Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kabes

Paide, 10. mai 2008

Naiste arvestuses võitis Inge Roos Saaremaa kabeklubist. Talle järgnesid Silvia Muru (Ida-Virumaa), Juta Raudsepp (Pärnumaa, Sauga), Janet Tamm (Pärnumaa, Häädemeeste).

Meestest saavutas esikoha Ain Rool Järvamaa kabeklubist, tema klubikaaslane Andrus Tull pävis kolmanda koha ning teiseks tuli Arvo Rist Hiiumaalt.

Parim noormees oli Hendrik Tamm Häädemeestelt.

EMSL Jõud MV kabes protokolli vaata siit.

Round 9
Standings
Place Name                            Feder Rtg  Club        Score Buch. Progr.

  1   Rool, Ain                          2488 Järvamaa    1 4     98.0   74.0
  2   Rist, Arvo                         2472 Hiiumaa       14     97.0   67.0
  3   Tull, Andrus                      2496 Järvamaa     12     97.0   72.0
  4   Visk, Urmas                     2268 Jõgevamaa   12     93.0   55.0
  5   Int, Heino                         2369 Ida-Virumaa  11     97.0   63.0
  6   Karp, Heiki                       2548 Ida-Virumaa  11     95.0   58.0
  7   Koitla, Kaarel                   2303 Pärnumaa     11     80.0   51.0
  8   Eerma, Enno                    2420 Tartumaa      10     93.0   56.0
  9   Tamm, Hendrik                 1948 Pärnumaa     10     92.0   53.0
10   Serõn, Aleksandr               2363 Ida-Virumaa  10     87.0   50.0
11   Tammeveski, Mihkel-Kalju  2146 Tallinn          10     75.0   45.0
12   Rohtsalu, Jaan                  2213 Järvamaa      10     73.0   42.0
13   Talumaa, Ants                   2260 Hiiumaa         9      92.0   51.0
14   Tamm, Arvi                       2158 Pärnumaa       8      83.0   42.0
15   Morozov, August                2352 Pärnumaa      8      82.0   42.0
16   Maidla, Lembit                   2214 Jõgevamaa     8      76.0   46.0
17   Keerig, Jaak                      2176 Viljandimaa    8      72.0   40.0
18   Roots, Inge                N     2168 Saaremaa      8      70.0   36.0
19   Rist, Taivo                         2318 Hiiumaa         8      68.0   37.0
20   Kondratjuk, Valery                    Ida-Virumaa    8      68.0   30.0
21   Muru, Silvia                N     2122 Ida-Virumaa   7      82.0   38.0
22   Raudsepp, Juta           N     2185 Pärnumaa     7      73.0   39.0
23   Rättel, Peeter                             Pärnumaa     7      65.0   29.0
24   Puström, Agur                            Pärnumaa     5      68.0   25.0
25   Tamm, Janet              N     1557 Pärnumaa      5      64.0   17.0
26   Paate, Harri                              Pärnumaa       3      66.0   12.0

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner