14. Eestimaa talimängud

14th Estonian Winter Games

Ida-Virumaa, 4.- 6. märts 2022. a.

 s5205 s5176s3521   s5175   s5177

Online tulemused

 

Pildid

Murdmaasuusatamine, teade Fotod: Võrumaa Spordiliit
Murdmaasuusatamine, individuaal  Fotod: Võrumaa Spordiliit
Hetki suusaorienteerumise sprindivõistlusest   Fotod: Võrumaa Spordiliit
Mäesuusatamine
Jäähoki, 1.päev  2.päev
Laskesuusatamine   Fotod: Juri Vsivtsev

Vaata ka videoklippi   err.ee 

Finisher.TV - Talimängude kiiruisutamise videodiplomid.
Otsi enda või kaasvõistleja videot lingilt: https://finisher.tv/kiiruisutamine-2022

Tulemused

14. Eestimaa talimängude üldkokkuvõte

Maakonnad           
  Üle 40 000 elaniku     Alla 40 000 elaniku
1.  Harjumaa 489 punkti    1.  Jõgevamaa 364 punkti 
2. Tartumaa  480 punkti    2.  Valgamaa 357 punkti 
3. Lääne-Virumaa  460 punkti    3.  Põlvamaa 355 punkti 
Vallad          
  Üle 8000 elaniku     Alla 8 000 elaniku
1.  Rae vald 289 punkti    1.  Kiili vald 230 punkti 
2.  Tartu vald 261 punkti    2.  Luunja vald 223 punkti 
3.  Elva vald 235 punkti    3.  Vinni vald 213 punkti 
Linnad          
1.  Rakvere linn 229 punkti         
2.  Tartu linn 184 punkti         
3.  Kohtla-Järve 176,5 punkti         

Murdmaasuusatamine

Koht Maakond Punkte   Koht Omavalitsus Punkte
1. Harjumaa 2695   1. Järva vald 1395
2. Lääne-Virumaa   2622   2. Häädemeeste vald   1355
3. Pärnumaa 2614   3. Rae vald 1352

 

Mäesuusatamine

Koht Maakond Punkte   Koht Omavalitsus Punkte
1. Harjumaa 559   1. Rae vald 285
2. Tartumaa 538   2. Luunja vald 265
3. Lääne-Virumaa 524   3. Rakverte vald   261

Laskesuusatamine

Koht Maakond Punkte
 1. Tartumaa 386 
 2. Valgamaa 375
 3. Ida-Virumaa 373

Suusaorienteerumine

Koht Maakond Punkte
 1. Tartumaa 577 
 2. Järvamaa 573 
 3. Võrumaa 572 

Suusahüpped

Koht Maakond Punkte
 1. Valgamaa 150 
 2. Tartumaa 88 
 3. Harjumaa 38 

Kiiruisutamine

Koht Maakond Punkte
 1. Jõgevamaa  391
 2. Harjumaa 391
 3. Lääne-Virumaa 327

Juhtide võistlus 

Naised (vallad kuni 8000 elanikku)     Mehed (vallad kuni 8000 elanikku)  
1. Viive Tuuna Kadrina vald    1. Indrek Kesküla   Väike-Maarja vald
2. Eve East Toila vald   2. Aimur Liiva  Kiili vald
3. Piret Rammul Kanepi vald    3. Einar Vallbaum  Viru-Nigula vald
Naised (vallad üle 8000 elaniku)     Mehed (vallad üle 8000 elaniku)  
1. Külli Tammur Lääne-Harju vald    1. Lennart Liba  Põlva vald
2. Maris Toomel Jõhvi vald    2. Madis Sarik  Rae vald
3. Maiu Veltbach  Jõgeva vald   3. Rait Pihelgas  Järva vald
 Naised (linnad)     Mehed (linnad)  
      1. Anti Haugas  Võru linn
      2. Raimond Tamm  Tartu linn
      3. -  
Naised (maakonnad üle 40000 elaniku)     Mehed (maakonnad üle 40000 elaniku)  
1. Eve East Ida-Virumaa       
         
         
Naised (maakonnad kuni 40000 elanikku)     Mehed (maakonnad kuni 40000 elanikku)  
1. Kadri Kauksi Lääne-Harju vald    1. Lennart Liba  Põlvamaa
      2. Koit Voojärv  Saaremaa
      3. Hergo Tasuja  Hiiumaa

Jäähoki

1. Tartumaa
2. Ida-Virumaa
3. Harjumaa

Ujumine

Koht Maakond Punkte     Koht Omavalitsus Punkte
1. Harjumaa 548    1. Rae vald  323
2. Tartumaa 485    2. Tartu linn  282
3. Ida-Virumaa 444    3. Rakvere linn  271

Kreeka - rooma maadlus

Koht Maakond Punkte
 1. Lääne-Virumaa  238
 2. Pärnumaa 134
 3. Valgamaa 89

Vabamaadlus

Koht Maakond Punkte
 1. Järvamaa  194
 2. Ida-Virumaa 186
 3. Lääne-Virumaa 176

Naistemaadlus

Koht Maakond Punkte
 1. Lääne-Virumaa  119
 2. Jõgevamaa 109
 3. Järvamaa 100

Motokross

Koht Maakond Punkte
 1. Põlvamaa  132
 2. Pärnumaa 112
 3. Võrumaa 101

Õhkrelvadest laskmine

Koht Maakond Punkte
 1. Harjumaa  681
 2. Ida-Virumaa 676
 3. Tartumaa 665

Mälumäng

Koht Maakond Punkte
 1. Pärnumaa 73
 2. Põlvamaa  71
 3. Jõgevamaa 65

Võrkpall

Koht Naised     Koht Mehed
1. Valgamaa     1. Jõgevamaa
2. Põlvamaa     2. Valgamaa
3. Ida-Virumaa     3. Järvamaa

Korvpall

Koht Naised, omavalitsused   Koht Mehed omavalitsused  
1 Tartu vald   1. Pärnu linn  
2. Elva vald   2. Rae vald  
3. Luunja vald   3. Kambja vald  
Koht Naised, maakonnad Punktid        Koht Mehed, maakonnad Punktid
1. Tartumaa 97 punkti 1. Harjumaa 87 punkti
2. Võrumaa 43 punkti 2. Tartumaa 87 punkti
3. Harjumaa 42 punkti 3. Lääne-Virumaa 80 punkti

Lauatennis

Koht Maakond Punkte   Koht Omavalitsus
1. Harjumaa 92    1. Viru-Nigula vald
2. Lääne-Virumaa 91    2. Harku vald
3. Viljandimaa 79    3. Viimsi vald

Kabe

Koht Maakond Punkte   Koht Omavalitsus
1. Harjumaa 97    1. Lääne-Harju vald
2. Tartumaa 83    2. Rae vald
3. Jõgevamaa 79    3. Elva vald

Male

Koht Maakond Punkte   Koht Omavalitsus
1. Tartumaa 89    1. Rae vald I
2. Harjumaa 86    2. Tartu vald
3. Ida-Virumaa 84    3. Kohtla-Järve linn

Kirvevise (mittearvestuslik ala)

Koht Võistkond Punkte
 1. Viru-Nigula 225
 2. Narva-Jõesuu 223
 3. Jõhvi 209

Eelturniiride tulemused

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner