Eestimaa Spordiliit Jõud 2021.a. meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses, vabamaadluses ja naistemaadluses

28. november 2021 Türi

Võistluse protokoll               Maakondlik arvestus   

Kaalutategooriate võitjad

Kreeka-rooma maadlus täiskasvanud
55kg - Virgo Vähk                   Lääne-Virumaa
60kg - Arsenij Sevcenko         Valgamaa
63kg - Karl Kasper Grosberg   Pärnumaa
67kg - Rainer Viilveer              Lääne-Virumaa
72kg - Alex Kulberg                 Lääne-Virumaa
77kg - Andris Pent                   Lääne-Virumaa
82kg - Ats Pajula                    Lääne-Virumaa
87kg - Robyn Paulberg           Pärnumaa
97kg - Olavi Laisarv               Lääne-Virumaa
130kg - Rudolf Pragi               Põlvamaa

Kreeka-rooma maadlus noored
45kg - Siim Argos                  Lääne-Virumaa
51kg - Danil Vahrin                Valgamaa

Vabamaadlus noored
45kg - Siim Argos                 Lääne-Virymaa
48kg - Ruslan Konetski         Ida-Virumaa
51kg - Uku Nugis                  Järvamaa

Vabamaadlus täiskasvanud
57kg - Virgo Vähk                Lääne-Virumaa
61kg - Arsenij Sevcenko      Valgamaa
65kg - Timor Arusaar           Järvamaa
70kg - Nikolai Tarassov        Ida-Virumaa
74kg - Vlad Rjabtsev            Ida-Virumaa
79kg - Ilja Sobolev               Ida-Virumaa
86kg - Kalle Laisarv              Lääne-Virumaa
92kg - Olavi Laisarv              Lääne-Virumaa
97kg - Kennet Künnarpuu    Järvamaa
125kg - Peeter Pragi            Põlvamaa

Naistemaadlus
40kg - Sara Väljan                      Võrumaa
45kg - Roosmarii Roost              Raplamaa
50kg - Anu-Liis Raudsepp           Lääne-virumaa
53kg - Rebecca Laidna               Raplamaa
62kg - Eva-Maria Raudsepp       Lääne-Virumaa
68kg - Jonete Visnapuu              Lääne-Virumaa

Maakondlik arvestus

Kreeka-rooma maadlus
1. Lääne-Virumaa     239 p
2. Valgamaa             156 p
3. Järvamaa               66 p
4. Pärnumaa              47 p
5. Raplamaa               44 p
6. Tartumaa                43 p
7. Põlvamaa               25 p

Vabamaadlus
1. Järvamaa            218 p
2. Lääne-Virumaa    182 p
3. Ida-Virumaa         100 p
4. Põlvamaa              63 p
5. Raplamaa              40 p
6. Valgamaa              25 p
7. Pärnumaa              22 p

Naistemaadlus
1. Lääne-Virumaa       119 p
2. Raplamaa                 92 p
3. Järvamaa                 80 p
4. Võrumaa                  47 p
5. Tartumaa                  22 p

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner