  14 Saarde            
  15 Raasiku            
  16. Viimsi            
  17.-20. Luunja  
  17.-20. Tabivere  
  17.-20. Tarvastu  
  17.-20. Rapla  
  21.-23. Kose  
  21.-23. Kehtna  
  21.-23. Põltsamaa  
  24.-25. Tamsalu  
  24.-25. Imavere  
Peakohtunik: Arvi Vainula  
   
Kabe  
   
  I Koeru    
    Andrus Tull, Ain Rool, Piret Viirmaa, Dinis Suun, Margit Viirmaa    
  II Tartu    
    Algo Laidvee, Enno Eerma, Aili Visnapuu, Ago Nikkinen, Kati Rannamees    
  III Toila    
    Heiki Karp, Otto Luberg, Aime Ilmsalu, Nikita Bogdanov, Kristina Guštšina    
  4. Häädemeeste    
  5. Luunja    
  6. Kernu    
  7. Rae    
  8. Suure-Jaani     
  9. Raasiku    
  10. Tarvastu    
  11. Väike-Maarja    
  12. Palamuse    
  13.-16. Viru-Nigula    
  13.-16. Kose    
  13.-16. Märjamaa    
  13.-16. Sauga    
  17.-20. Tabivere    
  17.-20. Kehtna    
  17.-20. Kiili    
  17.-20. Audru    
  21. Tamsalu    
Peakohtunik : Raido Sune  
Male  
     
  I Kohila      
    Hendrik Olde, Tambert Siemer, Margit Brokko-Olde, Karlis Seire, Sille Rõõmus      
  II Luunja      
    Indrek Kuusk, Vahur Sprivul, Larissa Volpert, Maksim Konovalik, Kertu Oja      
  III Paikuse      
  Ruslan Mironov, Maxim Tšitškin, Silvi Pool, Tõnu Heinmets, Görel Rääk      
  4. Audru      
  5. Kõo      
  6. Saarde      
  7. Tähtvere      
  8. Viimsi      
  9. Sauga      
  10. Sõmerpalu      
  11. Suure-Jaani       
  12. Pärsti      
  13.-16. Tarvastu      
  13.-16. Viru-Nigula      
  13.-16. Tartu      
  13.-16. Kernu      
  17.-20. Koeru      
  17.-20. Kose      
  17.-20. Tamsalu      
  17.-20. Raasiku      
  21.-23. Tabivere      
  21.-23. Kehtna      
  21.-23. Kiili      
Peakohtunik: Raido Sune      
             
  Korvpall,mehed          
  I Tabivere            
  Alvar Ehamaa, Raul Tein, Paavo Vainlo, Steven Saaristu, Anton Vassiljev, Andrei Vassiljev,            
  Kaupo Mikk, Jörgen Õigus, Kristjan Karm, Martin Kimmel, Timo Oja            
  II Rae              
  Rivo Aunpu, Tõnis Vahesaar, Urmas Iher, Siim Pukk, Kristjan Laurits, Henri Ausmaa,             
  Priit Marandi, Oliver Tuus, Jürgen Pukk, Rivo Turro, Raido Kuusk, Tauri Raja             
  III Toila            
  Marek Vinni, Madis Mets, Mikk Põdra, Riho Unt, Veiko Simm, Jano Kunts, Tarvo Kelder            
  Tarmo Bombe, Eduard Zinovjev, Martin Kirsimaa, Kristjan Makke            
  4. Antsla            
  5.-6. Kiili            
  5.-6. Haljala            
  7.-8. Paikuse            
  7.-8. Väike-Maarja            
  9.-13. Tähtvere  
  9.-13. Kernu  
  9.-13. Raasiku  
  9.-13. Luunja  
  9.-13. Viimsi  
  14.-24. Tartu  
  14.-24. Kose  
  14.-24. Ülenurme  
  14.-24. Kuusalu  
  14.-24. Sõmerpalu  
  14.-24. Suure-Jaani   
  14.-24. Tamsalu  
  14.-24. Saarde  
  14.-24. Märjamaa  
  14.-24. Kadrina  
  14.-24. Juuru  
  25.-35. Võru  
  25.-35. Rapla  
  25.-35. Ambla  
  25.-35. Padise  
  25.-35. Audru  
  25.-35. Saue  
  25.-35. Karksi  
  25.-35. Kõue  
  25.-35. Mäetaguse  
  25.-35. Urvaste  
  25.-35. Vasalemma  
Peakohtunik: Rainer Tops  
Korvpall, naised  
   
  I Tähtvere            
  Triinu Toomla, Gerli Odrusk, Helen Austa, Retti Väärt, Laura Tomson, Maria-Elisabeth Talvistu          
  Triin Jassov, Jaanika Kurgjärv, Teele Arak, Maarja Kalma, Annika Helendi, Margot Saidla            
  II Võru              
  Monika  Palo, Eveli Kaiv, Kristel Plangi, Kristi Palo, Malvika Jürisaar, Kaiti Vassiljeva,              
  Grete Lüüdsepp, Kerttu Jallai, Liisa Juul, Liisi Sokman, Madleen Sala, Krete Plangi            
  III Tartu            
  Liina Reinup, Sirje Kikas. Mare Krutta, Jana Timm, Maie-Ly Pihus, Taisi Luha, Doris Reva            
  Tiina Tamm, Liina Saar, Kadrin Vesman, Lana Mesila, Ulla Järv            
  4. Rapla            
  5.-8. Paikuse    
  5.-8. Väike-Maarja    
  5.-8. Ülenurme    
  5.-8. Kõrgessaare    
  9.-12. Imavere    
  9.-12. Kuusalu    
  9.-12. Padise    
  9.-12. Türi    
  13.-15. Kose    
  13.-15. Kiili    
  13.-15. Ambla  
Peakohtunik: Rainer Tops

Eesti valdade XIV talimängud        
Murdmaasuusatamine        
Vaba 3km          
Finishiprotokoll NV2 ja T        
             
Rk Nr. Nimi ja eesnimi Vald S.a. Time Punktid
T            
1 9 Kask Thea Tahkuranna vald 1992 9:25.0 80
2 30 Schmidt Kairi Toila vald 1990 9:25.5 77
3 23 Põldoja Kai Tamsalu vald 1991 9:34.9 75
4 29 Arnek Adeele Tahkuranna vald 1990 9:38.5 73
5 28 Floren Kelli Sõmeru vald 1990 9:39.5 72
6 3 Keivabu Anneli Sõmeru vald 1993 9:41.1 71
7 24 Tiimann Kristi Tartu vald 1991 9:43.3 70
8 22 Tarum Janelle Sõmeru vald 1991 9:44.3 69
9 19 Tasa Teele Saue vald 1991 9:51.2 68
10 21 Männiste Gerli Sõmeru vald 1991 9:54.1 67
11 11 Raudsepp Marii Tamsalu vald 1992 9:58.7 66
12 12 Võhandu Elo Väike-Maarja vald 1992 9:59.9 65
13 31 Palm Killu.Johanna Tahkuranna vald 1989 10:14.8 64
14 8 Raudla Kaisa Sõmeru vald 1992 10:17.7 63
15 20 Lokman Angela Sõmeru vald 1991 10:44.0 62
16 4 Pärnik Piret Tartu vald 1993 10:52.9 61
17 25 Pomerants Gerli Väike-Maarja vald 1991 11:15.5 60
18 5 Napritson Jane Tarvastu 1993 11:24.3 59
19 18 Tõnisson Liisi Paistu vald 1991 11:26.7 58
20 14 Perejainen Eva Koeru vald 1991 11:27.1 57
21 13 Lüütsepp Liina Kiili vald 1991 11:50.6 56
22 27 Pihlak Mari-Liis Koeru vald 1990 11:52.8 55
23 7 Ritsbek Birgit Saue vald 1992 12:05.4 54
24 2 Tamm Maris Pärsti vald 1990 12:17.5 53
25 1 Liblik Mirjam Palamuse vald 1994 12:50.0 52
             
Did not start          
  6 Padar Siret Kuusalu vald 1992    
  10 Maasik Triin Tamsalu vald 1992    
  15 Külmsaar Getter Kuusalu vald 1991    
  16 Pärtel Lona Kuusalu vald 1991    
  17 Veerla Liisa Kuusalu vald 1991    
  26 Lüütsepp Liis Kiili vald 1990    
             
NV2            
1 40 Raudsepp Marje Tabivere vald 1955 9:51.5 80
2 36 Idavain Tiina Koeru vald 1957 9:54.2 77
3 38 Estorn Lilian Pärsti vald 1955 10:01.1 75
4 33 Viirmann Marje Kadrina vald 1960 10:17.5 73
5 44 Veerpalu Aino Tahkuranna vald 1946 10:25.8 72
6 32 Lõhmus Silja Tartu vald 1961 10:35.8 71
7 39 Tintis Kadri Saku vald 1955 12:03.9 70
8 37 Siht Aili Tamsalu vald 1957 12:21.2 69
9 35 Vernik Tiina Saku vald 1958 12:23.3 68
10 43 Prans Leili Ülenurme vald 1951 13:19.5 67
11 41 Vendla Elli Paistu vald 1954 16:32.9 66
             
Did not start          
  34 Kõresaar Sirje Tahkuranna vald 1959    
  42 Veeedla Elli Suure-Jaani vald 1954  

Eesti valdade XIV talimängud        
Murdmaasuusatamine        
Vaba 5 km,  P, NJ, NAI, MV2, NV1         
             
Rk Nr Perekonna- ja eesnimi s.a. Vald Time Punktid
P            
1 93 Künnapas Magnus 1990 Ambla vald 13:26.1 80
2 81 Ruul Henri 1990 Saku vald 13:52.2 77
3 83 Vahtra Eno 1990 Palamuse vald 13:52.7 75
4 79 Krünberg Klen 1990 Tamsalu vald 13:54.3 73
5 71 Nurmaslu Kaarel 1991 Tamsalu vald 14:14.9 72
6 70 Jaanvärk Erik 1991 Tamsalu vald 14:21.1 71
7 82 Vahtra Ago 1990 Palamuse vald 14:21.4 70
8 61 Rätsep Jaan 1992 Sõmeru vald 14:24.5 69
9 69 Valge Indrek 1991 Tartu vald 14:26.3 68
10 60 Pihla Siim 1992 Sõmeru vald 15:01.5 67
11 87 Tammemäe Joosep 1990 Paistu vald 15:06.5 66
12 77 Aamisepp Arno 1991 Kiili vald 15:07.7 65
13 91 Tippi Bert 1990 Koeru vald 15:14.2 64
14 85 Allvee Indrek 1990 Paistu vald 15:18.5 63
15 80 Heide Raiko 1990 Saue vald 15:20.6 62
16 67 Vaab Ivar 1991 Väike-Maarja vald 15:23.4 61
17 55 Sikk Marek 1993 Tamsalu vald 15:53.4 60
18 89 Jäetma Jorma 1990 Kuusalu vald 16:19.5 59
19 66 Tikkerbär Hanno 1992 Kadrina vald 16:20.9 58
20 57 Tõnisson Jüri 1993 Paistu vald 16:22.3 57
21 51 Veeremaa Mathjas 1994 Tamsalu vald 16:22.5 56
22 73 Kaljuste Gert 1991 Saare vald 16:54.3 55
23 76 Reinart Hardo 1991 Koeru vald 17:06.9 54
24 78 Kass Madis 1990 Tarvastu 17:07.2 53
25 53 Kaljuste Karl 1994 Saare vald 17:17.6 52
26 54 Proomet Chris 1993 Tamsalu vald 18:14.4 51
27 90 Nuhkat Martin 1990 Kuusalu vald 18:47.8 50
28 56 Veilberg Mehis 1993 Tamsalu vald 18:53.0 49
29 84 Vestel Rainer 1990 Palamuse vald 19:12.1 48
30 74 Nõmme Sirvo 1991 Saare vald 19:15.5 47
31 75 Jürgen Jürjo 1991 Koeru vald 19:24.4 46
32 63 Reinart Rauno 1992 Koeru vald 19:25.1 45
33 92 Aamisepp Art 1990 Kiili vald 19:59.3 44
34 68 Jaanus Lauri 1991 Viimsi vald 21:01.2 43
35 64 Boginski Kristo 1992 Kiili vald 21:28.3 42
36 65 Olesk Erki 1992 Kiili vald 22:18.6 41
37 52 Mikkor Mats 1994 Suure-Jaani vald 24:08.2 40
             
Did not start          
  58 Uibopuu Ott 1992 Ülenurme vald    
  59 Anton Arvi 1992 Tarvastu    
  62 Jürgen Jürmo 1992 Koeru vald    
  72 Kasemets Riho 1991 Sõmeru vald    
  86 Kukk Argo 1990 Paistu vald    
  88 Amer Priit 1990 Kuusalu vald    
  180 Saar Kaspar 1992 Paistu    
  182 Toss Karel 1994 Paistu    
             
NJ            
1 104 Kustavus Marika 1988 Tarvastu 15:03.9 80
2 105 Udumäe Kaisi 1988 Tartu vald 15:52.7 77
3 108 Kvell Liisa 1988 Ambla vald 16:19.3 75
4 109 Orula Annika 1988 Ambla vald 16:20.6 73
5 103 Schmidt Helen 1988 Toila vald 16:45.0 72
6 128 Kihuoja Katrin 1989 Tahkuranna vald 16:58.2 71
7 95 Laur Külli 1989 Toila vald 17:25.8 70
8 107 Tatrik Katre 1988 Koeru vald 18:56.7 69
9 101 Porkveli Marge 1989 Ambla vald 19:21.4 68
10 100 Raudsepp Pilvi 1989 Koeru vald 19:38.5 67
11 99 Kivi Käthi 1989 Palamuse vald 21:09.2 66
12 106 Rebaste Kersti 1988 Palamuse vald 21:17.9 65
             
Did not start          
  94 Aosaar Ann 1989 Väike-Maarja vald    
  96 Kustavus Karin 1989 Tarvastu    
  98 Uuetalu Tiiu 1989 Sõmeru vald    
  102 Ling Grete 1988 Väike-Maarja vald    
  181 Laur Reet 1989 Paistu    
             
NAI            
1 119 Kruusmann Geidi 1981 Tamsalu vald 15:33.3 80
2 179 Laimets Hiie 1985 Saarde 16:05.6 77
3 112 Udumäe Liis 1987 Tartu vald 16:45.4 75
4 129 Saar Kai 1972 Palamuse vald 17:13.1 73
5 110 Jalajas Krista 1987 Ülenurme vald 17:19.5 72
6 116 Kirs Jaana 1983 Tamsalu vald 17:33.6 71
7 115 Tiisler Mari 1985 Pärsti vald 19:40.3 70
8 121 Koppa-Arro Anu 1978 Saue vald 20:05.1 69
9 111 Parm Sirli 1987 Tartu vald 20:10.7 68
10 120 Keldu Kadri 1979 Paistu vald 20:24.5 67
11 122 Lainevool Kaari 1977 Saue vald 20:54.6 66
12 125 Toome Jaanika 1974 Raasiku vald 25:57.0 65
             
Did not start          
  113 Uiga Liis 1987 Tartu vald    
  114 Kärp Keru 1986 Tarvastu    
  117 Rohtla Helen 1983 Sõmeru vald    
  123 Viikberg Maris 1976 Väike-Maarja vald    
  124 Tomps Heli 1976 Raasiku vald    
  126 Tempel Marju 1974 Kiili vald    
  127 Erm Marge 1973 Saku vald    
  130 Taveter Anu 1969 Tahkuranna vald    
             
MV2            
1 133 Lätt Lembit 1956 Ülenurme vald 14:43.6 80
2 139 Tishtsenkov Aleksandr 1952 Viimsi vald 14:53.6 77
3 144 Toss Kaarel 1952 Paistu vald 15:18.0 75
4 155 Mändmets Helges 1949 Kuusalu vald 15:29.9 73
5 140 Schmidt Kaarel 1952 Toila vald 15:40.7 72
6 138 Voolaid Kulno 1953 Kadrina vald 15:43.9 71
7 154 Greenbaum Märt 1949 Saku vald 16:04.3 70
8 156 Tatter Tiit 1948 Kiili vald 16:08.3 69
9 152 Kütt Ats 1950 Kohila vald 16:26.8 68
10 136 Valgma Toomas 1956 Saku vald 16:30.5 67
11 131 Oks Tõnu 1966 Tartu vald 16:32.9 66
12 145 Idavain Aarne 1952 Kuusalu vald 16:33.7 65
13 134 Kleemann Hurmas 1956 Viimsi vald 17:00.5 64
14 159 Viirmaa Jaan 1938 Viimsi vald 17:02.7 63
15 143 Zirk Arne 1952 Saku vald 17:05.2 62
16 147 Rikberg Ants 1951 Väike-Maarja vald 17:07.4 61
17 158 Pertelson Ants 1942 Saku vald 17:09.3 60
18 150 Änilane Juhan 1951 Paistu vald 17:34.2 59
19 185 Fedossejev Jevgeni 1955 Saarde 18:20.5 58
20 135 Metsma Kaido 1956 Viimsi vald 18:39.4 57
21 141 Kulev Raimo 1952 Tamsalu vald 18:48.6 56
22 153 Lillsaar Toomas 1949 Suure-Jaani vald 22:38.2 55
23 132 Loot Avo 1959 Saue vald 23:41.7 54
             
Did not start          
  137 Pikpõld Rein 1955 Padise vald    
  142 Mill Mauno 1952 Suure-Jaani vald    
  146 Puss Kalle 1952 Koeru vald    
  148 Saarend Mati 1951 Viru-Nigula vald    
  149 Oot Anti 1951 Tartu vald    
  151 Sepping Paul 1950 Tarvastu    
  157 Toomas Kalju 1948 Ambla vald    
             
Did not finish          
  160 Poll Raimond 1900 Palamuse vald    
             
NV1            
1 162 Pärnik Tea 1971 Tartu vald 15:31.9 80
2 171 Madissoo Kadri 1969 Tahkuranna vald 15:57.5 77
3 174 Tammemäe Eve 1965 Paistu vald 16:34.7 75
4 176 Tõnisson Julianne 1966 Tahkuranna vald 17:14.4 73
5 161 Laaneots Livian 1971 Ülenurme vald 17:21.4 72
6 165 Kalnin Tiia 1970 Tahkuranna vald 17:29.2 71
7 170 Matvejeva Jana 1967 Ambla vald 17:58.2 70
8 164 Arumäe Aino 1963 Tahkuranna vald 18:09.3 69
9 175 Kass Urve 1963 Tarvastu 18:42.9 68
10 163 Rõõm Margit 1970 Tartu vald 18:47.5 67
11 169 Pärtel Siret 1967 Koeru vald 21:13.5 66
12 167 Riis Tiia 1969 Koeru vald 22:27.5 65
13 166 Kristerson Lii 1969 Tabivere vald 25:13.0 64
14 178 Rätsep Viivika 1962 Suure-Jaani vald 25:13.1 63
             
Did not start          
  168 Põldoja Velve 1967 Tamsalu vald    
  172 Mikkor Ursula 1966 Pärsti vald    
  173 Särg Leili 1965 Pärsti vald    
  177 Priks Katrin 1963 Paistu vald

Eesti valdade XIV talimängud        
Murdmaasuusatamine        
Vaba 10 km:  MJ, M, MV1         
             
Rk Nr Perekonna- ja eesnimi s.a. Vald Time Punktid
MJ            
1 15 Lomp Timo 1988 Ambla vald 26:36.2 80
2 17 Tõnisson Siim 1988 Paistu vald 26:55.0 77
3 11 Reinmets Dmitri 1989 Toila vald 26:56.0 75
4 6 Põldoja Erki 1989 Tamsalu vald 27:18.9 73
5 13 Tiimann Rauno 1989 Ülenurme vald 27:19.4 72
6 5 Nurmsalu Kristjan 1989 Tamsalu vald 27:50.3 71
7 20 Simonlatser Tiit 1988 Tamsalu vald 28:53.1 70
8 16 Matvejev Madis 1988 Ambla vald 28:56.0 69
9 9 Laur Andres 1989 Toila vald 29:24.7 68
10 4 Kits Keio 1989 Paistu vald 29:51.6 67
11 10 Peets Hendrik-Ulvar 1989 Toila vald 30:29.9 66
12 1 Karjane Raido 1989 Kehtna vald 32:43.1 65
13 124 Tammjärv Karel 1989 Tartu 32:46.7 64
14 14 Bammer Jarmo 1988 Ambla vald 34:07.9 63
15 3 Pärn Allar 1989 Kuusalu vald 35:12.2 62
16 2 Olesk Erik 1989 Kiili vald 45:39.4 61
             
Did not start          
  7 Bammer Kaido 1988 Ambla vald    
  8 Õunapuu Marko 1989 Tamsalu vald    
  12 Möll Heiki 1989 Ülenurme vald    
  18 Kuusk Sander 1988 Pärsti vald    
  19 Makku Artur 1988 Pärsti vald    
             
MEH            
1 84 Pärnpuu Raivo 1967 Viimsi vald 26:06.5 80
2 89 Kalnin Tarvi 1970 Tahkuranna vald 26:25.7 77
3 22 Kruusmaa Argo 1987 Sõmeru vald 26:35.4 75
4 78 Baumann Jaanus 1969 Sõmeru vald 27:00.8 73
5 64 Kasekamp Andrus 1973 Tamsalu vald 27:16.6 72
6 40 Laur Mihkel 1984 Toila vald 27:17.1 71
7 41 Selder Taavi 1984 Toila vald 27:31.9 70
8 38 Külm Kristjan 1985 Ülenurme vald 27:40.4 69
9 27 Adamson Alar 1987 Väike-Maarja vald 27:44.4 68
10 25 Kustavus Indrek 1987 Tarvastu 28:05.5 67
11 23 Jullinen Erko 1987 Tamsalu vald 28:06.8 66
12 79 Alling Urmo 1969 Viimsi vald 28:07.1 65
13 34 Tinno Taavi 1985 Saku vald 28:13.6 64
14 65 Kütt Alvar 1973 Tartu vald 28:30.1 63
15 90 Lillmets Üllar 1900 Sõmeru vald 28:30.4 62
16 72 Siilak Avo 1970 Ambla vald 28:48.4 61
17 39 Kärp Kevo 1984 Tarvastu 28:49.6 60
18 68 Tamm Tarmo 1972 Saare vald 29:07.2 59
19 83 Saar Kaido 1967 Palamuse vald 29:17.2 58
20 35 Pilden Priit 1985 Sõmeru vald 29:39.2 57
20 43 Kadajane Kaupo 1983 Kuusalu vald 29:39.2 56
22 46 Orav Raigo 1982 Tabivere vald 29:43.5 55
23 51 Liblik Raino 1977 Saare vald 29:51.1 54
24 57 Mändmets Mait 1974 Kuusalu vald 29:57.6 53
25 75 Karjane Priit 1969 Kehtna vald 30:01.6 52
26 59 Lein Andrus 1974 Vinni vald 30:02.4 51
27 69 Jurs Hassar 1972 Ülenurme vald 30:08.2 50
28 36 Tomp Lauri 1985 Tarvastu 30:47.9 49
29 88 Vink Raul 2987 Väike-Maarja vald 31:05.7 48
30 44 Vaikmaa Tõnis 1983 Padise vald 31:07.2 47
31 85 Pärnik Jüri 1965 Tartu vald 31:51.0 46
32 60 Türbsal Aimar 1974 Väike-Maarja vald 32:00.4 45
33 45 Tais Nurk 1982 Antsla vald 32:15.2 44
34 73 Padar Tarmo 1970 Kuusalu vald 32:21.3 43
35 50 Laanes Marko 1977 Palamuse vald 32:21.4 42
36 47 Trääder Helvis 1981 Kuusalu vald 32:25.2 41
37 66 Lagenõmm Aivar 1972 Koeru vald 32:46.0 40
38 87 Adusoo Martin 1986 Koeru vald 32:51.3 39
39 61 Viikberg Jaanus 1974 Väike-Maarja vald 33:32.0 38
40 77 Reiner Jaan 1969 Suure-Jaani vald 33:55.3 37
41 76 Kitsemets Margus 1969 Padise vald 34:15.2 36
42 21 Pihl Martin 1987 Kiili vald 43:59.3 35
             
Did not start          
  24 Pärna Märt 1987 Tamsalu vald    
  26 Teresaar Taavi 1987 Tarvastu    
  28 Otsus Marko 1987 Ülenurme vald    
  29 Kallaste Jaanus 1986 Kuusalu vald    
  30 Talves Priit 1986 Paistu vald    
  31 Liiv Lauri 1986 Pärsti vald    
  32 Pärkma Siim 1986 Pärsti vald    
  33 Oolo Kristjan 1986 Tartu vald    
  37 Kunts Jaanus 1985 Toila vald    
  42 Likk Tanel 1984 Viimsi vald    
  48 Kõrgemägi Risto 1981 Saku vald    
  49 Rohi Raido 1977 Ambla vald    
  52 Mändmets Arli 1976 Kuusalu vald    
  53 Randma Risto 1976 Raasiku vald    
  54 Koppelmaa Raul 1975 Kuusalu vald    
  55 Palloteder Taivo 1975 Saare vald    
  56 Hallik Rando 1975 Tamsalu vald    
  58 Tokko Rainer 1974 Saue vald    
  62 Johanson Jaanus 1973 Pärsti vald    
  63 Orren Margus 1973 Raasiku vald    
  70 Laineste Andres 1971 Saue vald    
  71 Rump Mehis 1971 Saue vald    
  74 Andons Eero 1970 Saare vald    
  80 Kreekman Kalev 1968 Viimsi vald    
  81 Köster Rannel 1968 Väike-Maarja vald    
  82 Karu Virgo 1967 Kuusalu vald    
  86 Fedossejev Jevgeni 1962 Saare vald    
             
Did not finish          
  67 Aasmäe Meelis 1972 Paistu vald    
             
MV1            
1 111 Kuuseoks Aare 1959 Kadrina vald 28:14.7 80
2 102 Veilberg Ago 1963 Tamsalu vald 28:32.6 77
3 117 Arula Raul 1958 Tartu vald 28:43.8 75
4 115 Einsalu Ants 1959 Väike-Maarja vald 28:48.5 73
5 114 Luidre Manivald 1959 Viimsi vald 29:09.6 72
6 97 Selde Tarmo 1964 Saku vald 29:14.2 71
7 96 Sarapuu Heiki 1965 Ülenurme vald 29:31.2 70
8 113 Sammalsaar Mait 1959 Saku vald 29:53.4 69
9 112 Kukk Meelis 1959 Saare vald 30:09.1 68
10 106 Piirsoo Aare 1961 Viimsi vald 30:09.3 67
11 98 Tasa Tarmo 1964 Saue vald 30:26.6 66
12 109 Kaasiku Ervi 1959 Ambla vald 30:42.1 65
13 107 Murd Olev 1960 Kohila vald 30:44.8 64
14 104 Bammer Toomas 1962 Ambla vald 31:16.9 63
15 100 Friedemann Priit 1963 Padise vald 31:32.3 62
16 121 Kiik Aare 1957 Tartu vald 31:33.8 61
17 94 Luup Einar 1965 Kiili vald 32:35.3 60
18 95 Moor Toomas 1965 Kohila vald 32:58.1 59
19 101 Viisut Margus 1963 Pärsti vald 33:11.4 58
20 103 Jaanus Andres 1963 Viimsi vald 34:23.2 57
21 122 Sinisalu Tiit 1957 Väike-Maarja vald 35:51.2 56
22 110 Matvejev Ahto 1959 Ambla vald 37:15.3 55
23 99 Alliste Allan 1964 Suure-Jaani vald 37:35.3 54
24 118 Vink Aivar 1958 Väike-Maarja vald 38:05.3 53
25 92 Almre Märt 1966 Tabivere vald 38:50.2 52
26 120 Alles Kalev 1957 Suure-Jaani vald 38:52.9 51
27 108 Kõvatomas Ilmar 1960 Suure-Jaani vald 39:36.0 50
28 116 Mikkor Margus 1958 Suure-Jaani vald 44:43.6 49
29 93 Kaare Jaanus 1966 Väike-Maarja vald 49:03.8 48
             
Did not start          
  91 Rooden Marti 1966 Saare vald    
  105 Kallaste Teet 1961 Kuusalu vald    
  119 Estorn Leho 1957 Pärsti vald    
  123 Luik Aimar 1959 Antsla vald  

Eesti valdade XIV talimängud                  
Meeste teade                    
4x5 km                      
Tulemused                    
                         
Rk stnum Vald Perekonna ja Eesnimi Time (Rk) Total (Rk) Total Punktid      
                         
                         
1 4 Tamsalu vald 2 Kasekamp Andrus 13:05.0 -3 13:05.0 -3 51:41.5 320      
      Pavlov Ulvar 12:57.4 -3 26:02.4 -2          
      Õunapuu Raido 13:09.1 -2 39:11.5 -1          
      Simonlatser Timo 12:30.0 -2 51:41.5 -1          
                         
2 2 Tartu vald Tammjärv Karel 12:36.2 -1 12:36.2 -1 52:14.9 308      
      Päkk Robert 13:12.8 -5 25:49.0 -1          
      Valge Indrek 14:02.0 -8 39:51.0 -2          
      Kõiv Kauri 12:23.9 -1 52:14.9 -2          
                         
3 3 Toila vald Laur Andrus 13:48.8 -10 13:48.8 -10 52:52.9 300      
      Laur Mihkel 12:48.3 -2 26:37.1 -6          
      Selder Taavi 13:16.7 -3 39:53.8 -3          
      Reinmets Dmitri 12:59.1 -4 52:52.9 -3          
                         
4 1 Tamsalu vald 1 Jullinen Erko 13:11.0 -4 13:11.0 -4 53:27.4 292      
      Malva Martin 13:16.1 -6 26:27.1 -5          
      Nurmsalu Kristjan 13:46.4 -5 40:13.5 -5          
      Põldoja Erki 13:13.9 -7 53:27.4 -4          
                         
5 23 Ülenurme vald Möll Heiki 13:55.3 -13 13:55.3 -13 53:41.7 288      
      Külm Kristjan 13:16.3 -8 27:11.6 -9          
      Tiimann Rauno 13:00.7 -1 40:12.3 -4          
      Otsus Marko 13:29.4 -8 53:41.7 -5          
                         
6 15 Ambla vald 1 Matvejev Madis 13:53.4 -11 13:53.4 -11 53:53.4 284      
      Künnapas Magnus 13:16.1 -6 27:09.5 -8          
      Bammer Kaido 13:36.8 -4 40:46.3 -7          
      Lomp Timo 13:07.1 -5 53:53.4 -6          
                         
7 6 Sõmeru vald Lillemets Üllar 14:05.1 -16 14:05.1 -16 54:38.6 280      
      Baumann Jaanus 13:01.1 -4 27:06.2 -7          
      Rätsep Jaan 14:19.5 -13 41:25.7 -10          
      Kruusmaa Argo 13:12.9 -6 54:38.6 -7          
                         
8 5 Kuusalu vald 1 Karu Virgo 12:38.8 -2 12:38.8 -2 54:53.9 276      
      Koppelmaa Raul 13:43.6 -9 26:22.4 -3          
      Kadajane Kaupo 13:52.8 -6 40:15.2 -6          
      Mändmets Arli 14:38.7 -16 54:53.9 -8          
                         
9 7 Viimsi vald 1 Alling Urmo 13:42.2 -8 13:42.2 -8 55:14.4 272      
      Tishtsenkov Aleksander 14:25.8 -15 28:08.0 -14          
      Luidre Manivald 14:15.1 -12 42:23.1 -14          
      Pärnpuu Raivo 12:51.3 -3 55:14.4 -9          
                         
10 8 Saku vald Ruul Henri 13:13.8 -6 13:13.8 -6 55:29.4 268      
      Sammalsaar Mait 14:10.4 -12 27:24.2 -10          
      Selde Tarmo 13:55.7 -7 41:19.9 -8          
      Tinno Taavo 14:09.5 -13 55:29.4 -10          
                         
11 12 Palamuse vald Saar Kaido 13:54.6 -12 13:54.6 -12 55:53.4 264      
      Vahtra Ahti 13:57.6 -11 27:52.2 -12          
      Vahtra Ago 14:08.8 -11 42:01.0 -12          
      Vahtra Eno 13:52.4 -11 55:53.4 -11          
                         
12 22 Väike-Maarja vald Adamson Alar 13:13.1 -5 13:13.1 -5 56:07.8 260      
      Vink Raul 14:32.2 -16 27:45.3 -11          
      Einsalu Ants 14:02.0 -8 41:47.3 -11          
      Köster Rannel 14:20.5 -15 56:07.8 -12          
                         
13 11 Paistu vald Kits Keio 14:00.7 -15 14:00.7 -15 56:11.2 256      
      Tõnisson Siim 12:25.7 -1 26:26.4 -4          
      Allvee Indrek 14:54.4 -14 41:20.8 -9          
      Tammemäe Joosep 14:50.4 -17 56:11.2 -13          
                         
14 17 Saarde vald Tamm Tarmo 13:46.1 -9 13:46.1 -9 56:35.9 252      
      Kukk Meelis 14:25.6 -14 28:11.7 -15          
      Liblik Raino 14:08.3 -10 42:20.0 -13          
      Palloteder Taivo 14:15.9 -14 56:35.9 -14          
                         
15 19 Saue vald Tokko Rainer 15:32.2 -22 15:32.2 -22 58:31.0 248      
      Rump Mehis 13:51.5 -10 29:23.7 -17          
      Heide Raiko 14:59.2 -15 44:22.9 -15          
      Laineste Andres 14:08.1 -12 58:31.0 -15          
                         
16 18 Ambla vald 2 Rohi Raido 15:11.8 -20 15:11.8 -20 58:41.5 244      
      Bammer Toomas 14:52.1 -18 30:03.9 -18          
      Kaasiku Ervi 15:04.0 -16 45:07.9 -17          
      Siilak Avo 13:33.6 -9 58:41.5 -16          
                         
17 10 Tarvastu vald Kärp Kevo 13:56.2 -14 13:56.2 -14 59:33.7 240      
      Tomp Lauri 14:45.5 -17 28:41.7 -16          
      Kass Madis 17:04.2 -20 45:45.9 -18          
      Kustavus Indrek 13:47.8 -10 59:33.7 -17          
                         
18 20 Kuusalu vald 2 Trääder Helvis 14:48.6 -19 14:48.6 -19 1:02:10.1 236      
      Jäetma Jorma 15:41.8 -19 30:30.4 -19          
      Padar Tarmo 15:40.9 -18 46:11.3 -19          
      Mändmets Helges 15:58.8 -18 1:02:10.1 -18          
                         
19 14 Koeru vald Adusoo Martin 15:28.0 -21 15:28.0 -21 1:03:20.3 232      
      Lagenõmm Aivar 16:02.5 -20 31:30.5 -20          
      Tippi Bert 15:25.2 -17 46:55.7 -20          
      Laaniste Mart 16:24.6 -19 1:03:20.3 -19          
                         
20 16 Tabivere vald Raantse Rannar 13:41.0 -7 13:41.0 -7 1:03:40.6 228      
      Orav Raigo 14:11.4 -13 27:52.4 -13          
      Heinmaa Enor 16:30.7 -19 44:23.1 -16          
      Almre Märt 19:17.5 -21 1:03:40.6 -20          
                         
21 21 Viimsi vald 2 Piirsoo Aare 14:32.0 -17 14:32.0 -17 1:07:27.4 224      
      Viirmaa Jaan 17:21.9 -21 31:53.9 -21          
      Metsmaa Kaido 18:12.3 -21 50:06.2 -21          
      Kleemann Urmas 17:21.2 -20 1:07:27.4 -21          
                         
22 9 Kiili vald Aamisepp Arno 14:34.9 -18 14:34.9 -18 1:14:58.5 220      
      Olesk Erik 19:36.8 -22 34:11.7 -22          
      Boginski Kristo 20:43.7 -22 54:55.4 -22          
      Aamisepp Art 20:03.1 -22 1:14:58.5 -22          
                         
                         
Did not start                    
  13 Pärsti vald Kuusk Sander                  
      Makku Artur                  
      Pärkma Siim                  
      Viisut Margus          

Eesti valdade XIV talimängud              
Naiste teade 3 x 3km                
Võistlustulemused                
                     
Rk St,nr. Vald Nimi ja eesnimi Time (Rk) Total (Rk) Total Punktid  
                     
                     
1 2 Sõmeru vald 1 Floren Kelli 9:04.8 -2 9:04.8 -2 27:17.3 320  
      Tarum Janelle 9:27.5 -5 18:32.3 -4      
      Rohtla Helen 8:45.0 -1 27:17.3 -1      
                     
2 1 Tartu vald 1 Uiga Liis 9:09.0 -7 9:09.0 -7 27:33.2    
      Udumäe Liis 9:23.7 -3 18:32.7 -5   308  
      Pärnik Tea 9:00.5 -2 27:33.2 -2      
                     
3 4 Tahkuranna vald 1 Madissoo Kadri 9:08.0 -6 9:08.0 -6 27:36.0    
      Arnek Adeele 9:18.3 -2 18:26.3 -1      
      Kask Thea 9:09.7 -5 27:36.0 -3   300  
                     
4 12 Tamsalu vald Põldoja Kai 9:05.9 -4 9:05.9 -4 27:36.3    
      Raudsepp Marii 9:25.9 -4 18:31.8 -3      
      Kruusmann Geidi 9:04.5 -4 27:36.3 -4      
                  292  
5 9 Sõmeru vald 2 Männiste Gerli 9:09.8 -8 9:09.8 -8 28:34.9    
      Raudla Kaisa 9:57.3 -6 19:07.1 -6      
      Keivabu Anneli 9:27.8 -6 28:34.9 -5      
                     
6 19 Toila vald Schmidt Kairi 9:01.9 -1 9:01.9 -1 29:03.2 288  
      Laur Külli 10:16.0 -8 19:17.9 -7      
      Schmidt Helen 9:45.3 -7 29:03.2 -6      
                     
7 15 Ambla vald 1 Kvell  Liisa 9:12.8 -9 9:12.8 -9 29:11.7    
      Matvejeva Jana 9:17.1 -1 18:29.9 -2   284  
      Orula Annika 10:41.8 -15 29:11.7 -7      
                     
8 18 Tahkuranna vald 2 Tõnisson Julianne 9:44.6 -13 9:44.6 -13 29:54.8    
      Kalnin Tiia 10:20.1 -9 20:04.7 -9      
      Kihuoja Katrin 9:50.1 -8 29:54.8 -8   280  
                     
9 13 Tarvasu vald Napriton Jane 10:32.5 -16 10:32.5 -16 30:22.3    
      Kärp Kertu 10:46.7 -13 21:19.2 -14      
      Kustavus Marika 9:03.1 -3 30:22.3 -9      
                  276  
10 14 Tahkuranna vald 3 Arumäe Aino 10:11.3 -14 10:11.3 -14 30:34.8    
      Veerpalu Aino 10:13.8 -7 20:25.1 -11      
      Palm Killu-Johanna 10:09.7 -12 30:34.8 -10      
                     
11 20 Paistu vald Tammemäe Eve 9:06.9 -5 9:06.9 -5 30:56.5 272  
      Tõnisson Liisi 10:43.2 -12 19:50.1 -8      
      Laur Reet 11:06.4 -17 30:56.5 -11      
                     
12 6 Väike-Maarja vald Võhandu Elo 9:22.4 -10 9:22.4 -10 31:00.5    
      Kallas Sandra 11:02.3 -15 20:24.7 -10   268  
      Pomerants Gerli 10:35.8 -13 31:00.5 -12      
                     
13 8 Koeru vald 1 Idavain Tiina 9:36.1 -11 9:36.1 -11 31:07.0    
      Tatrik Katre 10:54.6 -14 20:30.7 -12      
      Perejainen Eva 10:36.3 -14 31:07.0 -13   264  
                     
14 11 Saue vald Tasa Teele 9:05.5 -3 9:05.5 -3 32:07.8    
      Ritsbek Birgit 11:31.5 -16 20:37.0 -13      
      Koppa-Arro Anu 11:30.8 -19 32:07.8 -14      
                  260  
15 5 Pärsti vald Tiisler Mari 10:31.9 -15 10:31.9 -15 32:26.1    
      Tamm Maris 11:55.1 -17 22:27.0 -16      
      Eston Lilian 9:59.1 -10 32:26.1 -15      
                     
16 21 Kiili vald Lüütsepp Liina 11:23.4 -18 11:23.4 -18 33:00.1 256  
      Tempel Marju 10:42.8 -11 22:06.2 -15      
      Ott Marje 10:53.9 -16 33:00.1 -16      
                     
17 7 Ülenurme vald Jalajas Krista 9:36.7 -12 9:36.7 -12 33:05.3    
      Prans Leili 13:20.9 -19 22:57.6 -17   252  
      Laaneots Livian 10:07.7 -11 33:05.3 -17      
                     
18 17 Tabivere vald Lainevee Ivika 12:50.3 -20 12:50.3 -20 33:26.5    
      Orav Annela 10:42.2 -10 23:32.5 -18      
      Raudsepp Marje 9:54.0 -9 33:26.5 -18   248  
                     
19 22 Koeru vald 2 Pihlak Mari-Liis 11:15.6 -17 11:15.6 -17 35:20.1    
      Pärtel Siret 12:38.3 -18 23:53.9 -19      
      Raudsepp Pilvi 11:26.2 -18 35:20.1 -19      
                  244  
20 16 Kuusalu vald Külmsaar Getter 12:06.1 -19 12:06.1 -19 39:58.6    
      Padar Siret 13:34.0 -20 25:40.1 -20      
      Veerla Liisa 14:18.5 -20 39:58.6 -20      
                     
                     
Did not start                    
  3 Tartu vald 2 Parm Sirli              
      Pärnik Piret              
      Tiimann Kristi              
                     
  10 Palamuse vald Saar Kai              
      Kivi Käthi              
      Rebaste Kersti          

Eesti valdade XIV talimängud          
Teatesuusatamise punktid            
               
    M M N N N Kokku
               
1 Tartu vald 308   308     616
2 Tamsalu vald  320 292 292     612
3 Sõmeru vald 280   320 288   608
4 Toila vald 300   284     584
5 Tahkuranna vald 1     300 276 268 576
6 Ambla vald 1 284 244 280     564
7 Ülenurme vald 288   240     528
8 Väike-Maarja vald 260   260     520
9 Paistu vald 256   264     520
10 Kuusalu vald 1 276 236 228     512
11 Tarvastu vald 240   272     512
12 Saue vald 248   252     500
13 Viimsi vald 1 272 224       496
14 Koeru vald 232   256 232   488
15 Tabivere vald 228   236     464
16 Kiili vald 220   244     464
17 Saku vald 268         268
18 Palamuse vald 264         264
19 Saarde vald 252         252
20 Pärsti vald     248     248
               
             

Eesti valdade XIV talimängud        
Individuaal + teade        
           
    Teade Ind. Kokku  
           
1 Tamsalu vald  612 522 1134  
2 Tartu vald 616 516 1132  
3 Sõmeru vald 608 496 1104  
4 Tahkuranna vald 1 576 523 1099  
5 Toila vald 584 507 1091  
6 Ambla vald 1 564 515 1079  
7 Ülenurme vald 528 502 1030  
8 Paistu vald 520 493 1013  
9 Viimsi vald 1 496 488 984  
10 Väike-Maarja vald 520 444 964  
11 Koeru vald 488 465 953  
12 Tarvastu vald 512 436 948  
13 Saue vald 500 439 939  
14 Kuusalu vald 1 512 418 930  
15 Kiili vald 464 397 861  
16 Saku vald 268 492 760  
17 Palamuse vald 264 459 723  
18 Tabivere vald 464 251 715  
19 Saarde vald 252 423 675  
20 Pärsti vald 248 256 504  
21 Suure-Jaani   362 362  
22 Kadrina vald   282 282  
23 Kohila vald   191 191  
24 Padise vald   145 145  
25 Kehtna vald   117 117  
26 Raasiku vald   65 65  
27 Vinni vald   51 51  
28 Antsla vald   44 44  
           

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner