Eesti Maaspordi Liidu "Jõud" meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses, vabamaadluses, tõstmises ja sangpommi mitmevõistluses

1.aprill 2006, Märjamaa

Kreeka-rooma maadlus

    42 46 50 55 60 66 74 84 96 120 PUNKTID KOHT
1 HARJUMAA           8 9 11     28 7
2 RAPLAMAA 9;8;6 7 8;6 7 8;8 1;4   9;6;3   11 101 I
3 LÄÄNE -VIRUMAA 11;8 6   11 4 11;6 6 8 9 8 88 II
4 PÄRNUMAA 6;1   5 6 6;1 6 8 4;1,5 4 6 59 5
5 LÄÄNEMAA 4;3       11;9;3 9 11;8;6 0,75 6   70,75 4
6 TARTUMAA   8 9;8   6 8;2   8;6 8;8 7 78 III
7 VÕRUMAA       8 3 3       9 23 8
8 JÕGEVAMAA 2 11                 13 9.-10
9 PÕLVAMAA               0,75 6   6,75 11
10 JÄRVAMAA 5 9   9         11   34 6
11 VILJANDIMAA 2   11               13 9.-10

   -42 kg
1 DMITRI GORJUSKO L-VIRUMAA
2 EGERT  LAAS RAPLAMAA
3 MAREK LAINELA RAPLAMAA
3 RAINER VIILVEER L-VIRUMAA
5 MADIS ALESMAA RAPLAMAA
5 KAURI MITT PÄRNUMAA
7 KERMO JÄNES LÄÄNEMAA
8 KASPAR PAEMAA LÄÄNEMAA
9 ARDI ANDRUSE JÕGEVA
10 JAANUS RÕÕMUSSAAR PÄRNUMAA
11 LAURI LEIER LÄÄNEMAA
     
  46 kg
1 SANDER ORION JÕGEVA
2 MIHKEL KESA JÕGEVA
3 MEELIS LAANSALU TARTUMAA
4 RAIMOND LEPISTE RAPLAMAA
5 INGVAR RÖÖPMANN L-VIRUMAA
  50 kg
1 TOOMAS HUNT VILJANDI
2 AIGO PIKK TARTUMAA
3 KARLIS KALDMA RAPLAMAA
3 MIHKEL LAANSALU TARTUMAA
5 KRISTJAN KUUM RAPLAMAA
6 PEEDU PERNER PÄRNUMAA
  55 kg
1 DMITRI KARLOV L-VIRUMAA
2 MIKKO VANAISAK JÄRVAMAA
3 ALLAN NÄÄME VÕRUMAA
4 MARGUS SOOME RAPLAMAA
5 RAUNO TÕNTS PÄRNUMAA
  60 kg
1 ALEKSEI TSEBÕKIN LÄÄNEMAA
2 ANDO LEHTMETS LÄÄNEMAA
3 KARLI ALEKSANDROV RAPLAMAA
3 ARNOLD LEPISTE RAPLAMAA
5 JOEL JASKA TARTUMAA
5 KAROL PERT PÄRNUMAA
8 ARTJOM POGOSJAN L-VIRUMAA
8 RAIGO HEINASTE LÄÄNEMAA
8 TIMO ALTER VÕRUMAA
10 JÜRGEN SILLING PÄRNUMAA
     
  66 kg
1 KAAREL AUPAJU L-VIRUMAA
2 TIHHON SATSUK LÄÄNEMAA
3 MAGNUS PIIRITS HARJUMAA
3 SILVER TÕGEN TARTUMAA
5 VAHUR STEINBERG PÄRNUMAA
5 SIIM MÄE L-VIRUMAA

  66 kg
7 SANDER VILJASTU RAPLAMAA
8 ARSEN KATSMAZOV VÕRUMAA
9 AHTO SAUE TARTUMAA
10 PAVEL VITITIN RAPLAMAA
11 MAKSIM TSEBÕKIN LÄÄNEMAA
  74 kg
1 JEVGENI SATSUK LÄÄNEMAA
2 TÕNIS KOTKAS HARJUMAA
3 ARGO MITT PÄRNUMAA
3 MARGUS UMDA LÄÄNEMAA
5 JOONAS JÕESAAAR LÄÄNEMAA
6 RIHO REMMELGAS L-VIRUMAA
  84 kg
1 IVAR KOTKAS HARJUMAA
2 ARDO ARUSAAR RAPLAMAA
3 VITALI VESSELOVSKI TARTUMAA
3 SVEN VITSUT L-VIRUMAA
5 IMRE KULL  RAPLAMAA
     
5 OTT TÕNISSAAR TARTUMAA
7 MARTIN MADISSON PÄRNUMAA
8 KALLE LEPISTE RAPLAMAA
9.-12 TAUNO HAUSENBERG PÕLVAMAA
9.-12 KALEV SINIMÄE LÄÄNEMAA
9.-12 SANDER ÜTT PÄRNUMAA
9.-12 RASMUS KUKK PÄRNUMAA
  96 kg
1 KRISTO KIIK JÄRVAMAA
2 MIHKEL ALLIKMÄE L-VIRUMAA
3 VLADIMIR VESSELOVSKI TARTUMAA
3 MAIT KAHRE TARTUMAA
5 AARE VAHT LÄÄNEMAA
5 ARNIS HANK PÕLVAMAA
     
7 ALDAR PÄRN PÄRNUMAA
     
  120 kg
1 MADIS SIHIMETS RAPLAMAA
2 PEEP LILL VÕRUMAA
3 ANTTI REMMEL L-VIRUMAA
4 KAAREL MAATEN TARTUMAA
5 KAAREL LEHTOJA PÄRNUMAA

Peakohtunik   Mati Rand
Peasekretär   Valdeko Bärengrub

Vabamaadlus

    42 46 50 55 60 66 74 84 96 120 PUNKTID KOHT
1 JÄRVAMAA 8 9 5 11     9   9;8 11 70 III
2 PÕLVAMAA 8;5   9   11   8 9 7   59 4
3 JÕGEVAMAA 11;6 11;8;6 8 8   11   6     75 I
4 VILJANDIMAA   8;6 11;8;6 9   8   8 11   75 II
5 RAPLAMAA   4     9;8 6   6;4     37 6
6 LÄÄNE -VIRUMAA           7   8     15 7
7 HARJUMAA 9         9 11 11     40 5
8 PÄRNUMAA               3     3 9
9 VÕRUMAA                   9 9 8

   -42 kg
1 ARDI ANDRUSE JÕGEVAMAA
2 ANDRE KULDMA HARJUMAA
3 DEMO VALGE JÄRVAMAA
3 KEVIN REIN PÕLVAMAA
5 HENRI HOLTSMEIER JÕGEVAMAA
6 HANNES KÄÄRIK PÕLVAMAA
  46 kg
1 SANDER ORION JÕGEVAMAA
2 MIHKEL KESA JÄRVAMAA
3 TÕNIS ROSENBERG JÕGEVAMAA
3 RIVO NÖÖR VILJANDIMAA
5 RAGNAR PUKK JÕGEVAMAA
5 GERT ORAV VILJANDIMAA
7 RAIMOND LEPISTE RAPLAMAA
  50 kg
1 TOOMAS HUNT VILJANDIMAA
2 OLAV SURVA PÕLVAMAA
3 AIVAR PELTSER VILJANDIMAA
3 AAVO OLGO JÕGEVAMAA
5 MARTEN ROHELPUU VILJANDIMAA
6 DIMO VALGE JÄRVAMAA
  55 kg
1 MIKKO VANAISAK JÄRVAMAA
2 STEVEN MÄNGLI VILJANDIMAA
3 RIVO TROFIMOV JÕGEVAMAA
60 kg
1 ATS SURVA PÕLVAMAA
2 KARLI ALEKSANDROV RAPLAMAA
3 ARNOLD LEPISTE RAPLAMAA
66 kg
1 HERGO ANDRUSE JÕGEVAMAA
2 MAGNUS PIIRITS HARJUMAA
3 SIIM MÄE L-VIRUMAA
4 MIKK PENDONEN VILJANDIMAA
5 PAVEL VITITIN RAPLAMAA
  74 kg
1 TÕNIS KOTKAS HARJUMAA
2 TOOMAS TAMMIK JÄRVAMAA
3 TRIFON SEDÕH PÕLVAMAA
84 kg
1 IVAR KOTKAS HARJUMAA
2 TAUNO HAUSENBERG PÕLVAMAA
3 VIKTOR REINSALU VILJANDIMAA
3 SVEN VITSUT L-VIRUMAA
5 KALLE LEPISTE RAPLAMAA
5 RAUL PÄRNASALU JÕGEVAMAA
7 IMRE KULL RAPLAMAA
8 SANDER ÜTT PÄRNUMAA

  96 kg
1 KONSTANTIN JASNOV VILJANDIMAA
2 KRISTO KIIK JÄRVAMAA
3 LAURI BOBROVSKI JÄRVAMAA
4 ARNIS HANK PÕLVAMAA
  120 kg
1 NEEME JAANSON JÄRVAMAA
2 PEEP LILL VÕRUMAA

Peakohtunik   Harri Koiduste
Peasekretär   Valdeko Bärengrub

Tõstmine

Kehakaal   - 56 kg

1. Aivar Kõva                 1962   Viljandimaa    55,4       62+75  =  137       215,39

2. Ragnar Moorast          1992   Ida-Virumaa   50,5        43+58 =   101      171,79

3. Marek Mändla             1993  Järvamaa         50,6       42+53  =     95      161,30

4. Allar Lelumees            1991  Järvamaa         55,1       38+50 =     88       138,97

5. Keven Kaljumäe          1991  Valgamaa        54,7       36+50 =     86       136,63

6. Janar  Puul                   1990   Ida-Virumaa   47,9       36+46 =     82       146,29

                   -62 kg

1. Nikolai Gratšov           1988  Ida-Virumaa   61,0        67+84 =   151       220,22

2. Villu Tammerik           1988  Järvamaa        60,8         60+75=   135       197,37

3. Lembit Pent                 1993  Järvamaa        56,4         44+60=    104      161,16

                   -69 kg

1. Janek Nurmeots           1974  Viljandimaa    64,8        93+119=  212      295,97

2. Margo Ilm                    1988  Järvamaa        68,7         80+98 =  178      240,03

3. Stanislav Pusikov         1988  Pärnumaa       67,7         75+100=  175     237,13

4. Ramin Bagirov             1989  Pärnumaa       68,8         77+97  =  174     233,36

5. Deniss Ivanov               1987  Pärnumaa       67,2         60+87 =   147     200,11

6. Tauri Taalkis                1987  Järvamaa        67,2           0 +107=   107     145,7

7. Thomas  Thuman         1989  Järvamaa        62,7          45+60 =   105     150,08

8. Martin Metsma             1989  Järvamaa       68,2           93+0   =     93     125,39

                     -77 kg

1. David Tuhkanen            1982  Tartumaa      69,7         110+147= 257     341,63

2. Andres Allsalu               1988  Pärnumaa     76,2         101+115= 216     271,84

3. Vahur Koort                   1990  Ida-Virumaa 70,8         85 + 105=190     250,04

4. Andrei Polenov              1990  Pärnumaa      75,9         80+102 = 182     229,57

5. Marko Riistan                1990 Ida-Virumaa   70,3         55+70   = 125    169,25

                    -85 kg

1. Indrek Koppel                1984  Järvamaa       79,6         100+130 =230   282,39

2. Rain Annuste                 1982  Pärnumaa      81,0          104+120=224    272,43

3. Martin Lind                    1986  Tartumaa      77,7          65 + 85  =150    186,66

                    -94 kg

1. Mirkko Kiiss                  1982  Tartumaa      94,4          135+160=295    333,97

2. Riho Kägo                      1984  Tartumaa      91,1          125+145=270    309,91

3. Jaanus Hiiemäe              1974   Tartumaa     89,2          110+147=257    297,84

4. Mikk Koplimets             1986   Järvamaa     92,4           86+95   =181    206,45

5. Ülle Miil                        1969    Pärnumaa    94,0           40+60  =100     113,21  

                    -105 kg

1. Urmas Treier                1969    Tartumaa        96,2        122+141=263     294,88

2. Raivo Kõnnusaar          1975    Pärnumaa       96,6        107+128=235     263,04

                    üle 105 kg

1. Lauri Nämi                    1979   Tartumaa      119,0        137+174=311     337,25

2. Mati Raudsepp              1970    Valgamaa     105,1        85+100 =185      200,61

Võistkondlik paremusjärjestus 

1. Tartumaa                  1915,48 punkti

2. Pärnumaa                 1507,37   

3. Järvamaa                  1248,78   

4. Ida-Virumaa 953,62    

5. Viljandimaa              511,36    

6. Valgamaa                  337,24      

Zürii esimees        T.VIIR  -Tallinn              Sekretär       L.TAMMANN –Pärnu

Sangpommi mitmevõistlus

Jrk. Ees- ja perekonna- Sünni- Keha- Kollektiiv Tõukamine Rebimine Lõpp-  Koht Punktid
nr. nimi aasta kaal    Spordiühing Summa Summa tagajärg    
                   
  NOORED                
   -75 kg                

1

Arko Laansoo

1989

71,3

Läänemaa

35

36

71

8.

3p

2

Kuldar Kark

1992

63,6

Järvamaa

40

107,5

147,5

III

8p

3

Janar Kruusmägi

1991

65,9

Pärnumaa

11

36

47

9.

2p

4

Sven Seiton

1992

57,6

Läänemaa

5

22,5

27,5

12.

0

5

Genno Krela

1990

67,5

Pärnumaa

14

31

45

10.

1p

6

Rauno Uusma

1988

73,2

Pärnumaa

26

70

96

7.

4p

7

Alvar Roos

1989

59,9

Järvamaa

43

80

123

5.

6p

8

Sten Haasma

1990

67,8

Pärnumaa

10

26,5

36,5

11.

0

9

Erik Lilleorg

1991

64,8

Järvamaa

50

70,5

120,5

6.

5p

10

Meelis Metsma

1989

73,6

Järvamaa

50

119

169

II

9p

11

Siim Saarmets

1991

59,7

Järvamaa

45

90,5

135,5

4.

7p

12

Mattias Viljamaa

1990

73,4

Jõgeva

75

102,5

177,5

I

11p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 +75 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Raido Tammleht

1990

83,5

Järvamaa

60

107,5

167,5

II

9p

2

Kaijo Killing

1990

80,4

Pärnumaa

100

95

195

I

11p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEHED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -60 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Heino Põldoja

1945

59,5

Jõgeva

6

62,5

68,5

I

11p

2

Kaido Kukk

1988

60,0

Läänemaa

15

38,5

53,5

II

9p

3

Martin Müganen

1986

55,4

Järvamaa

6

24

30

III

8p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -65 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Jüri Nisumaa

1986

64,5

Raplamaa

13

33

46

I

11p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 - 70 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Tanel Kukk

1979

67,3

Saaremaa

70

75

145

I

11p

2

Mario Mustassaar

1984

66,9

Pärnumaa

22

65

87

II

9p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -75 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Aare Kutsar

1980

74,5

Tartumaa

55

38,5

93,5

III

8p

2

Agur Erit

1987

74,5

Läänemaa

8

18

26

4.

7p

3

Kalle Puss

1952

70,1

Järvamaa

20

105

125

II

9p

4

Eduard Virkus

1952

74,7

Pärnumaa

56

90

146

I

11p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -80 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Janari Jõe

1982

78,4

Pärnumaa

23

70

93

4.

7p

2

Ruben Poljakov

1964

78,5

Tartumaa

100

115

215

I

11p

3

Indrek Tähtla

1984

76,3

Pärnumaa

22

30

52

5.

6p

4

Paul Tamm

1986

79,0

Pärnumaa

32

70

102

III

8p

5

Raigo Rõõmussar

1983

79,9

Pärnumaa

45

77,5

122,5

II

9p

6

Rauno Heimvell

1987

77,4

Läänemaa

14

22

36

6.

5p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -90 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Janno Juns

1978

86,7

Järvamaa

55

62,5

117,5

III

8p

2

Ats Järvesaar

1987

85

Pärnumaa

15

40

55

6.

5p

3

Valdi Killing

1957

86,5

Pärnumaa

27

68

95

5.

6p

4

Kuido Killing

1986

83,4

Pärnumaa

55

49,5

104,5

4.

7p

5

Ülo Kuusk

1947

88

Jõgeva

35

110,5

145,5

II

9p

6

Rauno Raudne

1984

81,8

Läänemaa

4

10

14

8.

3p

7

Märt Liivak

1966

83,1

Järvamaa

80

111

191

I

11p

8

Argo Erik

1986

88,5

Läänemaa

11

32

43

7.

4p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 +90 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Andres Metjer

1980

94,4

Jõgeva

60

90

150

II

9p

2

Aare Kabel

1961

130,8

Järvamaa

90

76

166

I

11p

3

Al-der Mozessov

1951

93,8

Pärnumaa

35

50

85

III

8p

4

Viljar Virkus

1981

91,0

Pärnumaa

18

60

78

4.

7p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Võistkondlik

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Pärnumaa

 

 

101p

I

 

 

 

 

2

Järvamaa

 

 

91p

II

 

 

 

 

3

Jõgevamaa

 

 

40p

III

 

 

 

 

4

Läänemaa

 

 

22p

4.

 

 

 

 

5

Saaremaa

 

 

20p

5.

 

 

 

 

6

Tartumaa

 

 

19p

6.

 

 

 

 

7

Raplamaa

 

 

11p

7.

Peakohtunik  E. Virkus     Kohtunikud poodiumil        
        Madis Tähiste Marko Virkus    
  Peasekretär  Õ. Killing     Marko Tähiste Valdi Killing    

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner