Eestimaa Spordiliit Jõud 2020.a. meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses, vabamaadluses ja naistemaadluses

20. september 2020 Võru

Võistluse protokoll

Maakondlik arvestus

Osalejad maakonniti             Pildid - (Külli Leola)

Kaalutategooriate võitjad

Kreeka-rooma maadlus täiskasvanud
55kg - Kristjan Jaago          Lääne-Virumaa
60kg - Kalmer Kukk            Tartumaa
63kg - Mario Mägisalu         Pärnumaa
72kg - Keith Stseglov          Tartumaa
77kg - Kalle Laisarv            Lääne-Virumaa
82kg - Olavi Laisarv            Lääne-Virumaa
87kg - Ats Pajula                 Lääne-Virumaa
97kg - Raido Liitmäe           Raplamaa
130kg - Urmis Veimann       Raplamaa

Vabamaadlus noored
45kg - Kaarel Koobas          Viljandimaa
48kg - Keiro Asu                  Viljandimaa
51kg - Tristan Aleksandrov   Viljandimaa

Vabamaadlus täiskasvanud
57kg - Kristjan Jaago            Lääne-Virumaa
61kg - Mario  Mägisalu         Pärnumaa
65kg - Brenr Bürkland          Järvamaa
70kg - Keith Stseglov          Tartumaa
74kg - Hanno Käärik            Põlvamaa
79kg - Georgi Jasnov          Viljandimaa
86kg - Olavi Laisarv            Lääne-Virumaa
92kg - Markus Kriiskütt        Põlvamaa
97kg - Raido Liitmäe            Raplamaa
125kg - Andri Matrov           Järvamaa

Naistemaadlus
40kg - Sara Väljan                     Võrumaa
45kg - Rebecca Laidna              Raplamaa
50kg - Kathy Carmela Klassen   Tartumaa
53kg - Helena Truber                 Raplamaa
57kg - Nele Nisumaa                 Raplamaa
62kg - Jonete Visnapuu             Lääne-Virumaa
68kg - Beril-Amabel Lindmäe    Tartumaa
76kg - Marta Pajula                   Lääne-Virumaa

Maakondlik arvestus

Kreeka-rooma maadlus
1. Lääne-Virumaa    144 p
2. Raplamaa              72 p
3. Tartumaa               72 p
4. Pärnumaa              47 p
5. Võrumaa                20 p
6. Põlvamaa              18 p

Vabamaadlus
1. Viljandimaa          166 p
2. Põlvamaa             150 p
3. Järvamaa               90 p
4. Lääne-Virumaa      70 p
5. Raplamaa              65 p
6. Pärnumaa              47 p
6. Tartumaa                47 p

Naistemaadlus
1. Raplamaa               119 p
2. Lääne-Virumaa        94 p
3. Tartumaa                 92 p
4. Võrumaa                 47 p

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner