Uudised

27. Eesti omavalitsusjuhtide suvise mitmevõistluse võitsid Taimo Tugi ja Merike Prätz.

22. juuli 2022

Praegustest tegevjuhtidest kaitses esikohta Nõo Vallavolikogu esimees Jaanus Järveoja, kelle kätte sai ka aastaks hoiule võistluse rändkarikas.

20.-21. juulil toimus Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus Põlvamaal Kanepi vallas Kanepi laskekeskuses, Kanepi staadionil ning Metsjärve puhkemaja territooriumil. Ainulaadsel juhtide kahepäevasel võistlusel on jätkuvalt kavas kümme erinevat spordiala, kus sai võimed proovile panna näiteks tõukerattakrossis, vibulaskmises, sõudmises, tulirelvast laskmises, kui ka jätkuvalt juhtide võistluse traditsioonilistel spordialadel nagu kuulijänn ja noolevise.
Meeste juhtide üldesikoha võitis endine Karksi valla vallavanem Taimo Tugi, teise koha saavutas endine Järva valla vallavanem Arto Saar ning kolmanda Nõo Vallavolikogu esimees Jaanus Järveoja.
Naistest tõusis poodiumi kõrgemale astmele Antsla Vallavolikogu esimees Merike Prätz , kes viis ka võistluse naiste rändkarika Antslasse hoiule. Teise koha saavutas napp 3 punktise kaotusega esikohale endine Sauga valla volikogu esimees Kandela Õun ning kolmas poodiumi aste kuulus Türi Vallavolikogu esimees Maarja Brausele.
Maakondade arvestuses kogus enim punkte Võrumaa, Raplamaa ja Harjumaa ees.
Võistlusel oli osalemas 32 omavalitsusjuhti 9 maakonnast. Head meelt teeb kasvanud naisjuhtide osalejate arv, seekord lausa rekordiliselt 9 osalejat.
Eesti omavalitsusjuhtide mitmevõistlusele on jätkuvalt oodatud nii praegused kui endised omavalitsusjuhid (vallavanemad, linnapead, volikogu esimehed).
Järgmine omavalitsusjuhtide mitmevõistlus toimub veebruaris-märtsis 2023 Rõuge vallas, siis küll talvine mitmevõistlus ning suvine mitmevõistlus 2023 juulis Kihnus.

Vaata → võistluse tulemusi

s5776Viimati muudetud: 22.07.2022


Tagasi uudiste nimekirja