Eestimaa Spordiliit Jõud 2019. aasta meistrivõistlused jäähokis

Tulemused

Mängiti kahes tugevusgrupis.                                                                                                                                  

I grupp

I grupp mängis 2 ringi turniirisüsteemis.

   Võistkond  Mänge   Võite   Viike   Kaotusi   Punkte   Väravaid   Koht 
 1.    Jõgevamaa    6 5 1 0  11  40 - 12  I
 2.  Saku Hokiklubi  6 3  1   2   7  29 - 18  II
 3.  HC Vepr 6 2 0 4  4  16 - 26  III
 4.  Viljandi Hokiklubi 6  1  0 5  2  23 - 52  4.

I koht - Jõgevamaa
Raul Kivi, Alar Tooming, Jüri Narits, Ervin Narits, Vjatseslav Bortnik, Hannes Pagi, Marko Saksing, Rein Kivi, Marnet Meister, Andro Sõber, Andrei Kovalevski, Janno Pärn, Tarmo Pütsep, Taivo Ploom, Argo Kungla, Andrus Tõruke.
Treener Raul Kivi.

II koht - Saku Hokiklubi
Kaupo Kaljuste, Ainar Juht, Deniss Põrh, Kert Aedla, Tanel Müürsepp, Peeter Leidmaa, Andrus Kuusk, Janno Pilviste, Mathias Maaniit, Kristjan Lorenz, Taavo Käi, Argo Sikk, Tarmo Rättel, Kristjan Valk, Mart Kalmus, Rainer Komi, Maksim Tihhomirov.
Treener Kaupo Kaljuste.

III koht - HC Vepr
Ilja Simagin, Vitali Belov, Algis Lukenskas, Ivan Radtśenko, Vladimir Njadjonov, Maksim Silantjev, Sergei Lukin, Kirill Blitstein, Gennadi Besstsastnov, Vitali Besstsastnov, Aleksandr Pavlov, Jevgeni Lisovski, Aleksandr Kablukov, Martin Gut, Rustan Korsunov, Valeri Duran, Maksim Ivanov, Dmitri Tokarev.
Treener Ilja Simagin.

Parimad  mängijad

Väravavaht: Alar Tooming (Jõgevamaa)
Kaitsemängija: Kirill Blitstein (HC Vepr)
Ründemängija: Kristjan Valk (Saku HK)

Resultatiivsem mängija: Raul Kivi (Jõgevamaa) 17 (9+8) punktiga

I ring

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 8. märts           21:00   Škoda jäähall    Saku - Viljandi    9:2 (4:0,2:0,3:2)
 9. märts  10:00  Tondiraba jäähall    Vepr - Jõgevamaa  1:8 (1:3,0:3,0:2)
 22. veebruar  21:00  Škoda jäähall  Saku - Jõgevamaa   2:2 (0:1,0:0,2:1)
 23. veebruar  13:00  Viljandi jäähall   Viljandi - Vepr  4:1 (1:1,3:0,0:0) 
 24. veebruar  12:00  Viljandi jäähall  Viljandi - Jõgevamaa    2:5 (0:2,1:2,1:1) 
 25. veebruar  18:30  Škoda jäähall   Vepr - Saku  1:4 (0:2,1:2,0:0)

II ring

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 31. märts  10:00   Tartu jäähall   Jõgevamaa - Viljandi HK     17:6 (4:3,6:2,7:1)  
 5. aprill  20:00  Viljandi jäähall  Viljandi HK - Saku HK  5:11 (2:3,2:6,1:2)
 12. aprill  21:00  Škoda jäähall  Saku HK - HC Vepr  2:4 (0:4,2:0,0:0)
     Tartu jäähall  Jõgevamaa - HC Vepr  5:0
 20. aprill  17:00  Tartu jäähall  Jõgevamaa - Saku HK  3:1 (1:0,0:1,2:0)
 21. aprill  10.30  Škoda jäähall  HC Vepr - Viljandi HK  9:3 (0:2,5:1,4:0)

 

II grupp 

II grupp - finaalturniir     16.-17. märtsil Tartus Lõunakeskuse jäähallis

   Võistkond  Mänge   Võite   Viike   Kaotusi   Punkte   Väravaid   Koht 
 1.    HK Uudeküla Päts     3 2 1 0  5  11 - 4  I
 2.  Tartu Lions    3 1  2   0   4  14 - 6  II
 3.  Valga Lions 3 1 1 1  3  11 - 9  III
 4.  Pärnu HK  3  0  0 3  0  1 - 18  4.

 

 Kuupäev     Aeg    Võistkonnad    Tulemus   
 16. märts  12:00   Tartu Lions - HK Uudeküla Päts    2:2 (0:1,1:1,1:0)   
 16. märts  13:00  Valga Lions - Pärnu HK  5:1 (4:0,1:1,0:0)
 16. märts  14:00  Valga Lions - HK Uudeküla Päts  2:4 (0:2,0:2,2:0)
 16. märts  15:00  Pärnu HK - Tartu Lions  0:8 (0:2,0:3,0:3)
 17. märts  10:00  Tartu Lions - Valga Lions  4:4 (3:2,1:1,0:1)
 17. märts  11:30  HK Uudeküla Päts - Pärnu HK  5:0 (loobumisvõit)

I koht - HK Uudeküla Päts
Jevgeni Malkovski, Martin  Uudeküll, Alar  Peek, Magnus  Hain, Joonas Hain, Peeter Keivabu, Mait Liblikmann, Olev Oras, Madis Uudeküll, Hando Kasekamp, Anton Malkovski, Kalev Lubbi, Jyrki Arisalo, Jüri Kert, Kaspar Peek, Aimar Türbsal, Pavo Raudsepp, Jaan Murakas.
Mängiv treener Martin  Uudeküll.

II koht - Tartu Lions
Dmitri Glebov, Valeri Djakunovski, Sergei Lolesnik, Kaupo Mikk, Juri Birjakov, Gennadi Ljubimov, Stanislav Nestertsuk, Vitali Kovbenja, Andrei Solovjov, Denis  Tabunov, Daniil Nikiforov, Heiki Sepma, Vladimir Poljakov, Aleksei Zakzhevski, Janek Kivilaid, Vladimir Tokarev, Anatoli Jegorov.
Treener; Aleksandr Kravets.

III koht - Valga Lions
Tomass Jancis, Aleksandr Blohhin, Juri Birjakov, Alvis Kruklinś, Artjom Kesvatera, Klavs Boss, Vitalijins Śilovs, Reinis Dorśs, Marek  Źitski, Atis  Empeleis, Ingars Cakarnis, Janis  Kalniś, Kristjan  Kalniś, Armans Valtinś, Vladimir Ivanov, Sergei Źanźarov, Tomass Jancis, Toms Bośs, Kaspars Ekissenko.
Mängiv treener Sergei Źenźarov.

II grupp - 5.-6. koht

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 24. märts  10:15   Tartu jäähall   Jõgevamaa Jäähokiklubi - Rõuge/Vastseliina    1:6 (0:1,0:2,1:3)  

II grupp - 7.-8. koht

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 9. märts  12:00   Viljandi jäähall   HK Predators - Lelle Saurused   1:5 (0:1,1:3,0:1)  

II grupp paigutati kahte alagruppi, kus mängiti 1 ring turniirisüsteemis.
Mõlema alagrupi 2 paremat pääsesid finaalturniirile, kus selgitati turniirisüsteemis 1.-4. kohad.
Alagruppides 3. koha saavutanud võistkonnad selgitasid omavahelises mängus 5.-6. koha.
Alagruppides 4-ks jäänud võistkonnad selgitasid omavahelises mängus 7.-8. koha.

I - alagrupp

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 2. veebruar   11:00   Rõuge      Rõuge/Vastseliina - Tartu Lions    1:5 (0:2,1:0,0:3)    
 6. veebruar     20:15  Tartu jäähall    Tartu Lions - Valga Lions  4:7 (1:4,2:2,1:1) 
 9. veebruar  15:00  Viljandi jäähall    HK Predators - Valga Lions  2:12 (0:4,1:4,1:4) 
 10. veebruar    12:00  Viljandi jäähall  Rõuge/Vastseliina - HK Predators     6:2 (2:0,3:1,1:1)
 3. märts  13:30  Tartu jäähall  Valga Lions - Rõuge/Vastseliina  4:5 (2:1,3:1,0:2)
 17. veebruar  11:00  Viljandi jäähall  HK Predators - Tartu Lions  1:3 (1:0,0:1,0:2)

II - alagrupp

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 23. veebruar      Uudeküla    HK Uudeküla Päts - Lelle Saurused    5:1 (1:0,2:0,2:1)
 9. veebruar    12:00    Tartu jäähall    Jõgevamaa Jäähokiklubi - Lelle Saurused    9:2 (1:1,4:0,4:1) 
 3. märts  12:00  Viljandi jäähall    Jõgevamaa Jäähokiklubi - Pärnu HK    3:4 (1:0,1:2,1:2)
 3. märts  13:30  Viljandi jäähall  Pärnu HK - HK Uudeküla Päts  2:3 (1:1,0:1,1:1) 
 16. veebruar  11:00  Lelle  Lelle Saurused - Pärnu HK  3:11 (0:3,1:4,2:4) 
 17. veebruar  18:15  Tartu jäähall  HK Uudeküla Päts - Jõgevamaa Jäähokiklubi    4:3 (2:1,2:1,0:1)
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner