15. Eestimaa suvemängud

15th Estonian Summer Games

Tartu, 12.- 14. juuli 2019. a.

s4307s4528s4310s3521


Tulemused

Online tulemused

Kergejõustik PA M MVI MVII TA N NVI NVII
    
Orienteerumine
Discgolf
Korvpall, mehed
Korvpall, naised
Käsipall, mehed
Võrkpall, mehed
Võrkpall, naised
Petank, 1.päev16 parema karikaturniiri onlines   kohamängud 17.-39.

 

15. Eestimaa suvemängude üldkokkuvõte

Maakonnad           
  Üle 40 000 elaniku     Alla 40 000 elaniku
1.  Tartumaa 541    1.  Järvamaa 404 
2.  Harjumaa 528    2.  Võrumaa 394 
3.  Viljandimaa 489    3.  Jõgevamaa 392 
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku     Alla 8 000 elaniku
1.  Rae 322    1.  Kiili 287 
2.  Tartu 310    2.  Alutaguse 248 
3.  Jõgeva 287,5    3.  Vinni 236,5 
Linnad          
1.  Tartu 300         
2.  Rakvere 236         
3.  Paide 207         
Omavalitsused            
1.  Rae vald 322         
2.  Tartu vald 310        
3.  Tartu linn 300         

 Kergejõustik

Koht Maakond Punkte       Koht Omavalitsus Punkte
1.  Harjumaa  2667       1.  Rae vald  1703
2.  Tartumaa  2655       2.  Rakvere linn  1693
3.  Lääne-Virumaa  2578       3.  Saue vald  1683


Tulemused

PA M MVI MVII TA N NVI NVII 

Võistkondlik arvestus  Koondtulemused 

 

Jalgrattakross

Koht Maakond Punkte             Koht Omavalitsus Punkte
1. Harjumaa 385              1.  Rae vald  241 
2. Tartumaa 367              2.  Saku vald  222 
3. Võrumaa 332               3.  Antsla vald  214 

Tulemused, võistkondlik arvestus

 

Orienteerumine

Koht Maakond Punkte           Koht Omavalitsus Punkte
1.  Tartumaa  769           1.  Setomaa vald  233
2.  Võrumaa  739           2.  Rae vald  233
3.  Harjumaa  736           3.  Põlva vald  230

Tulemused

Omavalitsuste paremusjärjestus

Maakondlik paremusjärjestus

Discgolf

Koht Maakond Punkte           Koht Omavalitsus Punkte
1. Harjumaa  365           1. Saue vald  186
2. Tartumaa  356,5           2. Jõgeva vald 182 
3. Jõgevamaa 277,5           3. Kambja vald 178,5 

 Tulemused

 Omavalitsuste võistkondlik arvestusMaakondade võistkondlik arvestus

Jahilaskmine CSP

Koht Maakond Punkte          Koht Omavalitsus Punkte
1.  Tartumaa  373         1.  Saku vald  277
2.  Harjumaa  373         2.   Elva vald  274
3.  Järvamaa  350         3.   Põlva vald  266

Tulemused, võistkondlik arvestus

Juhtide võistlus

Naised (vallad kuni 8000 elanikku)     Mehed (vallad kuni 8000 elanikku)  
1. Merike Prätz (Antsla vald)     1. Avo Kirsbaum (Antsla vald)  
2. Piret Rammul (Kanepi vald)     2. Rein Järvelill (Setomaa vald)  
3. Kairit Pihlak (Kadrina vald)     3. Riho Kutsar (Viru-Nigula vald)  
Naised (vallad üle 8000 elaniku)     Mehed (vallad üle 8000 elaniku)  
1. Pipi-Liis Siemann (Türi vald)     1. Toomas Tammik (Järva vald)  
2. Natalia Abel (Jõhvi vald)     2. Valdis Toomast (Saue vald)  
      3. Lennart Liba (Põlva vald)  
 Naised (linnad)     Mehed (linnad)  
1.Anneli Tumanski (Paide linn)     1. Raimond Tamm (Tartu linn)  
      2. Helir-Valdor Seeder (Viljandi linn)  
      3. Mihkel Juhkami (Rakvere linn)  
Naised (maakonnad üle 40000 elaniku)     Mehed (maakonnad üle 40000 elaniku)  
1. Eve East (Ida-Virumaa)     1. Sven Tobreluts (Tartumaa)  
      2. Veikko Luhalaid (Ida-Virumaa)  
      3. Rain Sangernebo (Tartumaa)  
Naised (Maakonnad kuni 40000 elanikku)     Mehed (maakonnad kuni 40000 elanikku)  
1. Pipi-Liis Siemann (Järvamaa)     1. Lennart Liba (Põlvamaa)  
      2. Raivo Meitus (Jõgevamaa)  
      3. Agu Kabrits (Valgamaa)  

 Tulemused

 Meeste korvpall

1. Põlvamaa
2. Tartumaa
3. Ida-Virumaa

Turniiritabelid, paremusjärjestus

 Naiste korvpall

1. Tartumaa
2. Järvamaa
3. Võrumaa

Turniiritabelid, paremusjärjestus

Meeste käsipall

1. Põlvamaa
2. Lääne-Virumaa
3. Viljandimaa

Turniiritabelid, paremusjärjestus

 
Poiste jalgpall

1. Järvamaa
2. Viljandimaa
3. Ida-Virumaa

Turniiritabelid, paremusjärjestus

Tüdrukute jalgpall

1. Saaremaa
2. Viljandimaa
3. Ida-Virumaa

Turniiritabelid, paremusjärjestus

Laskmine

1. Hajumaa          467 p
2. Ida-Virumaa     445 p
3. Tartumaa         432 p

Tulemused ja võistkondlik arvestus

Judo

1. Tartumaa          194 p
2. Viljandimaa       127 p
3. Ida-Virumaa       64 p

Tulemused

Tõstmine

1. Tartumaa         200 p
2. Järvamaa         186 p
3. Viljandimaa      163 p

Tulemused

Sangpommi võistlus

1. Pärnumaa         188 p
2. Jõgevamaa        179 p
3. Tartumaa          114 p

Tulemused

Ratsutamise takistussõit

1. Jõgevamaa
2. Tartumaa
3. Viljandimaa

Tulemused

Meeste võrkpall

1. Harjumaa
2. Tartumaa
3. Järvamaa

Maakondlik paremusjärjestus

1. Kiili vald
2. Tartu vald II
3. Rae vald

Turniiritabelid, paremusjärjestus

Naiste võrkpall

1. Kambja vald
2. Võru vald I
3. Kiili vald

Turniiritabellid, paremusjärjestus

1. Tartumaa
2. Harjumaa
3. Võrumaa

Maakondlik paremusjärjestus

 Petank

Koht Maakond Punkte               Koht Omavalitsus
1.  Tartumaa  97               1.  Tartu vald I
2.  Ida-Virumaa  88               2.  Tartu vald II
3.  Harjumaa  76               3.  Toila vald I

 Tulemused

 Võistkondlik arvestus maakonnad

 Paremusjärjestus omavalitsused

Mälumäng

Koht Maakond Punkte               Koht Omavalitsus Punkte
1. Pärnumaa  86               1.  Jõgeva vald  81
2. Harjumaa  85               2.  Pärnu linn  71
3. Tartumaa  80.5               3.  Tartu linn  71

 Tulemused  Võistkondade koosseis

 Võistkondlik arvestus maakonnad

 Tennis

1. Tartumaa
2. Harjumaa
3. Viljandimaa

1. Tartu linn
2. Viljandi linn
3.-4. Rae vald
3.-4. Rakvere linn

Tulemused, Maakondlik paremusjärjestus Turniiritabelid

Köievedu

Koht Maakond         Koht Omavalitsus
1.  Lääne-Virumaa         1.  Rapla vald
2.  Tartumaa         2.  Vinni vald
3.  Raplamaa         3. Väike-Maarja

Tulemused

Võistkondlik ja maakondlik arvestus

 

 Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes

 Tulemused

Sumo

Tulemused

Võistkondlik võistlus
1. Lääne-Virumaa
2. Jõgevamaa/Valgamaa
3. Poola

Vibusport

Tulemused

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner