Uudised

61. Jüriöö jooksu võitis Värska OK Peko

25. aprill 2022

-

61. Jüriööjooksu võidu pälvis 30-aastase vaheaja järel Värska OK Peko. Peko klubil oli see üldse teine Jüriöö jooksu võit.
Avavahetuse võidu võttis seekord Sergei Rjabõṡkin (OK Peko). Värska klubi lõpetas esimesena ka teise ja kolmanda vahetuse, kuid neljandas vahetuses pakkus põnevust JOKA esindaja Evely Kaasiku, kes lõpetas oma vahetuse ca 1 minutilise eduga Daisy Kudre-Schneyderi ees. JOKA ankrumehe esimese kontrollpunktiga tehtud viga tõstis taas liidriks Värska OK Peko. Võistkonnas jooksid: Sergei Rjabõṡkin, Emily Raudkepp, Reigo Teervalt, Daisy Kudre-Schneyder ja Kristo Heilmann. Teisena lõpetas JOKA ja kolmandana OK Ilves. Noortes lõpetas esimesena Tartu Katoliku SK võistkond ning veteranidest Mercury I võistkond.
Hiiumaa Orienteerujate klubi korraldas südantsoojendava avamise ning hubase ja kompaktse võistluskeskuse. Rajameister Toivo Saue oli teinud väga hea töö ning pakkus nauditavaid radu. Otseülekande tiim Tomi-Andre Piirmetsaga eesotsas tegi selles hobikorras arendatavas valdkonnas suure sammu edasi, pakkudes kindlasti väga vahva orienteerumiselamuse.

Tulemused koos vaheaegadega: https://hok.ee/tulemused/2022/Jyrioo/web/index.htm
Pildid (Tiina Koit) 

Err kajastas kahel õhtul Jüriöö jooksu. Laupäevane lõik: https://etv.err.ee/1608557992/sport-sport
Pühapäevane kokkuvõte: https://etv.err.ee/1608557995/sport-sport

s5707Viimati muudetud: 25.04.2022


Tagasi uudiste nimekirja

 
Liikmelisus
Partnerid
Maakondade spordiliidud
Arvamusavaldus
CAPTCHA Image Reload Image