46. Eesti omavalitsuste suvemängud 

Kääriku, 10.-11.juuli 2021

 s5271

Online tulemused

Koondtabel

- Kergejõustik M PA MVI MVII N TA NVI NVII  4x100 m 
     - Tulemused omavalitsuste kaupa pärast 1. võistluspäeva
     - Omavalitsuste seis pärast 1.võistluspäeva

Jalgrattakross
Võrkpall, mehed
Võrkpall, naised
- Korvpall 3x3, mehed
- Korvpall 3x3, naised

OV juhtide võistlus
- spordijuhtide võistlus

Tennis
- Kettagolf
   - Kettagolf, 1. grupp
   - Kettagolf, 2.grupp
   - Kettagolfi koondtabel
Petank
Köievedu
- Orienteerumine (lühirada)
- Orienteerumise paremusjärjestus pärast 1.päeva

- Orienteerumine, teade online

PILDID

TULEMUSED

Koondtabel

Linnad          
1.  Paide linn 280 punkti         
2.  Viljandi linn 263 punkti         
3.  Rakvere linn 228 punkti         
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku     Alla 8 000 elaniku
1.  Rae vald 397 punkti    1.  Kiili vald 333   punkti 
2.  Tartu vald 342 punkti    2.  P-Sakala vald 324   punkti 
3.  Türi vald 341.5 punkti    3.  Vinni vald 318  punkti 

Kergejõustik

Kergejõustiku tulemused 
M PA MVI MVII N TA NVI NVII  4x100 m
Kergejõustiku võistkondlik arvestus
Kergejõustiku tulemused omavalitsuste kaupa

Koht OV punkte
1.  Rae vald  1064
2.  Tartu vald  1043
3.  Kose vald  1005

Meeste võrkpall

Koht OV
1.  Rae vald
2.  Kiili vald
3.  Valga vald

Paremusjärjestus ja tabelid

Naiste võrkpall

Koht OV
1.  Võru vald 
2.  Kambja vald
3.  Võru vald/Werro

Paremusjärjestus ja tabelid

Meeste korvpall 3 x 3

Koht OV
1.  Rae vald
2.  Põlva vald I
3.  
Rapla vald

Paremusjärjestus ja tabelid

Naiste korvpall 3 x 3 

Koht OV
1.  Rae vald
2.  Väike-Maarja vald
3.  Kose vald

Paremusjärjestus ja tabelid

Orienteerumine

Koht OV punkte
1.  Setomaa vald 417
2.  Rae vald 404 
3.  Põlva vald 401 

Orienteerumise tulemused ja etapiajad
Segateade
Paremusjärjestus

Jalgrattakross

Koht OV punkte
1.  Rae vald 238 
2.  Põhja-Sakala vald 233 
3.  Tartu Vald 230 

Jalgrattakrossi protokoll, paremusjärjestus 

Tennis

koht OV
1.  Saue vald
2.  Elva vald
3.  Saaremaa vald

Paremusjärjestus ja tabelid

Kettagolf

koht OV
1.  Rae vald
2.  Alutaguse vald
3.  Saue vald

Paremusjärjestus 
DG metrix

Mälumäng

Koht OV
1.  Jõgeva vald
2.  Vinni vald
3.  Pärnu linn

Mälumängu protokoll, voorudega 

Mälumängu küsimused ja vastused

Petank

Koht OV
1.  Türi vald II
2.  Tartu vald
3.  Türi vald I

Paremusjärjestus, karika tabelid

Köievedu

Koht OV
1.  Vinni vald
2.  Järva vald
3.  Jõgeva vald

Köieveo protokoll, paremusjärjestus

Trikitõukeratta võistlus

Koht OV
1.  Rae vald
2.  Türi vald
3.  Viljandi linn

Trikitõukeratta protokoll

Juhtide võistlus

Juhtide võistluse protokoll  

Mehed

Linnad          
1.  Priit Värk Paide linn         
2.  Mihkel Juhkami Rakvere linn         
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku   Alla 8 000 elaniku
1.  Jüri Linde Saaremaa vald    1.  Erki Heinaste Põhja-Sakala vald 
2.  Rait Pihelgas Järva vald    2.  Imre Liivago Setomaa vald 
3.  Mikk Tuisk Saaremaa vald    3.  Kajar Lepik Otepää vald 

Naised 

Linnad          
 1.  Jane Koitlep Viljandi linn 
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner