Eesti Maaspordi Liidu "Jõud" meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses

25.märts 2006, Pärnumaal Saugas

Mehed kuni 59.a. (1947.a. ja hiljem sündinud):

1.Tarmo  Lukk            Raplamaa      39,5 punkti     15 (võistkonna arvesse)

2.Valter  Viisut           Raplamaa      38,5               14            

3.Hubert  Järvan         Harjumaa       36                 13            

4.Kalev Raidlepp        Viljandimaa  33,5               12            

5.Märt  Purde              Harjumaa      31,5               11            

6.Uno  Ainsoo             Tartumaa      29(126) „         10            

7.Mati  Suun                Järvamaa      29(124) „          9             

8.Kalev Konts             Pärnumaa     28,5(121) „        8             

9.Dinis  Suun              Järvamaa      28,5(102) „        7             

10.Oole Rits                Pärnumaa     28,5(95,5) „       6             

11.Meelis Vaher         Saaremaa      27,5(120)         5              

12.Enn  Viitkar           Raplamaa     27,5(119)          4             

13.Jaak  Turja             Saaremaa      27                       3             

14.Jaan Seljamäe        Pärnumaa     26,5                    2              

15.Karlo  Kivi            Saaremaa      26                       1              

16.Eiki Lehemets       Pärnumaa      25,5                    1              

17.Rene  Mägi            Saaremaa      24                       1              

18.James Trossmann  Järvamaa       23,5                    1              

19.Rando  Õun           Järvamaa       22,5                    1              

20.Enn  Pruul             Pärnumaa      22,5                    1              

21.Alvar Ahmatov      Järvamaa       13                      1              

Mehed  üle  60.a. (1946.a. ja varem sündinud):

1.Rein  Kirst               Saaremaa        27,5                15

2.Tõnu Maiste            Järvamaa         25,5                14

3.Heino Merilaine      Pärnumaa        21,5                13

4.Jaan  Rohtsalu         Järvamaa         20                   12

5.Elmo  Haav             Pärnumaa        19                   11

6.Väino Tomingas     Pärnumaa         18,5                10

7.Paul  Antsaar          Saaremaa          18                    9

8.Harri  Tiik               Pärnumaa         16,5                 8

9.Henn  Rattur           Pärnumaa          13,5                 7

Naised  kuni  54.a. (1952.a. ja hiljem sündinud):

1.Siisike Lehtsi             Saaremaa        37               15

2.Viire  Talts                 Pärnumaa       36,5             14

3.Tiia Müürisepp          Saaremaa        35,5             13

4.Silvi  Pool                  Pärnumaa       31,5             12

5.Saima  Rand              Pärnumaa        29                11

6.Daana  Suun              Järvamaa         25,5             10

7.Margit Brokko-Olde  Raplamaa        22                 9

8.Sirje  Puusepp            Saaremaa          7                 8

Naised  üle  55.a. (1951.a. ja varem sündinud):

1.Ellen  Aljas                Saaremaa         14               15

2.Kaja  Nõlvak              Pärnumaa        14               14

3.Pilvi  Tölp                  Järvamaa          11              13

4.Lille-Õie Joosebson   Pärnumaa          9               12

Võistkondlik  paremusjärjestus:

1. Pärnumaa                76 punkti

                Viire  Talts            14

                 Kaja  Nõlvak         14

                Heino Merilaine     13

                 Silvi  Pool             12

          Lille-Õie Joosepson     12

                 Elmo  Haav           11

2. Saaremaa                74 punkti

                 Siisike  Lehtsi        15

                 Ellen  Aljas            15

                 Rein  Kirst             15

                 Tiia Müürisepp      13

                 Paul Antsaar            9

                 Meelis  Vaher          5

3. Järvamaa                 66 punkti

                 Tõnu  Maiste          14

                 Pilvi  Tölp              13

                 Jaan Rohtsalu         12

                 Daana  Suun           10

                 Mati  Suun               9

                 Sirje  Puusepp          8

4. Raplamaa                42 punkti

                  Tarmo  Lukk          15

                  Valter  Viisut         14

             Margit Brokko-Olde    9

                   Enn  Viitkar           4

5. Harjumaa                  24 punkti

                   Hubert  Järvan       13

                   Märt  Purde          11

6. Viljandimaa               12 punkti

                   Kalev Raidlepp      12          

7.Tartumaa                   10 punkti

                   Uno Ainsoo          10

Võistluste  peakohtunik  Heino Merilaine
5206092

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner