Eesti Maaspordi Liidu “JÕUD” 2006.a. lahtised meistrivõistlused meeste käsipallis

Viljandis 19-20.augustil 2006.a.

Paremusjärjestus

I     Põlva Serviti
Eston Varusk, Marius Lepp, Siivo Sokk, Mario Karuse, Margo Piksööt, Tauri Volt, Mait Patrail, Rasmus Käo, Priit Poks, Kristjan Muuga, Henri Sillaste, treenerid Kalmer Musting ja Rein Suvi.

II    Käsipalliklubi Chocolate Boys
Mikola Naum, Jaanus Rätsep, Martin Noodla, Valdar Noodla, Ego Riener, Priit Kotsar, Tarmo Ulla, Rain Kullamaa, Kohei Yoshida, Rain Murri, peatreener Riho-Bruno Bramanis, treener Tarmo  Volt, meedik Svetlana Karbus.

III   HC Kehra
Marius Aleksejev, Jaan Kauge, Indrek Lillsoo, Priit Pajus, Roman Glinkin, Margo Kattai, Risto Lepp, Rando Pung, Kim Kisenja, Kristjan Järv, treener Jüri Lepp.

4.    Panevezyse Viking Malt

5.    Viljandi HC

6.    HC Tallas

A  alagrupp

 

 Meeskond

    1

     2

     3

 P

Koht

 1

HC  Kehra

     

0
______
26 : 27

2
______
29 : 24

 2

 

2

 2

Põlva  Serviti

2
______
27 : 26

2
______
27 : 15

 4

 

1

 3

Viljandi  HC

0
______
24 : 29

0
______
15 : 27

 0

 

3

B  alagrupp

 

 Meeskond

    1

     2

     3

 P

Koht

 1

Chocolate
Boys

2
______
21 : 19

2
______
30 : 15

 4

 

  1

 2

Panevezyse
Viking Malt    

0
______
19 : 21

2
______
30 : 21

 2

 

 2

 3

HC Tallas

0
______
15 : 30

0
______
21 : 30

 0

 

 3

A  I   -   B  II     Põlva Serviti    -   Panevezys           28 : 24
B  I   -   A  II     Chocolate Boys  -   HC  Kehra        16 : 12

5  -  6   koht     Viljandi  HC    -   HC  Tallas            19 : 14

III -  4   koht      HC  Kehra       -    Panevezys         29 : 18

F i n a a l          Põlva Serviti    -    Chocolate Boys  10 : 0
Seoses alagrupimängudes ja poolfinaalmängus saadud vigastustega ei saanud paljud Chocolate Boys meeskonna mängijad finaalis osaleda ning Põlva Serviti sai loobumisvõidu.
                 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner