Uudised

25. Eesti omavalitsusjuhtide suvise mitmevõistluse võitsid Jaanus Järveoja ja Kandela Õun

24. juuli 2020

Praegustest juhtidest olid võidukad meestest Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla ja naistest Valga vallavanem Ester Karuse.

22.-23. juulil toimus Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus Hiiumaal Tahkuna Puhkekeskuses. Juba 25. korda toimunud mitmevõistlusele on jätkuvalt kutsutud osalema kõik omavalitsuste juhid (vallavanemad/linnapead ja volikogu esimehed), samuti endised omavalitsusjuhid.
Võistluspaigad olid eeskujulikult ettevalmistatud ning ka Hiiumaa ilm ei mänginud võistlejatele vingerpussi. Kahepäevasel võistlusel, kus kavas oli kümme erinevat spordiala, tuli esimeseks endine Nõo Vallavolikogu esimees Jaanus Järveoja, teiseks Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla ning kolmandaks endine Järva-Jaani vallavanem Arto Saar. Naistest noppis esikoha endine Sauga Vallavolikogu esimees Kandela Õun, kellele järgnesid napp nelja punktiga kaotanud esimest korda mitmevõistlusega liitunud Valga vallavanem Ester Karuse ning kolmandana endine Võhma linnapea Anneli Siimussaar. Rändkarikad viisid koju praegused juhid Indrek Kesküla ja Ester Karuse.
Maakondade arvestuses kogus enim punkte Võrumaa, Pärnumaa ja Valgamaa ees.

TULEMUSED SIIT

s5069Viimati muudetud: 26.07.2020


Tagasi uudiste nimekirja