Eesti Maaspordi Liidu "Jõud" noorte individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses

19.märts 2006, Koeru

Tüdrukute noorem grupp (sündinud 1994.a. ja hiljem)
      Punkte Kohapunkte
1. Merilyn Ivask Järvamaa 44 15  
2. Mary-Heleen Lillemae Pärnumaa 42 13  
3. Pille-Riin Saarepere Pärnumaa 38 12                           
4. Mari-Liis Talts  Pärnumaa 30 11    3 matsi võitu 
5. Liisa Kaju  Saaremaa 30 10    2 matsi võitu 
6. Teini Noormann Järvamaa 18 9  
7. Katrin Aleknavitsjute  Järvamaa 16 8  
8. Tessa Noormann Järvamaa 6 7  
           
Tüdrukute keskmine grupp (sündinud 1991-1993)
    Punkte Kohapunkte
1. Mari-Liis Mölter Järvamaa 22,5 15  
2. Julia Aleknavitjute Järvamaa 15,5 13  
3. Astrid Liivak Järvamaa 14,5 12  
4. Mari-Liis Tishler Saaremaa 14 11  
5. Annika Ojasild Pärnumaa 13,5 10  
           
Tüdrukute vanem grupp (sündinud 1988-1990)
      Punkte Kohapunkte
1. Daana Suun  Järvamaa 35,5 15  
2. Reelika Helde Saaremaa 23 13  
           

Poiste noorem grupp (sündinud 1994 ja hiljem)
      Punkte Kohapunkte
1. Kairo Kluust Järvamaa 34 15
2. Aare Kartau Pärnumaa 28,5 13
3.  Reivo Vinter Saaremaa 26 12
4. Matis Rüütel Saaremaa 25,5 11
5. Rannar Remmelgas Järvamaa 21,5 10
6. Kaspar Kruusalu Järvamaa 19,5 9
7. Mikk Meeras Pärnumaa 13 8
         
Poiste keskmine grupp (sündinud 1991-1993)
      Punkte Kohapunkte
1. Dinis Suun  Järvamaa 27,5 15
2. Jarmo Liiva Järvamaa 24,5 13
3. Peeter Saartok Saaremaa 21,5 12
4. Janar Ots Pärnumaa 21 11
5. Timo Tamm Pärnumaa 20,5 10
6. Sander Kurgpõld Saaremaa 20 9
7. Tony Võsur Järvamaa 19 8
8. Argo Lipp Saaremaa 15 7
9. Rainer Reinsaar Harjumaa 11 6
         
Poiste vanem grupp (sündinud 1988-1990)
      Punkte Kohapunkte
1. James Trossmann Järvamaa 27 15
2. Karlo Kivi  Saaremaa 25 13
3.  Rene Mägi Saaremaa 24,5 12
4. Taimo Jullinen Järvamaa 24 11
5. Rando Õun Saaremaa 23 10
6. Janek Jaškov Harjumaa 20,5 9
7. Kaarel Pajuva Pärnumaa 16 8
8. Margus Remmelgas Pärnumaa 14 7
9. Aivar Peetsalu  Pärnumaa 13,5 6
10. Rauno Tensig Harjumaa 12,5 5
         

1. Järvamaa Koeru Spordiklubi 90 punkti
  Merilyn Ivask 15    
  Kairo Kluust 15    
  Mari-Liis Mölter 15    
  Dinis Suun 15    
  Daana Suun 15    
  James Trossmann 15    
         
2. Saaremaa  Valdade Spordiliit 73 punkti
  Reivo Vinter 12    
  Matis Rüütel 11    
  Peeter Saartok 12    
  Reelika Helde 13    
  Karlo Kivi 13    
  Rene Mägi 12    
         
3. Pärnumaa KMK "RING"  70 punkti
  Mary-Heleen Lillemae 13    
  Pille-Riin Saarepere 12    
  Mari-Liis Talts 11    
  Aare Kartau 13    
  Janar Ots 11    
  Timo Tamm 10    
         
4. Harjumaa Peningi KMK 20 punkti
  Rainer Reinsaar 6    
  Janek Jaškov 9    
  Rauno Tensig 5    

Peakohtunik Tõnu Maiste

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner