Uudised

EMSL Jõud Aasta tegija on Lauri Drubinš

28. november 2017

Palju õnne!

Eesti maakondade spordiliite ühendava Eestimaa Spordiliidu Jõud koosolekul valiti Aasta tegija 2017. Tiitli pälvis Lauri Drubinš.
Lauri oli 13. Eestimaa talimängude ja 42. Eesti linnade suvemängude korraldamise initsiaator, eestvedaja ja elluviija.
Mõlemal suurvõistlusel oli Valga linnapoolne peakorraldaja Lauri Drubinš, kes tegeles nii linna spordibaaside broneerimisega, majutuse, toitlustuse, turva- ja parkimise, võistluste ava- ja lõputseremooniatega, samuti juhtide võistlusega.  Lauri juhendamisel valmisid ka reklaamid, bännerid ja trükised ning ta andis suure panuse mängude paremaks kajastamiseks.
Lauri võttis mõlemat suurvõistlust hingega ja andis omaltpoolt 110%, et Eestimaa talimängud ja linnade suvemängud Valgas õnnestuksid.

Lisaks tunnustatakse Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijaid kolmes maakondlikus kategoorias: noortetreener, kohaliku spordielu edendaja ja piirkondlik spordisündmus.

Aunimetusi annab Jõud alates 2003. aastast üksikisikule või isikute rühmale, kelle töö ja tegevus on silma paistnud erilise tulemuslikkusega ja mõjutanud spordiliidu arengut. Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijad valiti maakondade spordiliitude poolt esitatud kandidaatide hulgast vastavalt Aasta tegija 2017 juhendile.

Eestimaa Spordiliit Aasta tegijate tunnustamine toimub laupäeval, 16.detsembil algusega kell 18 Kose Kultuurikeskuses.

 

 

s4248

 

Aasta noortetreener 2017

Katrin Virula  Harjumaa
Andres Laanejõe  Hiiumaa
Ivan Novitski  Ida - Virumaa
Toivo Uusna  Jõgevamaa 
Veiko Valang  Järvamaa
Vaido Rego  Lääne - Virumaa 
Kaido-Meinhard Kukli  Põlvamaa 
Toomas Jasmin  Pärnumaa 
Kadi Saks  Raplamaa 
Mati Kolk  Saaremaa
Ave Nigul  Tartumaa
Eduard Sokolovski  Valgamaa 
Viljar Kannel  Viljandimaa
Tarmo Mõttus  Võrumaa

Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias 2017

Helges Mändmets   Harjumaa
Tiiu Masing Hiiumaa
Raul Rõõmus Ida - Virumaa
Priit Toru   Jõgevamaa 
Kalju Kertsmik   Järvamaa
Enn Kerge Läänemaa
Maie Tamm Lääne - Virumaa 
Ahti Bleive  Põlvamaa 
Anne-Mai Tammeleht  Pärnumaa 
Aivo Sildvee Raplamaa 
Toomas Sepp Saaremaa
Marek Pihlak Tartumaa
Margo Metsoja  Valgamaa 
Timo Tints   Viljandimaa
Külli Leola  Võrumaa

Aasta piirkondlik spordisündmus 2017

VIII Peetri Lastejooks   Harjumaa
Eesti MV orienteerumise pikal rajal Hiiumaa
Narva jooksusari  Ida - Virumaa
Rahvusvaheline kabeturniir "Jõgeva 2017" Jõgevamaa 
10. aastat Järvmaa liikumissarja „Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa Järvamaa
Läänemaa Sõprade Liiga Läänemaa
25.Eesti valdade suvemängud Vinnis   Lääne - Virumaa 
Swedbanki – Hawaii Expressi noorte suusasarja V etapp Põlvamaa 
15. Kilingi-Nõmme triatlon  Pärnumaa 
Raplamaa suve-ja talimängud   Raplamaa 
Saare maakonna südamekuu  Saaremaa
Elva spordikuu Tartumaa
I  Eesti – Läti jooks ja kepikõnd  Valgamaa 
44. Lehola-Lembitu mängud Viljandimaa
Heategevuslik Võrumaa Spordipuhvet ja HeaTegevusJooks   Võrumaa


Viimati muudetud: 15.12.2017


Tagasi uudiste nimekirja

Arvamusavaldus
CAPTCHA Image Reload Image