Eestimaa Spordiliit Jõud 2021. aasta meistrivõistlused jäähokis

Tulemused

Võistkondade paremusjärjestus selgus 2022. aastal.

Mängiti kolmes tugevusgrupis.
Kõikides gruppides mängiti 2 ringi turniirisüsteemis.                

I grupp

I grupp mängis 1 ringi turniirisüsteemis.

   Võistkond  Mänge   Võite   Viike   Kaotusi   Punkte   Väravaid   Koht 
 1.    Luunja  4  4  0  0  8  26 - 6  I
 2.  KJHK  4  2  0   2   4  13 - 20  II
 3.  Saku Jäähoki Klubi    4  0  0  4  0  13 - 26  III

HC Vepr loobus osalemisest.

I koht - Luunja
Aleksandr Poljakov, Aleksandr Särki, Aleksei Bogdanov, Aleksei Mamontov, Anatoli Jakovlev, Erik Gudkov, Janek Politanov, Jegor Luzgin, Jevgeni Krestnikov, Maksim Bogdanov, Maksim Rõbushkin, Martin Terna, Oleg Puzanov, Olev Kork, Valeri Mazurkevitš, Vasili Titarenko, Vitali Labzin, Vjatšeslav Korobov. Peatreener German Ruts, abitreener Aleksandr Särki.

II koht - KJHK - Kaitsejõudude Hokiklubi
Oliver Liidemann, Rainer Komi, Steven Rugam, Rivo Rehe, Kaspar Kaljuvee, Andres Artjushin, David Söderblum, Nate Bauers, Nikita Abramov, Vladlen Antsevski, Raigo Hennok, Silver Vahtras, Anton Gurtavoi, Georg Ermel, Konstantin Ljubobratsev, Ilja Urushev, Georgi Orsits, Viktor Seliverstov. Treener Oliver Liidemann.

III koht - Saku Jäähoki Klubi
Marek Leet , Ainar Juht, Kaupo Kaljuste, Peeter Leidmaa, Tanel Müürsepp, Andrus Kuusk, Eno Saar, Tanel Meriküll, Tarmo Rättel, Taavo Käi, Ain Jagor, Kristjan Valk, Kristjan Lorenz, Oskar Lill, Aleksander Podgornõi, Mart Kalmus, Denis Põrh. Treener Kaupo Kaljuste. 

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 11.01.22  20.00   Pirita  KJHK - Saku  5:4 (2:1,2:1,1:2) 
 16.01.22  13.00  Tartu  Luunja - KJHK  6:2 (0:0,3:1,3:1)
 11.02.22  20.00  Tartu  Luunja - Saku  11:1 (4:0,4:0,3:1) 
 28.03.22  21.00  Škoda jäähall  Saku - KJHK  5:6 (2:3,3:3,0:0)
 01.04.22  20.30  Tondiraba jäähall    KJHK - Luunja  0:5
 06.05.21  21.00  Škoda jäähall  Saku - Luunja  3:4 (1:2,2:1,0:1)

 

II grupp

   Võistkond  Mänge   Võite   Viike   Kaotusi   Punkte   Väravaid   Koht 
 1.    Tartumaa Jäämurdjad   6  6  0  0  12  45 - 10  I
 2.  Jõgevamaa HK   6  4  0  2  8  32 -21  II
 3.  Viljandi HK    6  2  0  4  4  29 - 29   III
 4.  Vastseliina HK  6  0  0  6  0  8 - 54  4.

I koht - Tartumaa Jäämurdjad
Rando Usin, Artur Okruzko, Anton Malkovski, Jevgeny Malkovski  VV, Kalle Taal, Agur Ints, Vahur Mahla, Mikko Saarivuori, Rainer Ott, Alar Loigu, Aivar Koort, Tõnn Tuvikene, Vitali Tsilman, Taavi Rubeika, Ats Pärn, Joe Banish, Nikita Novoseltsev, Markel Luiv. Treener Martin Terna.

II koht - Jõgevamaa HK
Raul Kivi, Andrei Kovalevski, Vjatšeslav Bortnik, Jüri Narits, Marko Saksing, Toomas Peterson, Raido Moor, Harri Koll, Ruslan Blinnikov, Mario Mihkelson, Tarmo Pütsep, Tiit Lääne, Taivo Ploom, Vaiko Vadi, Ervin Narits, Meigo Soolepp, Mathias Einamann, Janno Pärn. Treener Raul Kivi.

III koht - Viljandi Hokiklubi
OTT TOOTSI, TIMO TINTS, MADIS LIESMENT, RAGNAR SOO, ARDI LILLEMÄGI, ANDRI REIMAN, MIHKEL PEIPS, KARL PEIPS. AIN KLETTENBERG, MARKUS MADISSON, MARVIN TIRMASTE, SIIM PÄRNAKU, HUGO SOO, MARKO KIIVIKAS, SVEN REITEL, MARGARET NEERING, RAUNO TUULA.                     

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 17.12.21  20.15    Tartu    Vastseliina - Jõgevamaa   0:13 (0:6,0:4,0:3) 
 20.12.21  20.15  Tartu  Tartumaa Jäämurdjad - Jõgevamaa    9:4 (4:2,3:1,2:1) 
 22.12.21  20.00  Viljandi jäähall     Viljandi - Vastseliina  10:2 (2:0,6:1,2:1)
 05.01.22  20.00  Viljandi Jäähall  Viljandi - Tartumaa Jäämurdjad  3:7 (2:0,1:1,0:6)
 17.01.22  21.15  Tartu  Tartumaa Jäämurdjad - Viljandi  8:0 (2:0,4:0,2:0)
 19.01.22  20.00  Viljandi Jäähall  Viljandi - Jõgevamaa  4:5 (1:1,2:0,1:4)
 31.01.22  21.15  Tartu  Jõgevamaa - Tartumaa Jäämurdjad  0:5
 04.02.22  20.00  Vastseliina  Vastseliina - Tartumaa Jäämurdjad  3:4 (1:2,1:1,1:1)
 12.02.22  12.00  Tartu  Jõgevamaa - Viljandi  4:3 (1:3,1:0,2:0)
 14.03.22  21.15  Tartu  Tartumaa Jäämurdjad - Vastseliina  12:0 (4:0,3:0,5:0)
 17.03.22  20.00  Tartu  Vastseliina - Viljandi  3:9 (0:3,1:2,2:4)
 31.03.22  20.00  Tartu  Jõgevamaa - Vastseliina    6:0 (2:0,2:0,2:0)

 

IIII grupp

   Võistkond  Mänge   Võite   Viike   Kaotusi   Punkte   Väravaid   Koht 
 1.    Kehra Snaipers    6  6  0  0  12  37 - 4  I
 2.  Lelle Saurused  6  3  0  3  6  25 -31  II
 3.  Pärnu Hokiklubi   6  2  0  4  4  15 - 28   III
 4.  Laupäevahoki Aruküla    6  1  0  5  2  19 - 44  4.

I koht - HK Kehra Snaipers
SIIM URVA, ANDRES KAASIK, JANEK HIN , AIVAR URVA, MARKO PEEGEL, VIRGO MAHLA, RAIN LILLSOO, TÕNU KOPPEL, ANDREI GRENTSMAN, HENRY KÜÜNEMÄE, KARRY KÜÜNEMÄE, REIMO VILBERG, TARMO LILLSOO, INDREK LILLSOO, IGOR SAVVOV, TAIVO LUKATS                        

II koht - Lelle HK "Saurused"
Tõnis Meresmaa, Lenno Link, Veigo Vilbas, Taavi Link, Marten Põldmets, Tõnu Lillsaar, Märt Meresmaa, Tõnu Kleesmann, Kristian Kankainen, Mattis Meresmaa, Peeter Pert, Villu Meresmaa, Kaupo Kaljuvee, Margus Pärt, Aleksander Solovjov, Ranno Grauen, Siim Viisut, Argo Valter. Treener Heiki Parisvä.

III koht - Pärnu Hokiklubi
ALLAR BERGSTEIN, HEIKI ÕITSPUU, RAIVO PARTS, RAIMOND MELTS, SILVER SONTAK, AAVO RANNAR, MEELIS VESSELOV, DENIS PLECHKIN, SERGEI BALOSHEV, RENE BERNARD, MATI MURRU, ALEKSANDER TIHOMIROV, OSSI RANTANEN, VILLU JALLAI, SAMUEL LEHTONEN, GERT OLESK, SIIM SAAL, JANNE RANTANEN, TANEL MELTS.

 

 Kuupäev     Aeg    Koht    Võistkonnad    Tulemus   
 07.12.21  20.30   Aruküla   Kehra Snaipers - Laupäevahoki Aruküla   6:0 (3:0,2:0,1:0) 
 18.12.21   9.30  Pärnu  Pärnu HK - Lelle Saurused  3:2
 06.01.22  20.30  Aruküla  Kehra Snaipers - Lelle Saurused   7:0 (3:0,3:0,1:0)
 08.01.22  14.00  Aruküla  Lelle Saurused - Laupäevahoki Aruküla   7:6 (2:1,2:4,3:1)
 16.01.22  11.00  Lelle  Lelle Saurused - Kehra Snaipers  2:7 (0:3,1:2,1:2)
 22.01.22  11.00  Lelle  Lelle Saurused - Pärnu HK  7:5 (1:0,3:3,3:2)
 25.01.22  20.00  Pärnu  Pärnu HK - Kehra Snaipers  0:6 (0:1,0:3,0:2)
 29.01.22  10.00  Aruküla  Laupäevahoki Aruküla - Lelle Saurused   3:7 (1:0,1:4,1:3)
 10.02.22  20.00  Pärnu  Pärnu HK - Laupäevahoki Aruküla  7:3 (3:1,2:1,2:1)
 26.02.22  11.00  Aruküla  Laupäevahoki Aruküla - Kehra Snaipers    2:6 (0:2,2:2,0:2)
 19.03.22      Kehra Snaipers - Pärnu HK   5:0
 26.03.22  18.30  Škoda jäähall    Laupäevahoki Aruküla - Pärnu HK    5:0
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner