Eesti Maaspordi Liit „Jõud” täiskasvanute meistrivõistlused lauatennises

11.märts 2006, Haapsalu

Mehed                                                          Naised

1.    Peeter VAIKLA                Läänemaa         1.   Gerle VALGENBERG       Pärnumaa

2.    Aleksei NIKONOROV    Harjumaa             2.   Lilian POOLAK                 Pärnumaa

3.    Artjom PUTŠKOV           Harjumaa           3.   Liina ALLIK                      Pärnumaa

4.    Ivari KINDSIGO              Harjumaa            4.   Jelena AMBERG                Harjumaa

5-8  Veiko SILLARD              L-Virumaa           5.   Anne PERN                       Jõgevamaa

        Voldemar TUSIS             Järvamaa           6.   Tiia MÜÜRISEPP              Saaremaa

        Aksel LAKS                    Pärnumaa         7.    Siisike LEHTSI                 Saaremaa

        Andrus PUUSEP              Harjumaa          8.    Malle LAKS                     Pärnumaa

9-16 Sixten SEPP                    L-Virumaa         9.    Jelena MARKEVITŠ        Valgamaa

         Raul SINIMAA               Harjumaa           10.  Maire LEPP                      Jõgevamaa

         Taavi KORSAR              L-Virumaa          11.  Airi PILLESAAR                L-Virumaa

         Tõnu MÄEKIVI              Järvamaa            12.  Kristiina SEITON               Läänemaa

         Andres HÕRAK             Tartumaa

         Heikki SOOL                  Läänemaa                           Naispaarismäng

         Hannes ROHTSALU      L-Virumaa

         Dirk SCHÖBE                Läänemaa                        1. Valgenberg-Poolak

17.    Tiit VÄLJAKIVI             Saaremaa                           2. Amberg-Allik

18.     Vladimir VALEJEV        Jõgevamaa                        3. Lehtsi-Müürisepp

19.     Dmitri MALÕŠEV         Valgamaa                          4. Pern-Lepp

20.     Anatoli VILBA               Harjumaa

21-24 Indrek NURMITS         L-Virumaa

           Toomas KORSAR        L-Virumaa                             Segapaarismäng

            Aare LEHTSI               Saaremaa

 Jussup MUHAMEDŽANOV Jõgevamaa                           1.  Amberg-Putškov

25-32   Toivo KUUSK            Jõgevamaa                         2.  Allik-Vaikla

             Oleg SAFONOV        Pärnumaa                        3.  Poolak-Nikonorov

      Stanislav KOBILETSKI    Läänemaa                          4.  Valgenberg-Sool

             Alo PEEGEL               Harjumaa                   5.-8.  Müürisepp-Lehtsi

             Neeme KAUROV      Tartumaa                               Lepp-Tusis

             Valeri TIMOFEJEV    Hiiumaa                                 Pillesaar-Rohtsalu

             Taago RULL               Hiiumaa                               Lehtsi-Väljalivi

             Kalev RÄIS                Hiiumaa                     9.-10.  Pern-Valejev

33-37    Kristjan SALUMAA   Pärnumaa                               Markevitš-Malõšev

              Ülar NURMITS         L-Virumaa

              Artur LAIDNA          Läänemaa

              Margus KALLASTE  Pärnumaa

              Eldur NURMITS        L-Virumaa

 

Meespaarismäng

1.        Kindsigo-Vaikla

2.        Putškov-Nikonorov

3.        Tusis-Mäekivi

4.        Sool-Schöbe

5.-8.Hõrak-Kaurov

       Puusep-Sinimaa

       Sillard-Rohtsalu

       Korsar Taavi-Sepp

9.-13. Lehtsi-Väljakivi

          Korsar Toomas-Nurmits Indrek

          Peegel-Nurmits Ülar

          Kuusk-Malõšev

          Valejev-Muhamedžanov

Peakohtunik: Heikki Sool /rahvuslik kategooria/

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner