Eesti Maaspordi Liidu Jõud noorte võistkondlikud meistrivõistlused males

27.jaanuar 2007.a. Paide

I grupp (3 -6. klass) 1 2 3 4 5 Punkte Koht    
1. Mammaste Algkool II  0(2) 2(12) 2(7) 2(6) 4(-) 4 13    
2. Põlva ÜG 4(1) 5(11) 8,5(9) 10(8) 12,5(13) 12,5 II    
3. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1,5(4) 3(12) 6(12) 9(9) 10,5(5) 10,5 8.-9    
4. Paide ÜG 2,5(3) 4,5(4) 7,5(6) 10(7) 11(8) 11 5.-7.    
5. Lagedi PK  3(6) 3,5(8) 4,5(13) 8(10) 11(3) 11 5.-7.    
6. Vändra G 1(5) 4(10) 5,5(4) 9(11) 10,5(11) 10,5 8.-9.    
7. K-Järve  Järve G 0(8) 2(-) 6(1) 7(4) 11(9) 11 5.-7.    
8. K-Järve Kesklinna G 4(7) 7,5(5) 10(11) 12(2) 16(4) 16 I    
9. Mammaste  Algk.I 3(10) 5(4) 6(2) 7(3) 7(7) 7 10.    
10.K-Järve Vahtra PK 1(9) 1,5(6) 3,5(-) 3,5(5) 6,5(12) 6,5 11.    
11.Pärnu Ülejõe G 4(12) 6,5(2) 7,5(8) 9(13) 12(6) 12 4.    
12.K-Järve Humanitaarg. 0(11) 2(1) 2(3) 4(-) 5(10) 5 12.    
13.Kiviõli Vene G 2(-) 4,5(3) 7,5(5) 10(13) 12(2) 12 III    
                   
I  K-Järve Kesklinna G                  
Roman Somlyar                  
Aleksander  Indritsants                  
Pjotr Kruglov                  
Mehis Seppar                  
                   
II Põlva ÜG                  
Lennart Lehestik                  
Ainar Kähr                  
Aigar Kähr                  
Kristjan Luts                  
                   
III Kiviõli Vene Gümnaasium                  
Aleksander Smirnov                  
Anzelika  Gordejeva                  
Aleksei Jurtov                  
Andrus Jaanus                   
                   
Vanem grupp (7.-9. klass)                  
Võistkond 1 2 3 4 5 6 7 Punkte Koht
1. Lagedi PK X 3 1,5 1,5 0 0 1,5 6,5 6.
2. K-Järve Kesklinna G 1 X 1 0,5 1 0 2 5,5 7.
3. Kilingi-Nõmme G 2,5 3 X 2 2 1,5 3 14 III
4. Tartu  M.Härma G 3,5 3,5 2 X 3 1,5 3,5 17,5 II
5. Paide  ÜG 4 3 2 1 X 0 3,5 13,5 4.
6. Paikuse  PK 4 4 2,5 2,5 4 X 4 21 I
7. Venevere PK 2,5 2 1 0,5 0,5 0 X 6,5 5.
                   
I Paikuse Põhikool                  
Tõnu Heinmets                   
Martin Jaanimets                  
Hendrik Laas                  
Janari Kasemets                   
                   
II M.Härma Gümnaasium                  
Jüri Pill                  
Alan Braschinsky                  
Taavi Linnus                   
Priidik Ulp                  
                   
III Kilingi-Nõmme Gümnaasium                   
Silver Kiviselg                  
Kalmer Suigusaar                  
Kristo Lehemets                  
Henry Olde                   
                   
Peakohtunik  Aksel Rei (Tartu)                

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner