Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused sumos

3.oktoober 2020 Vinni Spordihoone

Protokoll

Meeste kehakaalude võitjad

Kuni 70kg            Ott Saar                           Valgamaa               SK Valga
Kuni 85kg            Robyn Paulberg                Lääne-Virumaa       SK Eesti Karud
Kuni 115kg          Roman Sviridov                Lääne-Virumaa        SK Tapa
Üle 115kg            Meelis Höövelson             Lääne-Virumaa        SK Eesti Karud

Absoluutkategooria medalvõitjad

  1. Meelis Höövelson               Lääne-Virumaa                SK Eesti Karud
  2. Romel Seemann                 Lääne-Virumaa                SK Eesti Karud
  3. Robyn Paulberg                  Lääne-Virumaa                SK Eesti Karud

Meeskondade turniiri esikolmik

      1. Lääne-Virumaa I              (R. Seemann, A. Jefimov, M. Höövelson)
      2. Lääne-Virumaa II             (R. Paulberg, R. Sviridov, M. Ottokar)
      3. Valga-, Jõgevamaa          (R. Tirrand, O. Saar, O. Reilent)
      3. Raplamaa                        (P. Abt, M. Siemers, J. Nisumaa)

Naiste kehakaalude võitjad

Kuni 55kg            Agnes Tammre                 Lääne-Virumaa    SK Eesti Karud
Kuni 65kg            Jonete Visnapuu               Lääne-Virumaa    V-Maarja RSK
Kuni 80kg            Aivi-Õnne Annimäe           Lääne-Virumaa    SK Eesti Karud
Üle 80kg              Kai Pähkel                        Jõgevamaa         SK Nipi

Absoluutkategooria medalvõitjad

  1. Kai Pähkel                        Jõgevamaa                       SK Nipi
  2. Mariette Liigend                 Raplamaa                        MK Juhan
  3. Aljona Kabbin                    Lääne-Virumaa                 SK eesti Karud

Naiskondade turniiri esikolmik

  1. Lääne-Virumaa                (A-Õ. Annimäe, K. Tammre, A. Kabbin, A. Tammre)
  2. Jõgevamaa                     (G. Kõnnussaar, G. Roosiõis, K. Pähkel)
  3. Raplamaa                       (M. Liigend, ---, ---)

 

Võistkondlik paremusjärjestus medalite arvestuses:
                                                     K             H            P             KOKKU

  1. Lääne-Virumaa                 8              7            9                  24
  2. Jõgevamaa                       2              1            3                    6
  3. Valgamaa                          1              0            1                    2
  4. Raplamaa                         0              3            3                    6

s5145

s5143

s5144

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner