Uudised

26. Eesti omavalitsusjuhtide suvises mitmevõistluses kaitsesid esikohti Jaanus Järveoja ja Ester Karuse

22. juuli 2021

Praegustest juhtidest olid võidukad meestest Järva vallavanem Arto Saar ja naistest Kanepi vallavanem Piret Rammul.

Võistluste tulemused

Pildid
Priit Karjane

21.-22. juulil toimus Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus Valgamaal Valga linnas, Jaanikese Motokompleksis, Jaanikese lasketiirus ja Kaldavere turismitalus.
Kahepäevasel võistlusel, kus kavas oli kümme erinevat spordiala, kaitses eelmise aasta esikohta endine Nõo Vallavolikogu esimees Jaanus Järveoja, teiseks tuli endine Karksi valla vallavanem Taimo Tugi ning kolmandaks Järva valla vallavanem Arto Saar. Ühtlasi viis Arto kaasa ka mitmevõistluse rändkarika, mis omistatakse praegustele tegevatele juhtidele.
Naistest kaitses samuti eelmise aasta esikohta, nüüdseks küll endine Valga valla vallavanem Ester Karuse, kellele järgnesid Kanepi valla vallavanem Piret Rammul (tegevjuhtide 1. koht ja rändkarika kojuviija) ning kolmandana endine Võhma linnapea Anneli Siimussaar.
Maakondade arvestuses kogus enim punkte Põlvamaa, Võrumaa ja Järvamaa ees.
Järgmine omavalitsusjuhtide mitmevõistlus toimub veebruaris-märtsis 2022, siis küll talvine ja kohaks Järvamaa. Ikka ja jälle on osalema oodatud kõik omavalitsuste juhid (vallavanemad/linnapead ja volikogu esimehed), samuti endised omavalitsusjuhid.

s5300Viimati muudetud: 27.07.2021


Tagasi uudiste nimekirja

 
Liikmelisus
Partnerid
Maakondade Spordiliidud
Arvamusavaldus
CAPTCHA Image Reload Image