Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused sumos

8.märtsil 2008.a., Vinnis

NAISED

Kergekaal – kuni 65kg

  1. Marta Karpova                   Ida-Virumaa          Narva
  2. Rahel Kallas                        Lääne-Virumaa        Rakvere vald             Lepna
  3. Liisa-Helena Tagam              Ida-Virumaa            Lüganuse vald          Lüganuse
  4. Kristel Mäekivi                     Lääne-Virumaa        Vinni vald                 Koeravere
  5. Mirjam Meier                        Lääne-Virumaa        Vinni vald                Vana-Vinni

Keskkaal – kuni 80kg

  1. Epp Mäe                              Lääne-Virumaa       Vinni vald                 Tudu
  2. Maila Veske                         Ida-Virumaa              Narva
  3. Natalia Volkova                    Ida-Virumaa              Narva

Raskekaal – üle 80kg

  1. Mille Sang                          Lääne-Virumaa       Kunda
  2. Riina Valge                           Valgamaa                 Sangaste vald           Sangaste
  3. Pille-Riin Tagam                    Ida-Virumaa              Lüganuse vald           Lüganuse

Absoluutkategooria

1.   Maila Veske                        Ida-Virumaa
2.   Rahel Kallas                         Lääne-Virumaa
3.   Mille Sang                            Lääne-Virumaa
3.   Epp Mäe                               Lääne-Virumaa
5.   Kristel Mäekivi                       Lääne-Virumaa
5.   Natalia Volkova                      Ida-Virumaa
7.   Marta Karpova                       Ida-Virumaa
7.   Mirjam Meier                         Lääne-Virumaa

NAISKONDLIK TURNIIR

1.     Lääne-Virumaa       (Epp Mäe, Rahel Kallas, Mille Sang)
2.     Ida-Virumaa              (Marta Karpova, Maila Veske, Natalia Volkova)

MEHED

Kergekaal – kuni 85kg

1.   Jaanus Freienthal               Lääne-Virumaa       Vinni vald             Vinni
2.   Aleksei Moltšanov                 Ida-Virumaa               Narva
3.   Arto Saar                              Järvamaa                  Järva-Jaani vald       Järva-Jaani
3.   Tiit Tartlan                             Ida-Virumaa              Jõhvi
5.   Siim Mäe                              Lääne-Virumaa          Vinni vald                Tudu
5.   Rauno Raam                         Lääne-Virumaa          Rakvere
7.   Keio Kaljumäe                       Valgamaa                 Sangaste vald          Sangaste
7.   Jaanus Makko                       Harjumaa                  Tallinn

Keskkaal – kuni 115kg

1.   Rait Thomberg                    Raplamaa                Vana-Vigala vald    Vana-Vigala
2.   Allan Kuljus                          Valgamaa                  Tõrva
3.   Mait Raudsepp                     Valgamaa                  Sangaste vald            Sangaste
3.   Andrus Spiridonov                 Raplamaa                  Märjamaa vald           Märjamaa
5.   Rainer Roosimägi                  Lääne-Virumaa          Rakvere
5.   Rainer Koppel                        Raplamaa                 Märjamaa vald           Märjamaa

Raskekaal – üle 115kg

1.   Deniss Smoldarev               Ida-Virumaa            Narva
2.   Fjodor Ursaki                        Lääne-Virumaa          Vinni vald                   Vinni
3.   Madis Sihimets                     Raplamaa                 Märjamaa vald            Märjamaa
4.   Riho Mäe                              Lääne-Virumaa          Vinni vald                  Tudu

Absoluutkategooria

1.   Fjodor Ursaki                      Lääne-Virumaa
2.   Riho Mäe                             Lääne-Virumaa

3.   Deniss Smoldarev                 Ida-Virumaa
3.   Mati Raudsepp                     Valgamaa
5.   Rauno Raam                        Lääne-Virumaa
5.   Jaanus Makko                      Harjumaa
7.   Rainer Roosimägi                  Lääne-Virumaa

MEESKONDLIK TURNIIR

  1. Raplamaa                (Rait Thomberg, Madis Sihimets, Andrus Spiridonov)
  2. Lääne-Virumaa I        (Riho Mäe, Siim Mäe, Fjodor Ursaki)
  3. Ida-Virumaa              (Alelsei Moltšanov, Deniss Smoldarev, Tiit Tartlan)
  4. Valgamaa                 (Keio Kaljumäe, Mati Raudsepp, Allan Kuljus)
  5. Lääne-Virumaa II       (Jaanus Freienthal, Rauno Raam, Rainer Roosimägi)

MAAKONDADE PAREMUSJÄRJESTUS MEDALITE ARVESTUSES

                                                                 Võistlejaid

                                     N         M         K         H          P       Medaleid

1.   Lääne-Virumaa       5          6          5          5          2                12

2.   Ida-Virumaa            5          3          3          3          7                13

3.   Raplamaa               0          4          2          0          1                  3

4.   Valgamaa               1          3          0          2          2                  4

5.   Järvamaa                0          1          0          0          1                  1

6.   Harjumaa                0          1          0          0          0                  0

 Peakohtunik   Riho Rannikmaa                                                                                 
Peasekretär 
  Pille-Riin Tagam

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner