20. Eesti valdade talimängud

Korraldustoimkond

Enn Kurg            esimees                        Jõgeva vallavanem   
Tarmo Volt          peakoordinaator             EMSL Jõud peasekretär  

Uno Valdmets     peakohtunik                   Jõgevamaa Spordiliit Kalju tegevjuht
Marika Prave                                           Jõgeva VV haridus- ja kultuuritöö peaspetsialist 
Helen Mast                                             EMSL Jõud peaspetsialist
Raivo Tralla                                             Kuremaa ujula juhataja
Vahur Kukk                                            Jõgeva Maavalitsuse arendusnõunik

 

Kohtunikekogu

Peakohtunik                            Uno Valdmets             uno@jogevamv.ee               515 0477
Peasekretär                             Helen Mast                 helen@joud.ee                   529 9432                                           
Suusatamine               
            Peakohtunik                Tiit Tammemäe           tiit@viljandimaa.ee               526 8656                    
            Peasekretär                 Epp Hoovi                  jslkalju@hot.ee                    559 55024
            Ajamõõtmine               Timo Õun                   timo.oun@gmail.com            5348 4196
            Rajameister                 Andres Lippur             andreslippur@hot.ee             552 3363        

Korvpall

             Peakohtunik               Mati Proos                   mati.proos@decora.ee         526 3896         

             Peasekretär                Liina Reinup                                                           527 7500                             

Lauatennis

             Peakohtunik               Arvi Vainula                arvi.vainula@gmail.com          565 3893

             Korraldaja                  Valentin Tsõganov       valentin41@hot.ee                  510 0265

Male

            Peakohtunik               Hendrik Olde               hendrik.olde@maleliit.ee         52 51 623
            Korraldaja                   Ants Prii                     ants.prii@jogevalv.ee              5559 8365                                      

Kabe 

           Peakohtunik                Ülar Poom                   ylar@orthez.ee                       505 8239

           Korraldaja                    Uno Plakk                   unoplakk1944@mail.ru            5345 4311
Uisutamine
          Peakohtunik                 Väino Treimann            anar.treiman@mail.ee             523 5305            
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner