Eesti Maaspordi Liidu „Jõud” meistrivõistlused lauatennises

10.märts 2007.a. Haapsalu

Meesüksikmäng

1.   A.Putšklov             Harju                                        23. J.Saviots                 Lääne              

2.   K.Oviir                   Rapla                                       24. H.Pikla                   Lääne              

3.   A.Luigemaa            Pärnu                                       25. K.Levin                  Harju               

4.   P.Vaikla                 Lääne                                       26. M.Koit                   Pärnu              

5.   D.Schöbe               Lääne                                       27. V.Metsaäär            Lääne              

6.   A.Laks                   Pärnu                                       28. G.Laurimäe            Lääne              

7.   T.Mäekivi               Järva                                        29. V.Petrovitš              Lääne              

8.   A.Puusep               Harju                                        30. R.Vänt                   Lääne              

9.   E.Lindmäe              Rapla                                       31. R.Kaasik                Lääne              

10. E.Hallik                  Pärnu                                       32. T.Aav                     Saare              

11. V.Tusis                   Järva                                        33. R.Õun                    Saare              

12. S.Provodin             Harju                                        34. T.Kolõtšev               Lääne              

13. H.Sool                   Lääne                                       35. K.Krapivin               Harju               

14. T.Kuusk                 Jõgeva                                      36. J.Muuli                   Lääne              

15. J.Muhamedžanuv    Jõgeva                                      37. M.Kivilaan              Lääne              

16. K.Salumaa             Pärnu                                       38. K.Kargu                 Lääne              

17. R.Saar                    Järva                                        39. M.Reili                   Lääne              

18. V.Nüüd                  Harju                                        40. M.Pallas                 Lääne              

19. E.Brok                   Lääne                                       41. R.Söötmaa             Lääne  

20. V.Valejev               Jõgeva                                      42. L.Luik                    Lääne              

21. M.Link                   Pärnu                                       43. J.Soots                   Lääne              

22. T.Väljakivi              Saare                                       44. N.Madiberg             Lääne

            Naisüksikmäng                                Segapaarismäng

1.   L.Allik                    Pärnu                           1.  G.Valgenberg-A.Luigemaa             Pärnu

2.   L.Poolak                Pärnu                           2.  L.Poolak-A.Laks                            Pärnu

3.   G.Valgenberg         Pärnu                           3.  L.Allik-E.Hallik                               Pärnu

4.   T.Müürisepp           Saare                           4.  S.Lehtsi-A.Putškov                       Saare/Harju

5.   A.Tšiževitš             Lääne                           5.-8.  M.Ring-E.Brok                           Lääne

6.   S.Lehtsi                  Saare                                 K.Seiton-P.Vaikla                          Lääne

7.   M.Ring                   Lääne                                 T.Müürisepp-E.Lindmäe               Saare/Rapla

8.   G.Laurimäe            Lääne                                 A.Tšiževitš-D.Schöbe                     Lääne

9.   K.Seiton                 Lääne                           9.   G.Laurimäe-V.Metsaäär                 Lääne

Naispaarismäng

1.   G.Valgenberg-L.Allik         Pärnu               3.   A.Tšiževitš-L.Poolak          Lääne/Pärnu

2.   T.Müürisepp-S.Lehtsi         Saare               4.   G.Laurimäe-M.Ring            Lääne

Meespaarismäng

1.          A.Luigemaa-E.Hallik               Pärnu                                                              

2.          K.Oviir-A.Laks                       Rapla/Pärnu                                                                 

3.          P.Vaikla-A.Puusep                  Lääne/Harju                                                                

4.          D.Schöbe-H.Sool                    Lääne                                                                          

5.-8.      J.Muhamedžanov-V.Valejev    Jõgeva                                                                         

             T.Mäekivi-V.Tusis                   Järva                                                                           

             A.Putškov-S.Provodin             Harju                                                                           

             T.Kuusk-R.Saar                      Jõgeva/Järva                                                    

9.-16.    V.Petrovitš-J.Muuli                  Lääne

             E.Brok-V.Metsaäär                 Lääne

             J.Saviots-H.Pikla                     Lääne

             G.Laurimäe-R.Kaasik             Lääne

             J.Soots-T.Kolõtšev                 Lääne

             M.Koit-K.Salumaa                  Pärnu

             E.Lindmäe-K.Krapivin            Rapla/Harju

             R.Vänt-M.Reili                        Lääne

17.-19.  T.Aav-R.Õun                          Saare  

              M.Kivilaan-R.Söötmaa           Lääne

              K.Kargu-M.Pallas                  Lääne

Peakohtunik:  Heikki Sool  /rahvuslik kategooria/

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner