45. Eesti omavalitsuste suvemängud 

Paide, 22.-23. august 2020

s5072

Online tulemused

Koondtabel

- Kergejõustik M PA MVI MVII N TA NVI NVII  4x100 m 
     - Tulemused omavalitsuste kaupa pärast 1. võistluspäeva
     - Tulemused OV kaupa nimedega pärast 1.võistluspäeva

- Jalgrattakross
Võrkpall, mehed
- Võrkpall, naised
- OV juhtide võistlus
Tennis
- Kettagolf
   - Kettagolf, 1. grupp
   - Kettagolf, 2.grupp
   - Kettagolf, 3.grupp
   - Kettagolfi koondtabel
- Petank
- Köievedu

PILDID
Priit Karjane

TULEMUSED

Koondtabel

Linnad          
1.  Paide linn 283 punkti         
2.  Rakvere linn 267 punkti         
3.  Keila linn 134 punkti         
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku     Alla 8 000 elaniku
1.  Rae vald 336 punkti    1.  Kiili vald   280 punkti 
2.  Tartu vald  315 punkti    2.  Vinni vald   279 punkti 
3.  Türi vald 307 punkti    3.  Setomaa vald 268 punkti 

Kergejõustik

Kergejõustiku tulemused 
   M PA MVI MVII N TA NVI NVII  4x100 m
Kergejõustiku võistkondlik arvestus
Kergejõustiku tulemused omavalitsuste kaupa

Koht OV punkte
1.  Rae vald  1049
2.  Tartu vald  1046
3.  Rakvere linn  1044

Meeste võrkpall

Koht OV
1.  Tartu vald II
2.  Türi vald
3.  Rakvere linn I 

Paremusjärjestus ja tabelid

Naiste võrkpall

Koht OV
1. Kastre vald
2. Setomaa vald 
3. Võru vald 

Paremusjärjestus ja tabelid

Orienteerumine

Koht OV punkte
1.  Tartu vald 419
2.  Türi vald 418 
3.  Rae vald 418 

Orienteerumise tulemused ja etapiajad
Sprinditeade
Paremusjärjestus

Jalgrattakross

Koht OV punkte
1.  Rae vald  241
2.  Väike-Maarja vald  228
3.  Saku vald  225

Jalgrattakrossi protokoll vanuseklasside kaupa 
Jalgrattakrossi tulemused startide kaupa
 - 1.start
 - 2.start
Jalgrattakrossi võistkondlik arvestus

Tennis

koht OV
1. Rae vald
2. Saue vald 
3. Jõgeva vald 

Paremusjärjestus ja tabelid

Kettagolf

koht OV
1.  Türi vald
2.  Paide linn
3.  Saue vald

Paremusjärjestus 
Tabelid   DG metrix

Mälumäng

Koht OV
1.  Kadrina vald
2.  Vinni vald
3.  Pärnu linn

Mälumängu protokoll, voorudega 

Mälumängu küsimused ja vastused  

Petank

Koht OV
1. Rae vald
2. Lääne-Nigula vald 
3. Alutaguse vald 

Paremusjärjestus, karika tabelid

Köievedu

Koht OV
1. Rapla vald
2. Tartu vald
3. Vinni vald

Köieveo protokoll, paremusjärjestus

Trikitõukeratta võistlus

Koht OV
1.  Rae vald
2.  Viru-Nigula vald
3.  Järva vald

Trikitõukeratta protokoll

Juhtide võistlus

Juhtide võistluse protokoll  

Mehed

Linnad          
1.  Priit Värk Paide linn         
2.  Rainer Miltop Rakvere linn         
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku   Alla 8 000 elaniku
1.  Jüri Linde Saaremaa vald    1.  Lauri Drubins Tõrva vald 
2.  Mati Kikkas Valga vald    2.  Imre Liivago Setomaa vald 
3.  Andres Kaarman Saue vald    3.  Rauno Võrno Vinni vald 

Naised 

Linnad          
 1. Siret Pihelgas  Paide linn         
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku   Alla 8 000 elaniku
1.  Pipi-Liis Siemann Türi vald    1.  Piret Rammul Kanepi vald 
2.  Irma Väre Viljandi vald    2.  Kaire Vahejõe Luunja vald 
        3.  Merle Pussak Kose vald 
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner