Eestimaa Spordiliit Jõud 2019.a. meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses, vabamaadluses ja naistemaadluses

18. mai 2019 Paide

Võistluse protokoll

Maakondlik arvestus

Osalejad maakonniti             Pildid - (Järva Teataja)

Kaalutategooriate võitjad

Kreeka-rooma maadlus noored
45kg - Arsenij Sevtsenko   Valgamaa
48kg - Carl Nilov                Pärnumaa
51kg - Joel Visnapuu         Lääne-Virumaa

Kreeka-rooma maadlus täiskasvanud
60kg - Mario Mägisalu        Pärnumaa
63kg - Rainer Viilveer         Lääne-Virumaa
67kg - Philip Abt                 Raplamaa
72kg - Vladislav Khorolskyi  Harjumaa
77kg - Andris Pent              Lääne-Virumaa
82kg - Ats Pajula                Lääne-Virumaa
87kg - Marek Treimann       Lääne-Virumaa
97kg - Raido Liitmäe           Raplamaa
130kg - Kaarel Maaten       Tartumaa

Vabamaadlus noored
45kg - Tristan Aleksandrov  Viljandimaa
48kg - Janar Lips                 Viljandimaa
51kg - Brent bürkland         Järvamaa

Vabamaadlus täiskasvanud
57kg - Helar Okas              Järvamaa
61kg - Mario  Mägisalu        Pärnumaa
65kg - Marek Kütt               Jõgevamaa
70kg - Hanno Käärik           Põlvamaa
74kg - Vladislav Khorolskyi   Harjumaa
79kg - Aimar Andruse         Jõgevamaa
86kg - Peedu Perner           Pärnumaa
92kg - Raido Liitmäe           Raplamaa
97kg -  Keijo Orgvee           Järvamaa
125kg - Hannes  Käärik        Põlvamaa

Naistemaadlus
40kg - Anu-Liis Raudsepp     Lääne-Virumaa
45kg - Mirelle Juninen            Pärnumaa
50kg - Polina Sahno              Lääne-Virumaa
53kg - Jonette Visnapuu        Lääne-Virumaa
57kg - Eva-Maria Raudsepp  Lääne-Virumaa
63kg - Nele Truber                Raplamaa
68kg - Krislin Kirss                 Lääne-Virumaa
76kg - Marta Pajula               Lääne-Virumaa

Maakondlik arvestus

Kreeka-rooma maadlus
1. Lääne-Virumaa
2. Pärnumaa
3. Raplamaa
4. Valgamaa
5. Võrumaa
6. Harjumaa
6. Tartumaa

Vabamaadlus
1. Järvamaa
2. Põlvamaa
3. Viljandimaa
4. Pärnumaa
5. Raplamaa
6. Lääne-Virumaa
7. Jõgevamaa
8. Harjumaa
9. Tartumaa
10.Võrumaa

Naistemaadlus
1. Lääne-Virumaa
2. Raplamaa
3. Pärnumaa
4. Järvamaa

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner