Eestimaa Spordiliit Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises tulemused

Aseris 7. märtsil 2020

D-KLASS 2009 JA NOOREMAD

TÜDRUKUD:

1.ANGELA LAIDINEN     LÄÄNE-VIRUMAA

2.ELIS TÜRK                     VILJANDIMAA

3.VALERIE LONSKI         LÄÄNE-VIRUMAA

4.MARTA SOOL                LÄÄNEMAA

5.MARII ALLEV               VILJANDIMAA

POISID: 

1.MIKE KOLESOV           LÄÄNEMAA

2.KERDO AROS                LÄÄNE-VIRUMAA

3.REIMO PEETSO            LÄÄNE-VIRUMAA

4.HENRI TÜRK                VILJANDIMAA

5.RANDO PALANEN       VILJANDIMAA

6.MARTIN LAAS              LÄÄNEMAA

7.OLIVER NUKK             LÄÄNE-VIRUMAA

8.ANRI PARKER              LÄÄNE-VIRUMAA

 C-KLASS  2007-2008

TÜDRUKUD:

1.SANDRA PRIKK                    LÄÄNEMAA

2.KAIRIT TALVING                  LÄÄNEMAA

3.ANNABEL ORAS                   LÄÄNE-VIRUMAA

4.ANNABEL-VIKTORIA SIIL  LÄÄNEMAA

POISID:

1.ARTUR KOPTELKOV          LÄÄNE-VIRUMAA

2.ERT ARPO                             LÄÄNE-VIRUMAA

3.RON-OSKAR RUBEN          VILJANDIMAA

4.TETTO EVERT                      LÄÄNEMAA

B-KLASS 2005-2006

TÜDRUKUD:

1.RAILI NURGA                      LÄÄNE-VIRUMAA

2.KÄTRIIN KÄRME               VILJANDIMAA

3.ANITA KOSTAP                   LÄÄNE-VIRUMAA

4.ANNABEL LAMP                LÄÄNEMAA

POISID:

1.GREGOR KULL                   VILJANDIMAA

2.GERT VARES                       VILJANDIMAA

3.MARKUS PÕRU                       LÄÄNEMAA

4.ENAR KRUUS                           LÄÄNE-VIRUMAA

5.KENNETH-KOIT KUKKUR    VILJANDIMAA

6.MARTEN LIIV                          VILJANDIMAA

A-KLASS 2002-2004

TÜDRUKUD:

1.KRISTINA ANDREJEVA           LÄÄNE-VIRUMAA

2.NORA REBANE                         VILJANDIMAA

3.LIISA LEHTLA                          LÄÄNEMAA

4.KARINA MAZANOVA              LÄÄNEMAA

5.GEILY SILLASTE                      LÄÄNEMAA

POISID:

1.CARL-HENRIG JÄRVEPERE  LÄÄNE-VIRUMAA

2.MARTIN PENEK                       LÄÄNE-VIRUMAA

3.GERMAN KUZNETSOV          VILJANDIMAA

4.PÄRTEL RUUT                          LÄÄNEMAA

MEESPAAR:

1.GERT VARES – GREGOR KULL                                              VILJANDIMAA

2.MARKUS PÕRU – PÄRTEL RUUT                                           LÄÄNEMAA

3.CARL-HENRIG JÄRVEPERE – ARTUR KOPTELKOV          LÄÄNE-VIRUMAA

4.GERMAN KUZNETSOV - HENRI TÜRK                                VILJANDIMAA

5.-7. MIKE KOLESOV – RON-OSKAR RUBEN                         LÄÄNEMAA/VILJANDIMAA

         KERDO AROS – ERT ARPO                                                LÄÄNE-VIRUMAA

         KENNETH-KOIT KUKKUR – MARTEN LIIV                  VILJANDIMAA

 NAISPAAR:

1.KRISTINA ANDREJEVA – KÄTRIIN KÄRME                 LÄÄNE-VIRUMAA/VILJANDIMAA

2.ANITA KOSTAP – RAILI NURGA                                     LÄÄNE-VIRUMAA

3.SANDRA PRIKK – KAIRIT TALVING                              LÄÄNEMAA

4.ANGELA LAIDINEN – VALERIE LONSKI                      LÄÄNE-VIRUMAA

5.-6.LIISA LEHTLA – KARINA MAZANOVA                     LÄÄNEMAA

        NORA REBANE – ELIS TÜRK                                     VILJANDIMAA

 SEGAPAAR:

 1.KRISTINA ANDREJEVA – MARTIN PENEK                      LÄÄNE-VIRUMAA

2.GERT VARES – KÄTRIIN KÄRME                                      VILJANDIMAA

3.ENAR KRUUS – ANITA KOSTAP                                         LÄÄNE-VIRUMAA

4.GREGOR KULL – NORA REBANE                                      VILJANDIMAA

5.-8. RAILI NURGA – KERDO AROS                                      LÄÄNE-VIRUMAA

        MARKUS PÕRU – SANDRA PRIKK                               LÄÄNEMAA

        CARL-HENRIG JÄRVEPERE – ANGELA LAIDINEN   LÄÄNE-VIRUMAA

        VALERIE LONSKI – ARTUR KOPTELKOV                   LÄÄNE-VIRUMAA

9.-12. LIISA LEHTLA- MIKE KOLESOV                                LÄÄNEMAA

          RANDO PALANEN – MARII ALLEV                            VILJANDIMAA

          PÄRTEL RUUT – KAIRIT TALVING                             LÄÄNEMAA

          GERMAN KUZNETSOV – ELIS TÜRK                        VILJANDIMAA

 PEAKOHTUNIK:PEKKA LAIDINEN

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner