Eestimaa Spordiliit Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises tulemused

Aseris 20. aprillil 2019

Pildid

Tüdrukud 2008 ja nooremad ehk D klass:

1.Sandra Prikk Läänemaa
2.Angela Laidinen Lääne-Virumaa
3.Valerie Lonski Lääne-Virumaa
4.Annabel Oras Lääne-Virumaa
5.Elis Türk Viljandimaa
6.Annabel Viktoria Siil Läänemaa
7.Marta Sool Läänemaa

Tüdrukud 2006-2007  ehk C klass:

1.Marianne Pedak Viljandimaa
2.Kairit Talving Läänemaa
3.Gerthrud Kosmanenko Lääne-Virumaa

Tüdrukud 2004-2005 ehk B klass:

1.Kristina Andrejeva Lääne-Virumaa
2.Raili Nurga Lääne-Virumaa
3.Kärme Katriin Viljandimaa
4.Anu Karolin Läänemaa

Tüdrukud 2001-2003 ehk A klass:

1.Vitalia Reinol Ida-Virumaa
2.Lehtla Liisa Läänemaa
3.Maide Krettel Läänemaa
4.Karina Mazanova Läänemaa

Poisid 2008 ja nooremad ehk D klass:

1.Mike Kolesov Läänemaa
2.Artur Koptelkov Lääne-Virumaa
3.Ert Arpo Lääne-Virumaa
4.Kerdo Aros Lääne-Virumaa
5.Reimo Peetso Lääne-Virumaa
6.Tsergo Tsilk Lääne-Virumaa
7.Kristofer Viikmäe Harjumaa
8.Henri Türk Viljandimaa
9.Crister Lakson Harjumaa
10.Rando Palanen Viljandimaa
11.Armin Mõttus Lääne-Virumaa
12.Ats Ira Läänemaa
13.Andre Meier Lääne-Virumaa
14.Vihur Põld Viljandimaa

Poisid 2006-2007 ehk C  klass:

1.Enar Kruus Lääne-Virumaa
2.Simon Ott Haljaste Viljandimaa
3.Madis Mattias Harjumaa
4.Sandri Segasaar Harjumaa
5.Ron-Oskar Ruben Viljandimaa

Poisid 2004-2005 ehk B klass:

1.Mihkel Arak Lääne-Virumaa
2.Gert Vares Viljandimaa

Poisid 2001-2003 ehk A klass:

1.Nikita Konsa Lääne-Virumaa
2.Martin Penek Lääne-Virumaa
3.Siim Arak Lääne-Virumaa
4.Pärtel Ruut Läänemaa
5.German Kuznetsov Viljandimaa

Naispaar :

1.Kristina Andrejeva - Raili Nurga Lääne-Virumaa
2.Marianne Pedak - Angela Laidinen Viljandimaa/Lääne-Virumaa
3.Kairit Talving - Sandra Prikk Läänemaa
4.Liisa Lehtla - Krettel Maide Läänemaa
5-8.Kätriin Kärme - Elis Türk Viljandimaa
     Annabel Oras - Valerie Lonski Lääne-Virumaa
     Karina Mazanova-Karolin Aru Läänemaa

Meespaar:

1.Mihkel Arak - Siim Arak Läääne-Virumaa
2.Nikita Konsa - Martin Penek Lääne-Virumaa
3.Gert Vares - German Kuznetsov Viljandimaa
4.Artur Koptelkov - Reimo Peetso Lääne-Virumaa
5.-8.Mattias Madis -Crister Lakson  Harjumaa
       Mike Kolesov - Pärtel Ruut Läänemaa
       Enar Kruus-Ert Arpo Lääne-Virumaa
       Kerdo Aros - Tsergo Tsilk Lääne-Virumaa

9.-12.Henri Türk - Vihur Põld Viljandimaa
        Rando Palanen - Ron-Oskar Ruben Viljandimaa
        Armin Mõttus - Simon-Ott Haljaste Lääne-Virumaa/Viljandimaa
        Kristofer Viikmäe - Sandri Segasaar Harjumaa

Segapaar:

1.Nikita Konsa – Vitalia Reinol Lääne-Virumaa/Ida-Virumaa
2.Martin Penek -Kristina Andrejeva Lääne-Virumaa
3.Mihkel Arak -Raili Nurga Lääne-Virumaa
4.Gert Vares – Marianne Pedak Viljandimaa
5.-8. Siim Arak - Angela Laidinen Lääne-Virumaa
        Kätriin Kärme -German Kuznetsov Viljandimaa
        Mike Kolesov - Sandra Prikk Läänemaa
        Pärtel Ruut - Kairit Talving Läänemaa
9.-11.Reimo Peetso - Annabel Oras Lääne-Virumaa
        Henri Türk - Elis Türk Viljandimaa
        Artur Koptelkov - Valerie Lonski Lääne-Virumaa

s4751

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner