47. Eesti omavalitsuste suvemängud 

Kääriku, 9.-10. juuli 2022

 s5721 

Pildid 
Köievedu
Orienteerumise lühiraja pildid (Meelis Zimmermann)
Teateorienteerumise pildid (Meelis Zimmermann)
Jalgrattakrossi pildid

TULEMUSED

Koondtabel

Linnad          
1.  Rakvere 279 punkti         
2.  Viljandi 132 punkti         
3.  Haapsalu 81 punkti         
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku     Alla 8 000 elaniku
1.  Rae vald 394 punkti    1.  Kiili vald    330 punkti 
2.  Tartu vald  347 punkti    2.  Vinni vald    311,5 punkti 
3.  Jõgeva vald 345 punkti    3.  Põhja-Sakala vald   307 punkti 

Kergejõustik

Kergejõustiku tulemused 
M PA MVI MVII N TA NVI NVII 
Kergejõustiku võistkondlik arvestus
Kergejõustiku tulemused omavalitsuste kaupa

Koht OV punkte
1.  Rae vald  1084
2.  Viljandi vald  1052
3.  Türi vald  1006

Meeste võrkpall

Koht OV
1.  Rae vald
2.  Kiili vald
3.  Otepää vald

Paremusjärjestus ja tabelid

Naiste võrkpall

Koht OV
1. Võru vald
2. Rae vald 
3. Saaremaa vald 

Paremusjärjestus ja tabelid

Meeste korvpall 3 x 3

Koht OV
1.  Rae vald
2.  Kose vald
3.  Põlva avld

Paremusjärjestus ja tabelid

Naiste korvpall 3 x 3 

Koht OV
1.  Elva vald
2.  Rae vald
3.  Luunja vald

Paremusjärjestus ja tabelid

Orienteerumine

Koht OV punkte
1.  Rae vald  433
2.  Tartu vald  412
3.  Setomaa vald  403

Orienteerumise lühiraja tulemused 
Segateade, tulemused
Paremusjärjestus

OK Kape koduleht: https://www.kape.ee

Jalgrattakross

Koht OV punkte
1.  Rae vald  244
2.  Põhja-Sakala vald  230
3.  Vinni vald  228

Jalgrattakrossi protokoll, paremusjärjestus 

Tennis

koht OV
1.  Rae vald
2.  Hiiumaa vald
3.  Rakvere linn

Paremusjärjestus ja tabelid

Kettagolf

koht OV
1.  Kambja vald
2.  Tartu vald
3.  Rae vald

Paremusjärjestus
DG metrix

Mälumäng

Koht OV
1.  Jõgeva vald
2.  Pärnu linn
3.  Tartu vald

Mälumängu protokoll, voorudega 

Mälumängu küsimused ja vastused

Petank

Koht OV
1.  Alutaguse vald
2.  Põhja-Sakala vald
3.  Toila vald 1

Paremusjärjestus, karika tabelid

Köievedu

Koht OV
1.  Järva vald
2.  Jõgeva vald
3.  Kiili vald

Köieveo protokoll, paremusjärjestus

Trikitõukeratta võistlus

Koht OV
1.  Viljandi linn
2.  Rae vald
3.  Türi vald

Trikitõukeratta protokoll

Juhtide võistlus

Juhtide võistluse protokoll  

Mehed

Linnad          
1.  Mihkel Juhkami Rakvere linn         
Vallad          
  Üle 8 000 elaniku   Alla 8 000 elaniku
1.  Toomas Tammik Järva vald    1.  Taavi Umala Põhja-Sakala vald 
2.  Lauri Drubinš Valga vald    2.  Priit Lomp Kastre vald 
3.  Lennart Liba Põlva vald    3.  Raul Kudre Setomaa vald 

Naised

Vallad          
  Üle 8 000 elaniku   Alla 8 000 elaniku
1.  Maarja Brause Türi vald     1.  Helen Elias Tõrva vald 
2.  Bärbel Salumäe Rae vald     2.  Kadri Linder Põhja-Sakala vald 
3. Irma Väre     3.  Merje Einmann Kiili vald 

 

Spordijuhtide võistlus

Spordijuhtide võistluse protokoll

Mehed

Vallad          
  Üle 8 000 elaniku   Alla 8 000 elaniku
1.  Jaak Tammik Järva vald    1.  Raivo Nõmm Põhja-Sakala vald 
2.  Hanno Koll Jõgeva vald    2.  Rauno Karro Kastre vald 
3.  Mihkel Kurg Harku vald    3.  Marden Muuk Kose vald 

Naised

Vallad          
  Üle 8 000 elaniku   Alla 8 000 elaniku
1.  Laura Viiroja Saku vald    1.  Kristi Tammist Mulgi vald 
2.  Aivi Auga  Saaremaa vald        
3.  Anabell Kinkar Rapla vald       

Online tulemused

Koondtabel

Kergejõustik

M PA MVI MVII N TA NVI NVII  

Orienteerumise lühirada
Teateorienteerumine
3x3 korvpall
Jalgrattakross
Võrkpall, mehed
Võrkpall, naised
Petank
Tennis
Kettagolf

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner