Eesti omavalitsuste talimängud

Tulemused

29.veebruar - 1.märts 2020

s4255     s4884      s4580 

Online tulemused

Koondtabel

Murdmaasuusatamine - individuaaldistants ja teatesuusatamine

Mäesuusatamine - mäesuusatamine ja lumelaud

Meeste korvpall
Naiste korvpall
Kabe
Male
Lauatennis

Artiklid ja pildigaleriid

"Virumaa teataja", autor Margus Martin "Talimängudel jagub põnevaid persoone ja ägedaid heitlusi"

Külli Leola pildid murdmaasuusatamisest: https://lkylli.zenfolio.com/p197534506

Külli Leola pildid tetatesuusatamisest: https://lkylli.zenfolio.com/p36281695

Priit Karjane pildid avamine, korvpall, ujumine, juhtide võistlus, lauatennis

Tulemused 

36. Eesti omavalitsuste talimängud

Linnad          
1.  Rakvere linn 228 p         
2.  Keila linn 144 p         
3.  Viljandi linn 111 p         
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku     Alla 8 000 elaniku
1.  Tartu vald 285 p    1.  Kiili vald 229 p 
2.  Rae vald 275 p    2.  Põhja-Sakala vald 223 p 
3.  Saue vald 239 p    3.  Alutaguse vald 220 p 

Murdmaasuusatamine

1.  Järva vald 1204 p 
2.  Tartu vald 1143 p 
3.  Valga vald 1143 p

Mäesuusatamine

1.  Tartu vald 291 p 
2.  Rae vald 286 p 
3.  Luunja vald 264 p

Juhtide võistlus 

Naised (vallad kuni 8000 elanikku)     Mehed (vallad kuni 8000 elanikku)  
1. Kairit Pihlak Kadrina vald    1. Ivar Lilleberg Haljala vald 
2. Merle Pussak Kose vald   2. Maido Nõlvak Rakvere vald 
      3. Rauno Võrno Vinni vald 
Naised (vallad üle 8000 elaniku)     Mehed (vallad üle 8000 elaniku)  
1. Janika Usin Põlva vald    1. Dmitri Okatov Tapa vald 
2. Tiina Oraste Järva vald    2. Tarmo Raudsepp Tartu vald 
3. Ene Saar Viljandi vald    3. Maano Koemets Elva vald 
 Naised (linnad)     Mehed (linnad)  
 1. Siret Pihelgas Paide linn    1. Mihkel Juhkami Rakvere linn 

Ujumine

1.  Rae vald  363 p
2.  Jõhvi vald  326 p
3.  Elva vald   297 p

Korvpall

Meeste korvpall

1.  Rae vald
2.  Kambja vald
3.  Põlva vald

Turniiritabel, paremusjärjestus

Naiste korvpall

1.  Tartu vald
2.  Keila linn
3.  Rapla vald

Turniiritabel, paremusjärjestus

Lauatennis

1.  Viljandi linn
2.  Tartu vald
3.  Põhja-Pärnumaa vald

Kabe

1.  Saue vald
2.  Jõgeva vald I
3.  Rae vald

Male

1. Tartu vald
2. Vinni vald 
3. Lüganuse vald 

Meeste korvpalli eelturniir

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner