Eestimaa Spordiliidu Jõud 2007.a. noorte individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses

22.september 2007, Koeru

1. JÄRVAMAA SPORDILIIT - KOERU SPPORDIKLUBI 85 punkti
NIMI PUNKTE    
    Merilyn Ivask 15    
    Mari-Liis Mölter  15    
    Katrin Aleknavitšjute 14    
    Jarmo Liiva 14    
    Dinis Suun 14    
    Julia Aleknavitšjute 13    
           
2. PÄRNUMAA SPORDILIIT 82 punkti
NIMI PUNKTE    
    Hendrik Laas 15    
    Sten Kasela 15    
    Mary-Heleen Lillemäe 14    
    Silver Kiviselg 13    
    Ariko Kielas 13    
    Marleyn-Cristin Kallas 12    
           
3. SAAREMAA VALDADE SPORDILIIT 68 punkti
NIMI PUNKTE    
    Liis Lõhmus 15    
    Matis Rüütel 15    
    Geiu Luiga 14    
    Gert Kaldmäe 14    
    Katriin Rei 10    
           
4. VILJANDIMAA SPORDILIIT -HALLISTE 33 punkti
NIMI PUNKTE    
    Oskar Raidlepp 13    
    Mihkel Kalda 11    
    Rando Laisaar 9    
           
5. HARJUMAA SPORDILIIT - PENINGI KMK 21 punkti
NIMI PUNKTE    
    Robert Teder 11    
    Janek Jaškov 10    

Tüdrukud

  TÜDRUKUTE NOOREM GRUPP (sünd. 1995.a. ja hiljem)
  NIMI   PUNKTE KOHAPUNKTE
1. Merilyn Ivask Järvamaa 6 15
2. Katrin Aleknavitšjute Järvamaa 2 14
         
  TÜDRUKUTE KESKMINE GRUPP (sünd. 1992-1994.a.)
  NIMI   PUNKTE KOHAPUNKTE
1. Mari-Liis Mölter Järvamaa 28,5 15
2. Mary-Heleen Lillemäe Pärnumaa 22,5 14
3. Julia Aleknavitšjute Järvamaa 19 13
4. Marleyn-Cristin Kallas Pärnumaa 17 12
5. Pille-Riin Saarpere Pärnumaa 16,5 11
6. Kätriin Rei Saaremaa 16,5 10
         
  TÜDRUKUTE VANEM GRUPP (sünd. 1989-1991.a.)
  NIMI   PUNKTE KOHAPUNKTE
1. Liis Lõhmus  Saaremaa 23 15
2. Geiu Luiga Saaremaa 18 14
3. Daana Suun Järvamaa 15,5 13
4. Astrid Liivak Järvamaa 15,5 12
5. Pille Viies Pärnumaa 8 11

Poisid

  POISTE NOOREM GRUPP (sünd. 1995.a. ja hiljem)
  NIMI   PUNKTE KOHAPUNKTE
1. Hendrik Laas Pärnumaa 20 15
2. Gert Kaldmäe Saaremaa 19 14
3. Oskar Raidlepp Viljandimaa 19 13
4. Hendrik Tamm Pärnumaa 17 12
5. Robert Teder Harjumaa 5 11
         
  POISTE KESKMINE GRUPP (sünd. 1992-1994.a.)
  NIMI   PUNKTE KOHAPUNKTE
1. Matis Rüütel Saaremaa 24 15
2. Jarmo Liiva Järvamaa 23,5 14
3. Silver Kiviselg Pärnumaa 21 13
4. Timo Tamm Pärnumaa 17,5 12
5. Janar Oks Pärnumaa 17 11
6. Rannar Remmelgas Järvamaa 17 10
         
  POISTE VANEM GRUPP (sünd. 1989-1991.a.)
  NIMI   PUNKTE KOHAPUNKTE
1. Sten Kasela Pärnumaa 29 15
2. Dinis Suun Järvamaa 26,5 14
3. Kielas Ariko Pärnumaa 23,5 13
4. James Trossmann Järvamaa 22,5 12
5. Mihkel Kalda Viljandimaa 19 11
6. Janek Jaškov Harjumaa 17,5 10
7. Rando Laisaar Viljandimaa 16 9
8. Anti Liivak  Järvamaa 16 8
9. Sergei Aleknavitsjus Järvamaa 10 7

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner