Eestimaa Spordiliit Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises

Suure-Jaani, 1.mai 2008

Protokoll (excel)

Paremusjärjestus võistlusklasside kaupa

Koht Nimi Klubi Koht Nimi Klubi
PB PB   Poisid sünd. 1991 - 1992.a.  TB Tüdrukud sünd. 1991 - 1992.a.
1 Erik LINDMÄE Raplamaa 1 Getter ELTERMAA Viljandimaa
2 Leho VARIK Ida-Virumaa 2 Käthi SASSIAD Viljandimaa
3 Kert RÄIS Ida-Virumaa
4 Renee KARU Viljandimaa
5 Sten SAAREMÄE Viljandimaa
6 Reimo MÄNNASOO Viljandimaa
7 Andre VÄLIMETS Viljandimaa
PC PC   Poisid sünd. 1993 - 1994.a.  TC Tüdrukud sünd. 1993 - 1994.a.
1 Kaspar KRUUSALU Järvamaa 1 Karmen KOZMA Ida-Virumaa
2 Rannar REMMELGAS Järvamaa 2 Merilyn ENDERS Viljandimaa
3 Henri PIKLA Läänemaa 3 Maris PERNIK Pärnumaa
4 Tanel STERN Viljandimaa
5 Madis KOIT Pärnumaa
6 Kristjan SALUMAA Pärnumaa
7 Sören ROTHBERG Viljandimaa
8 Targo TIIRMAA Viljandimaa
9 Meelis PAE Tartumaa
10 Tõnu TAALIMÄE Viljandimaa
11 Madis LEHTMETS Läänemaa
PD  Poisid sünd. 1995 - 1996.a.  TD Tüdrukud sünd. 1995 - 1996.a.
1 Rivo SAAREMÄE Viljandimaa 1 Liisi KOIT Pärnumaa  
2 Silver KRUUSALU Järvamaa 2 Viktoria KIRPU Viljandimaa
3 Ott SHEFFER Viljandimaa 3 Kaidi OAGO Pärnumaa  
4 Mart PAE Tartumaa 4 Liisa JERAHTINA Ida-Virumaa
5 Leonid VAGULIN Ida-Virumaa
6 Patrik NÕLVAK Ida-Virumaa
7 Vladlen RATSHUGIN Ida-Virumaa
8 Joosep LAEV Läänemaa
9 Kristo KORELL Viljandimaa
PE   Poisid sünd. 1997.a. ja hiljem  TE Tüdrukud sünd. 1997.a. ja hiljem
1 Mihkel PAE Tartumaa 1 Liina LAKS Pärnumaa
2 Jarmo ILMJÄRV Viljandimaa 2 Reelica HANSON Ida-Virumaa
3 Toomas VESTLI Läänemaa 3 Kertu SAVIOTS Läänemaa
4 Karmo ILMJÄRV Viljandimaa 4 Karin SAVIOTS Läänemaa
5 Aaro ÕISMETS Läänemaa 5 Kätlin UUS Viljandimaa
6 Karl Erik KORELL Viljandimaa
7 Timo SIIM Viljandimaa
MP Meespaarismäng NP Naispaarismäng
1 Erik LINDMÄE Raplamaa 1 Karmen KOZMA Ida-Virumaa
Renee KARU Viljandimaa Liisi KOIT Pärnumaa
2 Leho VARIK Ida-Virumaa 2 Getter ELTERMAA Viljandimaa
Kert RÄIS Viktoria KIRPU
3 Rannar REMMELGAS Järvamaa 3 Liina LAKS Pärnumaa
Kaspar KRUUSALU Kaidi OAGO
4 Rivo SAAREMÄE Viljandimaa 4 Liisa JERAHTINA Ida-Virumaa
Sten SAAREMÄE Reelica HANSON
5 Madis KOIT Pärnumaa 5 Kertu SAVIOTS Läänemaa
Kristjan SALUMAA Karin SAVIOTS
5 Tanel STERN Viljandimaa
Targo TIIRMAA SP Sega paarismäng
5 Mart PAE Tartumaa 1 Kert RÄIS Ida-Virumaa
Mihkel PAE Karmen KOZMA
5 Henri PIKLA Läänemaa 2 Madis KOIT Pärnumaa
Madis LEHTMETS Liisi KOIT
9 Patrik NÕLVAK Ida-Virumaa 3 Tanel STERN Viljandimaa
Vladlen RATSHUGIN Merilyn ENDERS
9 Ott SHEFFER Viljandimaa 4 Erik LINDMÄE Raplamaa
Sören ROTHBERG Liina LAKS Pärnumaa
9 Andre VÄLIMETS Viljandimaa 5 Kristjan SALUMAA Pärnumaa
Kristo KORELL Kaidi OAGO
5 Henri PIKLA Läänemaa
Kertu SAVIOTS
5 Vladlen RATSHUGIN Ida-Virumaa
Reelica HANSON
5 Patrik NÕLVAK Ida-Virumaa
Liisa JERAHTINA

Peakohtunik   Rein Koovit

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner