Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused sumos

13. august 2022 Lihula Spordihoone

Protokoll

Meeste kehakaalude võitjad

Kuni 70kg            Jüri Nisumaa                    Raplamaa               Juhan
Kuni 85kg            Hannes Välis                    Raplamaa               Juhan
Kuni 115kg          Gerrith Pungas                                                Aberg
Üle 115kg            Meelis Höövelson             Lääne-Virumaa       SK Eesti Karud

Absoluutkategooria medalvõitjad

  1. Meelis Höövelson               Lääne-Virumaa                SK Eesti Karud
  2. Gerrith Pungas                                                           Aberg
  3. Xsander Solbaja                                                         SK Sumotori

Meeskondade turniiri esikolmik

      1. Lääne-Virumaa I              (A. Gonzalez Margalef, M. Höövelson)
      2. Raplamaa                        (J.Nisumaa, H.Välis, M. Siemers)
      3. Pärnumaa                       (K.R.Raud, G.H. Mölder, S-L. Mölder, C.Takk)

Naiste kehakaalude võitjad

Kuni 55kg            Nele Nisumaa                 Raplamaa            Juhan
Kuni 65kg            Agnes Tammre               Lääne-Virumaa    SK Eesti Karud
Kuni 80kg            Kristin jansen                  Raplamaa            Juhan
Üle 80kg             Mariette Liigend               Raplamaa            Juhan

Absoluutkategooria medalvõitjad

  1. Mariette Liigend                 Raplamaa                        MK Juhan
  2. Aljona Kabbin                    Lääne-Virumaa                 SK Eesti Karud
  3. Kärolin Tamme                  Lääne-Virumaa                 SK Eesti Karud

Naiskondade turniiri esikolmik

  1. Lääne-Virumaa                (M.Valtin, A. Tammre, K-Tammre, A.Kabbin)
  2. Raplamaa                        (M. Liigend, K.Jansen, N.Nisumaa)

 

Võistkondlik paremusjärjestus medalite arvestuses:
                                                     K             H            P 

  1. Raplamaa                          6              2            1
  2. Lääne-Virumaa                  5              5            2
  3. Harjumaa                           1              1
  4. Pärnumaa                                          1            2
  5. Valgamaa                                           1           1
  6. Läänemaa                                          1

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner