Eesti väikelinnade 2006.a. talimängud

11. veebruar, Sindi

Jrk

nr

Võistkond

Punkte / Koht

Kokku

Koht

Suusa-tamine

Male

Kabe

Bridž

Lauatennis

Paaris-võrkpall mehed

Paaris-võrkpall naised

1

Sindi

12

1.

10

3.

7

6.

7

6.

11

2.

9

4.

7

6.

56

II

2

Türi

6

7.

8

5.

10.

3.

6

7.

-

-

11

2.

8

5.

49

4.

3

Tõrva

8

5.

7

6.

-

-

-

-

-

-

8

5.

5

8.

28

9.

4

Suure-Jaani

-

-

6

7.

-

-

12

1.

-

-

10

3.

12

1.

40

6.

5

Jõgeva

-

-

12

1.

11

2.

-

-

10

3.

-

-

6

7.

39

7.

6

Kärdla

11

2.

3

10.

12

1.

9

4.

8

5.

-

-

10

3.

53

III

7

Elva

10

3.

4

9.

9

4.

10

3.

9

4.

12

1.

11

2.

61

I

8

Rapla

-

-

11

2.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

11

11.

9

Saue

7

6.

5

8.

8

5.

-

-

-

-

6

7.

9

4.

35

8.

10

Põltsamaa

-

-

-

-

-

-

8

5.

-

-

-

-

-

-

8

12.

11

Võhma

-

-

-

-

-

-

-

-

12

1.

-

-

-

-

12

10.

12

Põlva

9

4.

9

4.

6

7.

11

2.

-

-

7

6.

-

-

42

5.

Suusatamine

Teade

Koht

Võistkond

Lõpp-tulemus

Võistleja

Aeg etapi-vahetusel

Punktid

1

Sindi

20.00

Marge Nõmm

5.07

66

Ivar Hein

10.00

Helen Pamen

15.31

Raimond Võigas

20.00

2

Saue

20.30

Terje Odamus

5.00

60

Tõnu Odamus

9.41

Carolin Kressa

16.00

Anti Kauk

20.30

3

Kärdla

20.55

Jaan Kallisma

5.31

56

Katrin Vetsi

10.16

Toomas mast

15.23

Helen mast

20.55

4

Türi

22.32

Hele Kaasiku

6.12

54

August Albert

11.21

Elisa Kurrikoff

17.20

Peep Raudsepp

22.32

5

Elva

22.34

Airi Alnek

7.21

52

Toomas Viigipuu

12.06

Piret Jaani

18.27

Janek Lessing

22.34

6

Tõrva

25.42

Maris Jaama

7.15

50

Ain Veebel

12.17

Aive Solom

20.29

Reivo Kandi

25.42

Ind. distantsid

Naised
Koht Nimi Sünd. Võistkond Tulemus Punktid
1 Katrin Vetsi 1984 Kärdla 9:47 33  
  2 Maris Palopääl 1989 Põlva 10:06 30  
  3 Anneli Ilumets 1972 Kärdla 10:07 28  
  4 Annika Tasa 1978 Elva 10:47 27  
  5 Jane Jaakson 1975 Sindi 10:58 26  
  6 Kressa Carmen 1987 Saue 11:03 25  
  7 Adele Puusalu 1990 Põlva 11:14 24  
  8 Janika Usin 1972 Põlva 11:30 23  
  9 Piret Jaani 1985 Elva 12:15 22  
  10 Maris Järveoja 1985 Elva 13:56 21  
  11 Aive Solom 1986 Tõrva 16.34 20  
               
Naisveteranid
Koht Nimi Sünd. Võistkond Tulemus Punktid
1 Terje Odamus 1969 Saue 9:40 33  
  2 Helen Parmen 1968 Sindi 9:48 30  
  3 Marge Nõmm 1964 Sindi 10:00 28  
  4 Ende Meeri 1954 Sindi 10:25 27  
  5 Helen Mast 1968 Kärdla 11:00 26  
  6 Ülle Paasoja 1965 Kärdla 11:02 25  
  7 Anu Saue 1953 Kärdla 12:00 24  
  8 Hele Kaasiku 1956 Türi 12:12 23  
  9 Ülle Miil 1959 Sindi 13:35 22  
  10 Maris Jaama 1967 Tõrva 14:16 21  
  11 Airi Alnek 1963 Elva 14:26 20  

Mehed
Koht Nimi Sünd. Võistkond Tulemus Punktid
1 Janek Lessing 1976 Elva 15.57 33  
  2 Raimo Salla 1987 Türi 16.52 30  
  3 Raimond Võigas 1989 Sindi 16.55 28  
  4 Anti Kauk 1968 Saue 17.30 27  
  5 Ats Haas 1990 Sindi 17.32 26  
  6 Kaur Türnpuu 1968 Sindi 17.40 25  
  7 Priit Tasa 1975 Elva 17.58 24  
  8 Kaspar Kork 1989 Põlva 18.27 23  
  9 Marek Vister 1988 Tõrva 18.27 23  
  10 Kristo Kangur 1988 Tõrva 18.55 21  
  11 Jüri Mihkelstein 1988 Sindi 18.56 20  
  12 Reivo Kandi 1988 Tõrva 19.47 19  
  13 Peep Raudsepp 1967 Türi 20:04 18  
  14 Jaan Kallisma 1967 Kärdla 21.23 17  
  15 Mardo Siim 1989 Türi 22:08 16  
  16 Marek Salla 1988 Türi 23.51 15  
               
Meesveteranid
Koht Nimi Sünd. Võistkond Tulemus Punktid
1 Toomas Viigipuu 1959 Elva 18.00 33  
  2 Aigar Saarnits 1963 Põlva 18:08 30  
  3 Taimar Tilgre 1963 Põlva 18.15 28  
  4 Toomas Mast 1964 Kärdla 18.19 27  
  5 Tõnu Odamus 1943 Saue 18.28 26  
  6 Ivar Hein 1965 Sindi 18.57 25  
  7 Ain Veebel 1963 Tõrva 19.23 24  
  8 Alo Kasemets 1963 Põlva 21:02 23  
  9 Ain Uusna 1938 Sindi 21.17 22  

Suusatamise koondtabel

Nr

Võistkond

Teatevõistlus

Naised

Naisveteranid

Mehed

Meesveteranid

Kokku

Koht

1

Sindi

66

26

107

79

47

325

1

2

Saue

60

25

33

27

26

171

6

3

Kärdla

56

61

75

17

27

236

2

4

Türi

54

0

23

79

0

156

7

5

Elva

52

70

20

57

33

232

3

6

Tõrva

50

20

21

63

24

178

5

7

Põlva

-

77

0

23

81

181

4

Male

I koht         -        Jõgeva (Hugo Päären, Aarne Hermlin, Malle Oja)

II koht       -        Rapla (Rein Aasa, Olavi Pai, Kai Nauruts)

III koht      -        Sindi (Andres Saul, Jüri Siigur, Evi Lestsenko)

Nr

Võistkond

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Punkte

Koht

Märkusi

1

Tõrva

 

2,5

2,5

2

0

2,5

1

1

1

0

12,5

6

 

2

Kärdla

0,5

 

0

0

0,5

0,5

1

1

0

1

4,5

10

 

3

Sindi

0,5

3

 

3

1,5

2

2,5

2,5

1

1

17

3

 

4

Suure-Jaani

1

3

0

 

0

2

1,5

1,5

0

1

10

7

 

5

Rapla

3

2,5

1.5

3

 

2

3

1

0

3

19

2

 

6

Elva

0.5

1,5

1

1

1

 

2

0,5

0

1

8,5

9

 

7

Saue

2

2

0,5

1,5

0

1

 

0,5

0

1,5

9

8

 

8

Türi

2

2

0,5

1,5

2

2,5

2,5

 

0

1

14

5

 

9

Jõgeva

2

3

2

3

3

3

3

3

 

1,5

23,5

1

 

10

Põlva

3

2

2

2

0

2

1,5

2

1,5

 

16

4

 

Kabe

I koht         -        Kärdla (Raivo Rist, Arvo Rist, Taivo Rist, Katrin Rajasalu)

II koht        -        Jõgeva (Lembit Maidla, Kaarel Ots, Urmas Visk, Mare Plakso)

III koht       -        Türi (Jaan Rohtsalu, Priit Jürjo, Jüri Siim, Mare Soovik)

 

Võistkond

1

voor

2

voor

3

voor

4

voor

5

voor

6

voor

7

voor

Punkte

Koht

1

Kärdla

 

6

9

16

23

29

37

37

1

2

Türi

4

6

6

10

14

19

24

24

3

3

Jõgeva

6

12

17

21

21

26

34

34

2

4

Saue

3

8

13

14

18

21

21

21

5

5

Põlva

5

5

5

7

8

11

11

11

7

6

Elva

2

5

13

13

19

21

24

24

4

7

Sindi

4

6

9

15

17

17

17

17

6

Bridž

I koht         -        Suure-Jaani (Ülo Köst, Uno Viigand, Villu Grünbaum, Raimond Kimmel)

II koht       -        Põlva (Ants Teder, Teno Lutter, Ivar Maasik, Teet Kuusemaa)

III koht      -        Elva (Aivar Tani, Aivar Poolakese, Jüri Kipper, Valter Raudmets)

Nr

Võistkond

1

2

3

4

5

6

7

Punkte

Koht

1

Suure-Jaani

 

17

7

14

-5

19

+12

16

2

15

0

23

 

104

1

2

Kärdla

13

-7

 

14

-2

18

10

14

-3

16

3

12

-9

87

4

3

Elva

16

+5

16

+2

 

14

 

15

0

15

1

14

-3

90

3

4

Põltsamaa

11

-2

12

-10

16

 

 

16

5

15

0

16

+5

86

5

5

Türi

14

-2

16

3

15

0

14

5

 

10

-15

14

-2

83

7

6

Sindi

15

0

14

-3

15

-1

15

0

20

+15

 

7

-26

86

6

7

Põlva

7

 

18

9

16

3

14

-5

16

+2

23

26

 

 

94

2

Lauatennis

I koht         -        Võhma (Julia Kirpu, Aleksandr Kirpu, Laura Püvi)

II koht        -        Sindi (Reimo Kiisk, Mario Link, Lilian Poolak

III koht       -        Jõgeva (Urmas Rihma, Toivo Kuusk, Helve Sirel)

Jrk.

nr.

Võistkond

1

2

3

4

5

Geimid

Punktid

Koht

1

Sindi

 

1

3:4

2

4:0

2

4:1

2

4:3

15:8

7 (0)

2

2

Jõgeva

2

4:3

 

2

4:0

2

4:0

1

1:4

13:7

7 (-2)

3

3

Kärdla

1

0:4

1

0:4

 

1

0:4

1

0:4

0:16

4

5

4

Elva

1

1:4

1

0:4

2

4:0

 

1

0:4

5:12

5

4

5

Võhma

1

3:4

2

4:1

2

4:0

2

4:0

 

15:5

7(+2)

1

Paarisvõrkpall mehed

1. Elva

2. Türi

3. Suure-Jaani

4. Sindi

5. Tõrva

6. Põlva

7. Saue

Finaalturniir

Nr.

Võistkond

1

2

3

4

Punkte

Koht

1

ELVA

 

2

2:0

2

2:0

2

2:0

6

1

2

TÜRI

1

0:2

 

2

2:0

2

1:1

5

2

3

SUURE-JAANI

1

0:2

1

0:2

 

2

2:0

4

3

4

SINDI

1

0:2

1

1:1

1

0:2

 

3

4

 

I alagrupp

Nr.

Võistkond

1

2

3

4

Punkte

Koht

1

ELVA

 

2

2:0

2

2:0

2

2:0

6

1

2

TÜRI

1

0:2

 

2

2:0

2

1:1

5

2

3

SAUE

1

0:2

1

0:2

 

1

0:2

3

4

4

TÕRVA

1

0:2

1

1:1

2

2:0

 

4

3

Elva
Marek Pihlak, Priit Luik

Türi
Marko Vantsi, Urmas Piik

Saue
Andres Hairk, Jüri Kaerapõld

Tõrva
Egon Ilison, Üllar Must
 

II alagrupp

Nr.

Võistkond

1

2

3

4

Punkte

Koht

1

KÄRDLA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

SUURE-JAANI

 

 

 

2

2:0

2

2:0

4

1

3

PÕLVA

 

 

1

0:2

 

1

0:2

2

3

4

SINDI

 

 

1

0:2

2

2:0

 

3

2

Kärdla
Kaljo Pihlamets, Kaspar Kibuspuu

Suure-Jaani
Indrek Ots, Raido Leidur

Põlva
Hardi Kuimets, Heti Laan

Sindi
Indrek Sauväli, Sven Lossmann

Paarisvõrkpall naised

1. Suure-Jaani

2. Elva

3. Kärdla

4. Saue

5. Türi

6. Sindi

7. Jõgeva

8. Tõrva

Finaal

Nr.

Võistkond

1

2

3

4

Punkte

Koht

1

SUURE-JAANI

 

2

2:0

2

2:0

2

2:0

6

1

2

ELVA

1

0:2

 

2

2:0

2

2:0

5

2

3

KÄRDLA

1

0:2

1

0:2

 

2

2:0

4

3

4

SAUE

1

0:2

1

0:2

1

0:2

 

3

4

I alagrupp

Nr.

Võistkond

1

2

3

4

Punkte

Koht

1

ELVA

 

2

2:0

2

2:0

2

2:0

6

1

2

JÕGEVA

1

0:2

 

1

1:1

1

0:2

3

4

3

TÜRI

1

0:2

2

1:1

 

1

0:2

4

3

4

SAUE

1

0:2

2

2:0

2

2:0

 

5

2

Elva
Kadi Soonberg, Riina Jaani

Jõgeva
Liina Annok, Renna Pärlin

Türi
Maie Bernhardt, Terje Albert

Saue
Nele Pallo, Heli Feldmann

II alagrupp

Nr.

Võistkond

1

2

3

4

Punkte

Koht

1

SUURE-JAANI

 

2

2:0

2

2:0

2

2:0

6

1

2

KÄRDLA

1

0:2

 

2

2:0

2

2:0

5

2

3

TÕRVA

1

0:2

1

0:2

 

1

0:2

3

4

4

SINDI

1

0:2

1

0:2

2

2:0

 

4

3

Suure-Jaani
Annika Niitav, Ulvi Sird

Kärdla
Dagmar Tarkmees, Mariliis Mänd

Tõrva
Tiia Orlo, Riina Solom

Sindi
Kristiina Tõkke, Triin Lepp

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner