EMSL “Jõud” veteranide meistrivõistlused lauatennises

Koeru Keskkooli võimla, 09.04.2006

Naised (35-44)               N1

1. Piret Burmeister                    Raplamaa

2. Ene Laur                              Raplamaa

3. Maire Lepp                          Jõgevamaa

Naised (45-54)               N2

1. Ludmilla Gusseva                  Ida-Virumaa

2. Riina Laumets                       Jõgevamaa

3. Irina Komkova                      Raplamaa

Naised (55 ja vanemad)          N3

1. Elli Piller                               Valgamaa

2. Elve Sirel                              Jõgevamaa

3. Nadežda Alla                       Valgamaa

Mehed (40-49)               M1

1. Tõnu Mäekivi                       Järvamaa

2. Endel Varik                          Jõgevamaa

3. Jüri Tamme                           Valgamaa

4. Raidi Saar                            Järvamaa

5. Andres Tobre                       Valgamaa

6. Jussof Muhamedžanov          Jõgevamaa

Mehed (50-59)               M2

1. Enn Lilleorg                          Järvamaa

2. Voldemar Tusis                    Järvamaa

3. Tõnu Kapper                        Ida-Virumaa

4. Kalju Kalda                          Raplamaa

5. Arnold Bogdanov                  Valgamaa

6. Toivo Kuusk                        Jõgevamaa

7. Valentin Tsõganov                Jõgevamaa

Mehed (60 ja vanemad)          M3

1. Vladimir Valejev                   Jõgevamaa

2. Enno Konsa                         Ida-Virumaa

3. Jaan Lepp                            Raplamaa

4. Heino Vanker                       Raplamaa

5. Udo Blaasen                        Valgamaa

6. Lemmit Toomra                    Ida-Virumaa

7. Mihkel Lasn                         Raplamaa

8. Vadim Kozlov                      Valgamaa

9. Ilmar Luige                           Raplamaa

Naispaarismäng

 1. Piret Burmeister                    Raplamaa

    Ene Laur

2. Elli Piller                               Valgamaa

    Nadežda Alla

3. Ludmilla Gusseva                  Ida-Virumaa

    Maire Lepp                           Jõgevamaa

4. Riina Laumets                       Jõgevamaa

    Elve Sirel

Segapaarismäng

1.         Piret Burmeister                        Raplamaa

            Kalju Kalda

2.         Ene Laur                                  Raplamaa

            Enn Lilleorg                              Järvamaa

3.         Ludmilla Gusseva                      Ida-Virumaa

            Tõnu Kapper

4.         Maire Lepp                              Jõgavamaa

            Vladimir Valejev

5.-8.     Nadežda Alla                           Valgamaa

            Andres Tobre

5.-8.     Elve Sirel                                  Jõgevamaa

            Toivo Kuusk

5.-8.     Elli Piller                                   Valgamaa

            Udo Blaasen

5.-8.     Riina Laumets                           Jõgevamaa

            Jussof Muhamedžanov 

9.         Irina Komkova                            Raplamaa

            Mihkel Lasn

Meespaarismäng

1.         Tõnu Mäekivi                           Järvamaa

            Voldemar Tusis

2.         Enn Lilleorg                              Järvamaa

            Tõnu Kapper                            Ida-Virumaa

3.         Enno Konsa                             Ida-Virumaa

            Lemmit Toomra

4.         Toivo Kuusk                           Jõgevamaa

            Valentin Tsõganov

5.-8.     Andres Tobre                           Valgamaa

            Jüri Tamme

5.-8.     Vladimir Valejev                       Jõgevamaa

            Jussof Muhamedžanov

5.-8.     Udo Blaasen                             Valgamaa

            Vadim Kozlov

5.-8.     Jaan Lepp                                Raplamaa

            Heino Vanker

Peakohtunik:     Tõnu Maiste
Kohtunik:           Vahur Palu

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner